امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 بازی ناامید کننده سال 2015
(12-02-2015, 04:36 PM)ERFAN RP نوشته است:
(12-02-2015, 04:32 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است:
(12-02-2015, 04:16 PM)ERFAN RP نوشته است:
(12-02-2015, 04:10 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: پورت بتمن چه ربطی به نامید بودن بازی داره اتفاقا نسخه خیلی بهتری بود نسبت به نسخه های قبل

evolve که انلاینش خوبه نمیدونم چرا گفتید

the order خدایی اگه بگی کوتاهه که نابود میشم(علت بد بودنش) خدایی بازی جذابی بود و داستان نسبتا خوب (نه قوی) داشت و گیم پلی عالی

بقیش ردیفه

ربطش اینه که خیلی از pc باز ها نتونستن تجربه بکنند.از این بدتر S0 (43) S0 (43) S0 (43)
evolve رو یه سر به استیم و بقیه جاها بزنی میتونی راحت بفهمی علت اصلیش چیه و توی مقاله هم ذکر کردم
شما فرض کن برای 4 ساعت بازی 60 دلار(200 تومن) پول بدی.حالت دیگه از بازی بهم میخوره.قشنگ انگار پولو ریختی دور.داستان و شخصیت پردازی بازی ضعیف بود.گیم پلی اگه QTE نبود خیلی بهتر بود(کل بازی داشتم کلید زنی میکردم حا اینکه بازی بکنم).از همه مهم تر اینکه اصلا بازی نبود!!!
همش کات سین با چاشنی QTE های نچسب بود.خیلی برای یک بازی انحصاری AAA که روش تبلیغ فراوان میشه بد هستش

4 ساعت؟!!!!
کات سین رو قبول دارم بقیه رو نه

میتونید برید سایت how long to beat ببیند.نوشته 7 ساعت.قبول؟؟حالا میاییم گیمپلی خالص بازی رو درنظر بگیریم میشه 2-4 ساعت.خیلی خیلی کمه.یعنی نصف بازی کات سین داره.بازیی باشه مثل سری متال گیر(جدیده رو در نظر نگیریم) کاتسین های طولانی داشت.ولی از اونور گیم پلی طولانی و غنی داشت.نه مثل این بازی
اخ اخ یاده نسخه جدیده ی متال منو ننداز خدایی جاش تو این لیست بود از به sesson ی به بعد همون قبلیاست با درجه سختی بالا و مراحل تکراری اگه میشه متال رو هم اضافه کن 136

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
(12-02-2015, 04:38 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است:
(12-02-2015, 04:36 PM)ERFAN RP نوشته است:
(12-02-2015, 04:32 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است:
(12-02-2015, 04:16 PM)ERFAN RP نوشته است:
(12-02-2015, 04:10 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: پورت بتمن چه ربطی به نامید بودن بازی داره اتفاقا نسخه خیلی بهتری بود نسبت به نسخه های قبل

evolve که انلاینش خوبه نمیدونم چرا گفتید

the order خدایی اگه بگی کوتاهه که نابود میشم(علت بد بودنش) خدایی بازی جذابی بود و داستان نسبتا خوب (نه قوی) داشت و گیم پلی عالی

بقیش ردیفه

ربطش اینه که خیلی از pc باز ها نتونستن تجربه بکنند.از این بدتر S0 (43) S0 (43) S0 (43)
evolve رو یه سر به استیم و بقیه جاها بزنی میتونی راحت بفهمی علت اصلیش چیه و توی مقاله هم ذکر کردم
شما فرض کن برای 4 ساعت بازی 60 دلار(200 تومن) پول بدی.حالت دیگه از بازی بهم میخوره.قشنگ انگار پولو ریختی دور.داستان و شخصیت پردازی بازی ضعیف بود.گیم پلی اگه QTE نبود خیلی بهتر بود(کل بازی داشتم کلید زنی میکردم حا اینکه بازی بکنم).از همه مهم تر اینکه اصلا بازی نبود!!!
همش کات سین با چاشنی QTE های نچسب بود.خیلی برای یک بازی انحصاری AAA که روش تبلیغ فراوان میشه بد هستش

4 ساعت؟!!!!
کات سین رو قبول دارم بقیه رو نه

میتونید برید سایت how long to beat ببیند.نوشته 7 ساعت.قبول؟؟حالا میاییم گیمپلی خالص بازی رو درنظر بگیریم میشه 2-4 ساعت.خیلی خیلی کمه.یعنی نصف بازی کات سین داره.بازیی باشه مثل سری متال گیر(جدیده رو در نظر نگیریم) کاتسین های طولانی داشت.ولی از اونور گیم پلی طولانی و غنی داشت.نه مثل این بازی
اخ اخ یاده نسخه جدیده ی متال منو ننداز خدایی جاش تو این لیست بود از به sesson ی به بعد همون قبلیاست با درجه سختی بالا و مراحل تکراری اگه میشه متال رو هم اضافه کن 136

برادر بحث رو عوض نکن S0 (2)
متال گیر فقط بخاطر چپتر 2 یکم ضعیف شد وگرنه بازی به شدت عالیه.ازادی عملی که توی این بازی هست رو توی هیچ بازیی ندیدم.گرافیکش خوب بود.داستان هم قوی بود فقط نوع روایتش یکم عجیب بود.
That was just a dream

پاسخ
(12-02-2015, 04:32 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
نقل‌قول: 1-بازی بتمن ناامید کننده نبود پورتش ناامید کننده بود! و این هیچ ارتباطی به ناامید کننده بودن بازی نداره!

خوب عزیزم خود نویسنده عزیز هم نوشته که BATMAN ARKAM KNIGHT PC دیگه !!!

خب این هیچ ربطی به این نداره که بازی ناامید کننده ست! پورت مشکل داره اما بازی ناامید کننده نیست!
Powered By Unreal Technology [تصویر:  attachment.php?attachmentid=4384&d=1401833643]
پاسخ
(12-02-2015, 04:43 PM)Unreal engine نوشته است:
نقل‌قول: 1-بازی بتمن ناامید کننده نبود پورتش ناامید کننده بود! و این هیچ ارتباطی به ناامید کننده بودن بازی نداره!

خب این هیچ ربطی به این نداره که بازی ناامید کننده ست! پورت مشکل داره اما بازی ناامید کننده نیست!

متنو اگه بخونی میبینی که هیچ کسی با خود بازی مشکلی نداره خودمم خیلی با بتمن حال کردم رو همین PC ولی خوب... به کامنت قبلیم مراجعه کن بیشتر متوجه قضیه میشی
پاسخ
(12-02-2015, 04:45 PM)BadBoy4Ever نوشته است:

متنو اگه بخونی میبینی که هیچ کسی با خود بازی مشکلی نداره خودمم خیلی با بتمن حال کردم رو همین PC ولی خوب... به کامنت قبلیم مراجعه کن بیشتر متوجه قضیه میشی

ولی تیتر گفته 5 بازی ناامید کننده نه پنج پورت ناامید کننده اگر اینجوری باشه حرف شما با تیتر تناقض داره!
Powered By Unreal Technology [تصویر:  attachment.php?attachmentid=4384&d=1401833643]
پاسخ
(12-02-2015, 04:49 PM)Unreal engine نوشته است:

ولی تیتر گفته 5 بازی ناامید کننده نه پنج پورت ناامید کننده اگر اینجوری باشه حرف شما با تیتر تناقض داره!

وقتی یک جامعه گیمری از یک بازی ناامید میشن(مهم نیست PC گیمر باشه یا کنسول) یعنی ناامید میشن
بازی پورتش مشکل نداشت برای PC,بازی ازدم برای PC مشکل داشت.بعدشم نتونستن گندی رو که زدن جمع کنند.بلک اپس 3 هم از مشکلات پورت رنج میبره ولی صددرصد درست میشه.بازی بتمن 4 5 ماهه منتشر شده خیلی از PC گیمرها هنوز که هنوزه نتونستن بازی رو تجربه بکنند
That was just a dream

پاسخ
(12-02-2015, 04:49 PM)Unreal engine نوشته است:

مهم اینه که کلمه ناامید رو از چه جهاتی در نظر بگیری
گرافیک ناامید کننده
داستان //    //
موسیقی //   //
گیم پلی //    //
پورت...
S0 (22)
پاسخ
قبل از هر حرفی از عرفان تشکر میکنم که تاپیک خوبی زده .
در مورد 2 تا از عنوان ها یکم مشکل دارم .
بتمن پورتش رو PC بد بوده اما خود بازی که یکی از بهترین های ساله !
در مورد اوردر هم باید بگم درسته متاش کم شده ! اما از من یا هر کس دیگه ای بپرسید که این بازی چطوره مطمئنم خیلیا تحسینش میکنن و درست نیست که از رو متا قضاوت کنیم .
در مورد سه عنوان دیگه هم تقریبا هم نظرم .

در کل امسال با اینکه بازی های خیلی خوبی منتشر شد اما عنوان های معروفی مثل متال گیر هم بود که با اینکه خیلی از بازی کردنش ذوق و شوق داشتم نتونستم باهاش اونطور که باید ارتباط پیدا کنم و لذت ببرم .
بازم تشکر میکنم بابت مطلب  S0 (62)
پاسخ
(12-02-2015, 05:03 PM)Dead Soldier نوشته است: قبل از هر حرفی از عرفان تشکر میکنم که تاپیک خوبی زده .
در مورد 2 تا از عنوان ها یکم مشکل دارم .
بتمن پورتش رو PC بد بوده اما خود بازی که یکی از بهترین های ساله !
در مورد اوردر هم باید بگم درسته متاش کم شده ! اما از من یا هر کس دیگه ای بپرسید که این بازی چطوره مطمئنم خیلیا تحسینش میکنن و درست نیست که از رو متا قضاوت کنیم .
در مورد سه عنوان دیگه هم تقریبا هم نظرم .

در کل امسال با اینکه بازی های خیلی خوبی منتشر شد اما عنوان های معروفی مثل متال گیر هم بود که با اینکه خیلی از بازی کردنش ذوق و شوق داشتم نتونستم باهاش اونطور که باید ارتباط پیدا کنم و لذت ببرم .
بازم تشکر میکنم بابت مطلب  S0 (62)

سلام ممنون که مقاله رو خوندین
درباره ی اودر خودم بازی رو تجربه کردم.قبلش اصلا متای بازی منتشر شد باور نمیکردم انقد بازی ضعیف باشه تااینکه خودم تجربش کردم...
That was just a dream

پاسخ
(12-02-2015, 03:47 PM)ERFAN RP نوشته است:
(12-02-2015, 03:46 PM)isapor123 نوشته است: بتمن  S0 (43) 

evolve  S0 (43) 

جمعش کن باوووو

یه سر بزنید به استیم میتونید بفهمید برای چی جزو لیست هستند

این مورد رو اصلا ملاک قرار نمیدم که انتخاب های درستی تو مقاله بوده یا نه اما در کل یک توصیه به شما دوست عزیز از بابت نگارش مقالات: این مقاله رو تو نوشتی. وقتی کسی انتقاد تندی میکنه، دلایل منطقی و خوبی سعی کن بیاری و بهش بگو که چرا بازم چنین چیزی نوشتی.
توی مقاله خودتون اصلا درست نیست که بگید سر بزنید Steam. خودتون از مقاله خودتون دفاع کنید نه امتیاز دادن مردم رو بکشید وسط.
-----------
Batman در کل انتخابش فکر نمیکنم درست باشه. بهینه سازی خیلی بدی داشته (چیزی که نود درصد بازی های PC امسال اینطوری بودند) اما خود بازی چیز نامید کننده ای نداشت به نظرم.
Evolve هم همینطور که درست نیست توی این لیست باشه
نقل‌قول:  تجربه چندنفره بازی در صورتی که دوستانی نداشته باشی که با آن بازی رو تجربه بکنید,بعد از چند وقت به شدت حوصله سربر میشود.

بازی آنلاین یعنی همین دیگه! بازی آنلاین به صورت تک نفره چیزی برای ارائه نداره ولی به صورت چند نفره میتونه جذاب باشه حتی برای مدت زیادی (مردم مگه هنوز Counter Source مال 2004 رو بازی نمی کنند؟!  S0 (2) ). این عنوان هم اولویتش همینطوره. Payday هم دقیقا مصداق این قضیست. بخش تک نفرش به قدری چرته که اصلا نمیزاشتند سنگین تر بود اما امان از co-op این بازی  S0 (2)
یه MicroTransaction هم فکر نمیکنم انقدر این بازی رو نابود کرده باشه. محتویات پولی زیادی بعدا اومد که درسته اما الزاما نیازی نیست که شما مثلا پوست طلایی برای هیولاتون بخرید! 
بقیه انتخاب ها مشکلی ندارند به نظرم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 968 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,730 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,171 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,737 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  زامبی‌کشی رنگارنگ! | مصاحبه با تهیه‌کننده‌ی Call of Duty: Infinite Warfare Destiny 1 1,545 09-19-2016, 12:29 PM
آخرین ارسال: mohammad6701

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان