امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASSASINS CREED3
کیش یک آدمکش است که مدتها در انتظار فصل سوم، ضرب و شتم قلب نیم عمر و پادشاهی به "قرار دادن بسط چند / داستان جانبی قبل از قرار دادن 3 در پایان از عنوان" پانچ. این امر به ویژه قابل توجه از کیش اولین قاتل پس از بازی Half-Life 2

و پادشاهی قلب 2 آمد. این بازی کیش آدمکش جدید در دسترس است بر روی ایکس باکس 360، پلی استیشن 3، رشته مهندسی U

و PC

(من آن را بر روی PS3

تست شده)، و آن را به وسیع ترین و جلا از سری، درآمد آن را انتخاب سردبیران ما.

داستان
در حالی که شما هنوز هم بازی مایلز دزموند، شخصیت از سری کیش یک آدمکش و قاتل مدرن، اراده شما را در کفش از یکی دیگر از اجداد او قرار می دهد، درست مانند نام Altair

از کیش یک آدمکش و Ezio

قاتل بازی کیش II

. این بار شما بازی کانر، پسر یک مرد انگلیسی و یک زن بومی آمریکایی، توسط قبیله مادرش در شمال امریکا در 1700s

اواسط مطرح شده است.

کانر است که به عنوان یک فکر، به عنوان Altair

کار و یا به عنوان آرام و هوشمندانه به عنوان Ezio

نیست، اما میراث دوگانه خود را در برابر شورش های استعماری باعث می شود او را به یکی از شخصیت شخصا جالب ترین در این سری است. کانر است، پاره نه تنها بین خود را دو میراث (او در درجه اول به عنوان بومی آمریکا شناسایی، spurning

اصل و نسب پدرش) اما بین سایه بلندی از هر دو زبان انگلیسی و یا مستعمرات، اگر انقلاب خود را برنده، در نهایت از بین بردن قبیله اش. غیر از قاتل استاندارد در مقابل فتنه زائر، شبح از آنچه مستعمره در نهایت به آمریکایی های بومی انجام می افزاید: وزن و ناامیدی پنهان به عملیات خود. او با انقلاب آمریکا مبارزه می کند، اما او یکی از آنها نیست، و این که به اطلاع خود را به عنوان به عنوان آموزش های خود را به عنوان یک قاتل است.

داستان
گیم پلی اصلی همان است که از بازی های قبلی است، با چند ترفند و جلا. مثل همیشه، شما با توجه به آزادی به اجرا و پرش را از طریق محیط، که در این مورد عبارتند از: بوستون، نیویورک، و مرز جدید انگلستان است. رایگان در حال اجرا و بالا رفتن از حالت اولیه کانر از حمل و نقل، همراه با آسان برای احضار اسب که باعث می شود در مسافت های طولانی سفر کمی سریعتر است. از آنجا که یک سوم از تنظیمات بازی بیابان است، کانر می شود توانایی های جدید برای بالا رفتن از درختان و صخره ها، با شاخه های ارگانیک گذاشته شده ارائه خطوط در حال اجرا هستند که فقط به عنوان سریع و آکروباتیک به عنوان پشت بام بوستون است. آزادی فوق العاده و تنوع قابل توجه وجود دارد، هر چند درختان کپی و کلیساهای شما را مجبور به بالا رفتن از نقشه خود را برای پر کردن بیش از حد شبیه به یکدیگر هستند. بدبختانه مدل درخت است که باعث می شود شما صعود ضد جهت عقربه های ساعت به جای عقربه های ساعت را ساخته اند که از دیدگاه غیر این صورت یکسان احساس تازه.

قاتل

شهرهای بوستون و نیویورک و مرز گسترده نگاه بزرگ، با مقدار زیادی از شاخ و برگ سرسبز در تابستان و برف متراکم در زمستان، و اثرات فصلی و آب و هوا را به همان مکان احساس تازه زمانی که شما به پشت. بازی نسبتا صاف باقی می ماند زمانی که ده ها تن از شخصیت های بر روی صفحه نمایش در طول دنباله عمل به نظر می رسد، و انیمیشن کانر نگاه متنوع تر و استادانه درست شده از Altair

کار یا Ezio

است. من تنها جزئی شکایت تا حدودی نامطلوب پاپ در داخل و بیرون از انسانها و حیوانات زمانی که دوربین شما به چرخش در اطراف به سرعت است، و اسب خود را راه عجیب و غریب به نظر می رسد پشت سر شما زمانی که شما آن را، بدون توجه به جایی که شما هستند و یا آنچه شما دوباره انجام می دهند.

و مبارزه با هر دو رساند خفا مشابه به کسانی که در بازی های قبلی است. کانر می تواند تیغه های مخفی خود و سلاح های دیگر را به آرامی و مخفیانه کشتن دشمن، و سپس کشیدن بدن خود را به دور. او همچنین می تواند از اسلحه ها، کمان، و چاقو را برای حمله به دشمنان از راه دور استفاده کنید. اگر مبارزه باز است توسط نگهبانان دیگر دیدن کار کانر است باعث، او به راحتی می تواند خاموش مبارزه با جمعیت از آنها با استفاده از سیستم مبارزه و کشتن مشابه یافت شده در بتمن: Arkham

پناهندگی، که در آن شما را نگه دارید دکمه گارد زمانی که نشانگر به نظر می رسد و سپس دوباره اعتصاب فورا از بین بردن دشمنان. سپاه پاسداران با اسلحه در حال حاضر به صورت خطوط شلیک که باعث نشانگرهای مختلف، سیگنالینگ به یکی از دو به پرش به بیرون از راه و یا گارد گرفتن و استفاده از او را برای یک سپر انسانی است. اسلحه اضافه کردن کمی از تنوع، و مبارزه با جلوگیری از آنها را از بیش از حد آسان است.

داستان های دیگر
قاتل کیش III

می افزاید: علاوه بر کاوش، خفا، و مبارزه، شکار به عنوان یک مکانیک است. هنگامی که در بیابان، کانر می تواند ساقه و کشتن حیوانات وحشی مانند خرگوش های صحرایی badgers

، گوزن، و خرس. کانر می تواند حیوانات و کشتار آنها را برای قطعات، که او می تواند برای پول به فروش برسد و یا استفاده به عنوان گر چه هنر مواد در حیاط خود را بکشند. شکار شامل stealthily

شده کشتن حیوانات از درختان، با استفاده از یک تیر و کمان، و یا حتی تنظیم تله و طعمه و آمدن به آنها بعد. کانر حتی می توانید frontiersmen

که بگویید داستان بلند در مقابل آتش و اشاره او را به سمت حیوانات نادر و منحصر به فرد پیدا کنید.

مبارزه با کشتی، یکی دیگر از مکانیک های جدیدی در بازی است، اجازه کانر را سکان لاکویلا، کشتی خود را. هر حال اجرا است و یا نهان در مبارزه دریایی در این حالت وجود ندارد، فقط به مرور مناطق دریای کوچک در ماموریت های گسسته، برای کسب موقعیت در برابر کشتی های دشمن، و اخراج تعداد زیادی از توپ. مبارزه جای تعجب است که رضایت بخش است، با انواع کشتی ها به مبارزه و ارتقاء مختلف برای لاکویلا. کوچکتر کشتی را می توان با تفنگ سریع با هدف مانع شدن مفصل گردنده است نابود شده است، در حالی که ناوچه و کشتی های بزرگتر نیاز دارند تا با شلیک توپ از آتش broadsided

به آنها آسیب می رساند.

قاتل

بازی بسیار طولانی است و پر از ماموریت های جانبی، مانند جمع آوری اقلام، ارتقاء حیاط خود را، و مبارزه با privateer

های. شما احتمالا می تواند فشار را از طریق داستان در 10-15 ساعت است، اما در نظر گرفتن زمان برای انجام همه چیز سرگرم کننده و با ارزش است، و آن را اجازه می دهد که بیشتر از استعمار امریکا شما. نیز وجود دارد گر چه هنر نسبتا پیچیده و سیستم تجاری است که به شما اجازه می دهد تا همه چیز را ساخت در حیاط شما و تجارت آنها را به فروشگاه ها در سراسر مستعمرات، با فروشگاه های مختلف با ارائه قیمت های مختلف و خطرات بر اساس مسیرهای خود. سیستم منو برای این جنبه clunky

است، با تعداد زیادی از لایه های حفاری به داخل و چند راه برای سازماندهی منابع مختلف، اما این مکانیک اختیاری است. شما باید برای انجام برخی از گر چه هنر به گرفتن برخی از ارتقاء این بازی مانند ظرفیت مهمات، هر چند.

حالت چند نفره از بازی کیش آدمکش قبلی برمی گرداند، و به شما اجازه بازی موش و گربه با ترور های آنلاین دیگر. اکثر حالت جوش به نقش قاتل یا شکار شما را گرفتن، و موفقیت بستگی زیادی در ترکیب و در صورت مخفی بر روی دشمنان به عنوان واکنش به سرعت. هستند بسیاری از گزینه های سفارشی سازی، از جمله یک تماس سیستم تسطیح وظیفه مانند است که باز مهارت های مختلف وجود دارد.

این نتیجه
قاتل کیش III

می ایستد به عنوان بهترین از این سری، لبه حتی قاتل عالی کیش II

: اخوان در اندازه، دامنه، و داستان. خفا و عناصر مبارزه با جلا و آن را بسته بندی شده پر محتوا است که شما را حفظ خواهد بازی. قاتل کیش III

بازی انتخاب ویراستاران روشن برای طیف گسترده ای از سیستم عامل است.
کیش یک آدمکش 3: بازی فوق العاده با شخصیت خسته کننده

یکی را به دقت در نظر گرفتن زیبایی در کیش یک آدمکش 3 برای اعطا. این تفکر است که به من حدود 10 ساعت به عنوان جدیدترین حق رای دادن شخصیت از طریق بیشه جنگل خورشید چیزی با نقاط رنگارنگ EN

مسیر به اتمام آخرین ماموریت در کنار من سرنشین رخ داده است.

از آنجا که کیش یک آدمکش 3 است سرشار از فعالیت، توجه به جزئیات تا حدودی shrunken

بود. من در مقابل یک رویکرد نسنجیده احتیاط - متوقف کردن و در نظر بعضی از مواقع.

دلیل این است که یک بار قدم به عقب و اذیت به بررسی محیط بازی، نمی تواند کمک کند اما می شود پرتاب بیش از. در لحظه ای کوتاه من را از طریق درختان به سمت مقصد hurtled

، من در سراسر گستره جنگل کاج خیره گشته اید، آن زمان که در مغرب فرو می رود، بیش از یک رودخانه سنگ encrusted

که به یک دریاچه درخشان با راه آبشار انداختن صورت صخره محض ریخته است.

چیزی از فیلم ملک ترنس بود. و نه تنها در جهان است روکش در کیش یک آدمکش 3 مارول پیچیده ارائه مهیج به صورت چاپگر، سن و منطقه خاص بیش از حد است.

ارزش اشاره همه از این است، زیرا در حال حاضر، درد زیبایی و زحمت کش توجه به جزئیات تاریخی - هر دو بصری و زمانی - کارت های دعوت از سری کیش یک آدمکش تبدیل شده اند. به همین دلیل است که آنها بسیار آسان را برای اعطا.

هر فن بازگشت می داند که لحظه ای به آنها راه اندازی آخرین ورود به در حماسه جهان باز یوبی سافت است که قرن پوشا جنگ بین ترور و Templars

، آنها را با یک پنجره به سن گذشته، با مناظر به لحاظ تاریخی دقیق استقبال و شخصیت های پله مستقیم از تاریخ است. پس از آن احساس حق به یک نوک کلاه به توسعه دهندگان، با توجه به اینکه این بازی ها در حال حاضر به صورت سالیانه به نظر می رسد.

مخاطرات چیز از Assassins Creed 3

، هر چند، بیشتر از سال های گذشته است. اول از همه، عمل برگ رنسانس اروپا و سران آمریکای شمالی در 1700s

، آزادسازی زمین بازی روی پشت بام از فلورانس، رم و استانبول به نفع از مرز آمریکا گسترده باز و (کمی) خیابان کمتر گسترده ای از استعمار در بوستون و نیویورک است.

Ezio

Auditore

دا Firenze

: دوم، قسمت قبلی در حق رای دادن، وحی، از پایان دوره تصدی یکی از قهرمانان قانع کننده ترین، دوست داشتنی و جذاب در محیط بازی دیدم. ناعادلانه به آن را به عنوان ممکن است صدای یک بررسی از یک بازی را توسط تخمگذار به شخصیت خود را شروع، Ezio

است که بشدت از دست رفته است.
کیش یک آدمکش 3

جایگزین او، Kenway

کانر، نیمه انگلیسی نیمه بومی آمریکایی با تبر زین زدن به عمل خرد کردن یا اسیاب کردن در برابر بریتانیا (و Templars

) جایگزین همه از جاذبه از سلف خود را با ابرو furrowed

و نه دیگری. در قوس روایت خود را، که در طی آن بازیکن را کنترل او را به عنوان یک کودک برای اولین بار، پس از آن مودی نوجوانان و پس از آن یک مرد حتی moodier

جوان، کانر را می بیند روستای خود و مادر خود را نابود شده توسط Templars

شر بریتانیا، قبل از او قلاب را با آخرین بقایای سفارش از ترور در املاک فقط در خارج از بوستون.

او تا به مسائل، قطعا، اما آن را صدمه به او را؟ می گویند او کسل کننده چیزی از گرفتن است، این امر می تواند دقیق تر به توصیف او را به عنوان یک clutchplate

صندوق رو بی مزاح. طولانی مدت طرفداران این سری را پیدا خواهد کرد که تعویض از Ezio

به کانر نوع مانند تماشای گاراژ باند ایمو emo

تلاش برای نگه داشتن توجه مخاطبان را که ملکه قانون افتتاحیه بود. بهترین کاری که شما می تواند در مورد او می گویند که او را جذاب تر از شخصیت اصلی سریال، دزموند است. ذهن شما، فضای بین این بند و بعدی جالب تر از دزموند است.

با این حال، کانر می تواند دو یا سه دارایی ها را به منظور جلب بازیکنان وارد کردن اول، داستانی که او در آن طول می کشد سرب است که به راحتی ارائه بهترین ها و ترین لایه لایه یوبی سافت مونترال به تاریخ تولید است. در اینجا، هدف از جناح های مختلف به هیچ وجه روشن Templars

دیگر خائنانی کارناوال و آن را سوال برانگیز است که از ترور به طور کامل در کنار فرشتگان است.

انقلاب آمریکا پس زمینه مناسب به جنگ مخفی طرح، وقت و زمان دوباره حرف در خط مقدم در هر دو درگیری ها محو کردن خط بین مجمع تشخیص مصلحت تاکتیکی و ورشکستگی اخلاقی است. قبل از انتشار این بازی، این واقعیت است که کانر به نظر می رسید به صرف بیشتر وقت خود را در تریلر هک تا استرالیایی را برانگیخت برخی از مفسران را به تعجب با صدای بلند اگر کیش یک آدمکش 3 بود به سادگی ایالات متحده به شرح حال قدیسین است. هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت (و به عنوان یک طرف و توجه داشته باشید به من علاقه مند به شنیدن آنچه که آمریکایی ها از تجسم یوبی سافت از پل ریور در بازی را).

دارایی های دیگر کانر جهان او inhabits

و این واقعیت که او واقعی چاقو ارتش سوئیس خرید و فروش مرگ. نه تنها او یک تن از ابزارهای کشنده - بسیار شبیه به پیشینیان خود - اما توسعه دهندگان است که ماموریت های خود را به گونه ای که یکی احساس می کند هرگز مانند پوسیدگی unimaginative

ساخته شده است تنظیم شوید.

گذشته از سایه معمول از اهداف از پشت بام ها به دنبال آن سریع می کشد با استفاده از یک تیغه مخفی، بازیکن کانر به آزادسازی شهرهای کوچک استفاده کنید، جوخه های مارشال حامل شاهین کوچک نر، انجام volleys

توپ و حتی شرکت در جنگ دریایی با کشتی های جنگی دشمن. او حتی می تواند و تله پوست حیوانات عجیب و غریب باید بازیکن تمایل.

مانند تکرار قبلی، کیش یک آدمکش 3 اجازه می دهد تا بازیکن را به ایجاد و حفظ یک جهان کوچک بازرگانی در اطراف پایه شخصیت اصلی از عملیات. برای رسیدن به این هدف، کانر می تواند اجازه می دهد تا تله گذار، وبلاگ نویس و یک دسته از صنعتگران قرن 18th

دیگر برای راه اندازی فروشگاه بر این اساس در اطراف املاک و بازیکن خود را قادر به تجارت کالا را با آنها و اقلام پیشه وری از منابع آنها را انتخاب کنید تا در این فروش است.

نیز وجود دارد، به طور طبیعی، یک تن از کلکسیون در قالب صفحات سالنامه، پر، سینه گنج و خرده ریز های دزدان دریایی است. بازیکنان حتی می تواند در میخانه های محلی برای بازی موریس متوقف اگر آنها تمایل. (در جهت منافع افشای کامل، من مطمئن هستم که چگونه ادعایی یوبی سافت میکرو معاملات عامل را به همه این بود که من را وادار هرگز به جلو و کیف پول خود را در هر مرحله است.)
کیش یک آدمکش 3

جنگی دریافت کرده است کمی از نیشگون گرفتن و کشیدن. تغییراتی که ساخته شده اند، رادیکال نیست، اما قطعا ارزش توجه آموزش برای سیستم جدید - هر چند اگر شما بازی بتمن: Arkham

شهر، شما باید بر روی زمین نسبتا امن است. آنچه واقعا باعث بحث و گفتگو محیط های جدید و بازی امضا مکانیک آزاد در حال اجرا چگونه کنار آمدن با آنها است.

پاسخ در اینجا این است: بهتر از شما می خواهم انتظار است. در حالی که جاده ها در شهرهای استعماری آمریکا هستند، گسترده تر، توسعه دهندگان درختان بین خیابان هایی که با یک پرش نمی تواند پل قرار داده شده است. نه تنها این کمک ظرافت تصویب این بازیکن بین پشت بام ها، آن را نیز اتفاق می افتد به لحاظ تاریخی دقیق، بیش از حد است. مرز آمریکا، با این حال، طول می کشد برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به، اما خبر خوب این است که بازیکنان در نهایت به آن را.

توجه در مورد چگونه به سرعت یک acclimatises

، یکی ممکن است نیم ساعت یا صرف بنابراین درختان پوسته پوسته شدن و به دنبال دست بعدی. هنگامی که بازیکنان متوجه محیط مرز زمین بازی بزرگ آزاد در حال اجرا هستند، آنها را در حال اجرا در امتداد سیاهههای مربوط، لگد زدن به تخته سنگ و جهش از درختی به درخت در هیچ زمان. واقعیت این است که به توسعه دهندگان این پیشرفت را ساخته اند احساس بصری حیرت انگیز است.

این ممکن است به از دست دادن روز در کیش یک آدمکش 3، هرچند اگر بازیکنان چوب سرسختانه به مبارزه، آنها ساعت در حدود 20 ساعت است. در بالا از آن، چند نفره وجود دارد - و برای یک بازی که در آن تمرکز بیشتر fanbase

خواهد بود که بازیکن، این یکی در واقع و نه خوب. در کنار حالت سنتی که در آن بازیکن را از دشمنان در حالی که تلاش برای پنهان بماند، گرگ پک حالت وجود دارد که در آن برای هماهنگی حملات در سراسر NPCs

.

بدیهی است niggles

وجود دارد که بیش از تکرار زودتر انجام است. بله، بازیکنان آژانس ناچیز هنگام دویدن. بله، شخصیت جدید با مته سوراخ خرد کردن در ساعت بی حد و حصر می شود. بله، داستان در خارج از اراده زباله است. اما دامنه، جاه طلبی، زیبایی و تخت از شجاعت Creed3

قاتل آن را در سرزمین غول ها.

اگر شما از طرفداران این سری، شما خوشحال می شود. اگر شما یک تازه وارد هستید، شما شیفته - و موفق باشید درک روایت اصلی است. شکایت تنها یک نفر می تواند داشته باشد این است که در مورد شخصیت این بازی است. اما چه کسی می داند؟ شاید او اینجا نیست در سال آینده. و اگر او است، می تواند توسعهدهنده لطفا جهنم او را تشجیع کردن؟
حق رای دادن کیش یک آدمکش یوبی سافت، من از همان ابتدا دوست است. با وجود معایب در اینجا وجود دارد و یا در گیم پلی، تجارب کلی و حوزه در جهان است که در آن شما بازی همواره قابل توجه بوده است. مصدوم فی عنصر از داستان همواره چیزی از جنبه های آن را دوست دارم یا از آن متنفرم از این بازی بوده است، اما من همیشه کل افسانه جالب، اگر فوق العاده پیچیده است.

newUploads

2012 0531 099e27e9ae5514f76a9e2cb3428ee897 120

،

604 04:00 AC3 SP SC 21

مرزی TreeRunning 300x168

بازی Assassins Creed III

نقد و بررسی (PS3

)

در حال حاضر در نهایت، بعد از 3 بازی پشت سر هم بازی را از طریق خاطرات Ezio

Auditore

، ما باید یک محیط جدید و جد جدید که برای کنترل است. در یک حرکت جالب، این بازی می گیرد در طی انقلاب آمریکا است. این کاملا، تغییر disorienting

از بازی های قبلی با شهرهای گسترده ای از معماری بزرگ مانند عکا یا رم است. استعمار در بوستون و نیویورک را کاملا نمی دهد که همین حس ترس، نه به ذکر است به راحتی از پشت بام پیمایش.

چیدن تا جایی که وحی را ترک کردن، دزموند و گروه کوچک خود را از کامپیوتر سر آدمکش فن حریف به سایت برخی از خرابه های تمدن و فرهنگ به دنبال وسیله ای برای جلوگیری از تحولات ناگهانی و عمده ناشی از یک فوران خورشیدی آینده. سرب توسط روح / AI

که به عنوان جونو که نیت اغلب به سوال نامیده می شود شناخته می شود، دزموند است که در طول دوران استعمار به خاطرات اجداد خود را برای پیدا کردن محل از یک کلید که نیاز دارد.

newUploads

،

604 04:00 AC3 SC SP 28

SD

بوستون شاهین کوچک نر 300x168

بازی Assassins Creed III

نقد و بررسی (PS3

)

بطور غیر منتظره، شما در واقع نه شروع کردن به عنوان کانر، شخصیت اصلی از بخش های تاریخی است، اما به عنوان پدر او، هیثم. من هم به عنوان به چه مدت شما را به عنوان پدر خود را بازی شگفت زده شده بود، صرف بخش چند در ابتدا به عنوان او. این نوع از تاسف به دلیل هیثم یک شخصیت بسیار جالب تر از پسر او به پایان می رسد تا اینکه، او مرتب کردن بر اساس احساس می کند مانند یک نسخه جنگ انقلابی جیمز باند است. حتی لباس او را می پوشد، فقط ظریف و شیک است.

پس از یک پیچ که طرفداران احتمالا خواهید دید اما من نمی خواهد فاسد را برای شما، بازیکن طول می کشد کنترل از کانر جوان (Ratonhnhaké

: تن نام تولد واقعی خود را، اما آیا پیش بینی نیست من او را به عنوان این اشاره از آنجا که بسیاری از در آن زمان هیچ کس در بازی می کند). او پس از مرگ غم انگیز مادر و سوزش از روستای خود را با میل به انتقام که در نهایت او را منجر به دور از خانه خود را به آموزش با یک قاتل به نام آشیل پر شده است.

کانر خود را نسبتا رواقی است در رفتار خود، که بخشی از آنچه که باعث می شود او را بسیار کسل کننده است. بخشی از آن ممکن است فقط به بازیگری صدا اما بسیاری از احساسات خود یا فوق العاده محدود و یا مواد منفجره. او تا حدودی یادآور چگونه نام Altair

در بازی بسیار فوق العاده ساده و بی تکلف در ابتدا و در نهایت با حقایق سخت مواجه بود. همه آدمکش بازی کرده ایم تا کنون، می خواهم بگویم که داستان کانر به پایان می رسد، احتمالا بیشتر غم انگیز و این بحث تا چه حد او واقعا از آنچه که او برای انجام این کار امیدوار بود انجام است.

newUploads

،

604 04:00 AC3 SC SP 29

SD

مرزی PickUpOnTheRun 300x168

بازی Assassins Creed III

نقد و بررسی (PS3

)

پایان این بازی به طور کلی برگ نوع از مزه تلخ در دهان خود است. پس از محاکمه و جستجو، دزموند با انتخابی که نوعی از کلاهبرداری های شما را برای یک لحظه هم به فکر این خواهد شد انتخاب بازیکن برای پایان دادن های متعدد ارائه شده است. پس از گزینه ها توضیح داده شده، دزموند به آن طول می کشد پس از خود را به انتخاب، من مطمئن هستم که بحث برانگیز به کسانی که آن را دیده بوده است. بدون اذیت نمودن آن برای افرادی که هنوز هم بازی، بازی می کند را به بستن واقعی و ناامید کننده است به خصوص پس از 5 بازی (و نه از جمله PSP

) منجر به آن است.

پریدن به گیم پلی، بسیاری از اصول نیست که بیشتر از زمان بازی گذشته تغییر کرده است. ترفند های کوچک ساخته شده اند بنابراین اجرای آزاد است که کمی نرم و صاف و کمتر از احتمال پریدن در جهت اشتباه وجود دارد. این کار مشکل را حل کند نه به طور کامل اما این کار یک شغل مناسب و معقول به اندازه کافی.

از آنجا که بیابان نقش بیشتری در این تنظیمات، در حال اجرا را از طریق درختان و سنگ نوردی آزاد اضافه شده است و همچنین. من در ابتدا در مورد چشم انداز از تعقیب کسی با پریدن از درختان بسیار هیجان زده اما بسیار کمی با آن انجام می شود. راستش مسیر بیش از حد تنظیم شده و عمدی، دادن آزادی بسیار کمتر در جهت شما بروید از من امیدوار بودم.

newUploads

،

604 04:00 AC3 SC SP 30

SD

بوستون SneakAttack ContextualCover 300x168

بازی Assassins Creed III

نقد و بررسی (PS3

)

به طور کلی، در نظر گرفتن زمین بالا به نظر می رسد در این بازی دلسرد شود، سربازان بسیار سریعتر به شما حال اجرا در امتداد پشت بام ها نسبت به بازی های قبلی هشدار داده است. بنابراین در پایان شما صرف زمان بسیار بیشتری در حال اجرا در اطراف از طریق خیابان.

صحبت از سربازان، برای کسی دلیل برخی از یوبی سافت تصمیم گرفت که تبدیل پرخاشگری و فرکانس از موقعیت های مبارزه با ایده خوبی خواهد بود. من می توانید تعداد زیادی از بار من فقط می تواند راه رفتن در خیابان را به حساب نمی آوریم در یک منطقه غیر محدود و ناشناس را که ناگهان یک جفت از سربازان تصمیم به حمله به من.

حتی در حال اجرا از این دعوا زیرا گاهی اوقات هر سرباز که شما را می بیند، حتی اگر می توانید آنهایی که تعقیب نمی بینم شما تبدیل خواهد شد فورا پرخاشگرانه به سمت شما می شود آزار دهنده است. این است که بسیار آزار دهنده است. این مسخره سخت است برای اجتناب از رویارویی، من به یاد داشته باشید زمانی که در حالت ایده آل شما می خواست می شود متوجه نیست و ترور یک هدف، که به نظر می رسد به مراتب کمتر از هدف در حال حاضر.

newUploads

2012 0814 4017c8fb8972744b883f89511f1dff9d 120

،

815 10:00 AC3 S SP

BunkerHill 58

نمایشگاه GamesCom 300x168

بازی Assassins Creed III

نقد و بررسی (PS3

)

اگر شما به سطح 3 بد نامی، انتظار نداریم که به پایین آمدن از آن را بدون مقدار شدید از تشدید. بازی احضار سربازان از اتر به شما حمله هنگامی که شما در رسیدن به آن سطح و شما نمی توانید ارتباط برقرار کردن با پوستر های تحت تعقیب، درب ها و یا افرادی که در حالی که درگیر در مبارزه با. من به مبارزه با آنها را متوقف کرده بود و پس از حدود یک ساعت و نیم من کاملا مطمئن هستم من حدود نیمی از جمعیت بوستون در یک نقطه انفرادی به کشته شدن قبل از بازی نمی تواند روند اعزام سربازان بیشتر به من.

نیز وجود دارد که شرایط به مراتب کمتر از هر کسی که تصمیم گیری که به علت از دست داده است و در حال اجرا برای زندگی خود است. شاید حفظ خود از مردان نظامی در آن زمان آموزش داده شده بود؟

با کمی تعمق کمی به مبارزه با آنها رو پویا کمی تغییر. اخوان المسلمین مبارزه آسان تر با کشتن رگه اجازه می دهد به شما برای پایان دادن به دعوا به سرعت با رفتن از حریف به حریف با کشتن عکس تا زمانی که شما در حفظ ریتم ساخته شده بود. در کیش یک آدمکش 3 آنها اضافه کرده ایم انواع دشمن است که باید در یک راه خاص کشته شوند و می تواند رگه کشتن خود را به طور کامل متوقف شده است.

من کاملا نمی کنید چرا که آنها فکر می ساخت مبارزه با هر دو شایع تر و آزار دهنده تر است یک ایده خوبی بود. کانر نیز قاتل وحشیانه ترین و ناکارآمد ترین کنترل کرده ایم تا به امروز صورت گرفته است، چاقو به گلو به اندازه کافی در مبارزه است. او فقط خوشحال نیست تا زمانی که حداقل 20 زخم خمیازه در بدن یک مرد مرده وجود دارد. البته این نیز به کند کردن مبارزه می افزاید. به عنوان تفریح ​​به عنوان آن است که نگاه کنید به کانر CHOP

به قفسه سینه دشمن را بارها و بارها مثل آن مرد فقیر خوابیده با همسر خود، آن را از دست می دهد تاثیر آن را پس از زمان 300.

newUploads

،

815 10:00 AC3 S

مرزی SP

معرفی 59 نمایشگاه GamesCom 300x168

بازی Assassins Creed III

بررسی (PS3

)

بسیاری از حواس او را پرت جانبی جدید اضافه شده است، بسیاری از آنها را با پاداش ارزشمند نیست اما برخی از یک ترکیب جالب را به دادرسی است. شکار، به عنوان مثال، می تواند سرگرم کننده است اگر شما مایل. آنها یک سیستم نسبتا گوشت است که به شما اجازه می دهد تا طعمه، تله یا دزدکی حرکت کردن بر روی شکار. تنها بخشی از آن واقعا آزار دهنده هستند، جانور مهاجم که به شما حمله کنند، زیرا شما آنها را مجبور به QTE

است که در واقع اولویت بر اعتصاب کشتن شما خواهد شد.

مطلق بهترین ماموریت های جانبی هستند که که در آن کنترل یک کشتی را می گیرد و به جنگ نیروی دریایی. کنترل احساس بزرگ، جنگ می تواند گیج کننده به عنوان شما سعی می کنید به اطراف زمین مانور و دشمنان در چشم از توپ خود را. ارائه و نگاه از این بخش می تواند کاملا هیبت الهام بخش. مورد علاقه من جنگ بود که در طی یک طوفان عظیم که امواج عظیم من تا به حال به تماشای صورت گرفت. یک لحظه بود وقتی که یک موج در زمان کشتی من تا به نقطه ای که من تقریبا به دنبال به پایین در اقیانوس به طور مستقیم به آن شدید بود.

این شرم آور است که این بیت را به دعوا اسکریپت محدود بود، من قطعا در فکر این نیاز به عنوان مکانیک در یک بازی با گیم پلی اورژانس دزدان دریایی مورد استفاده قرار گیرد به تنهایی نیست.

newUploads

،

نیروی دریایی شبانه روزی 56 نمایشگاه GamesCom 300x168

بازی Assassins Creed III

بررسی (PS3

)

یک بیت از یک کیسه مخلوط تا آنجا که به ماموریت های جانبی مربوط به سیستم های اقتصادی از حیاط بود. همانطور که شما را از طریق بازی بروید شما می توانید ماموریت های جانبی برای اضافه کردن افراد به جامعه خود را که آیتم شما می توانید تجارت انجام دهد.

ماموریت های جانبی من هیچ مشکلی با من لذت می برد، تنگ از شخصیت های که بر روی زمین زندگی می کنند و خیلی جالب بود برای دیدن مقدار از قلب کانر سرمایه گذاری در شهر کوچک خود را. موضوع بحث من در این است که با سیستم تجارت نادان است.

قبلا در این سری از AC 2

شما فقط می تواند خرید از مغازه ها و جمع آوری پول از سود خود را، ساده بود و صرفا در سرمایه گذاری اولیه کار می کرد. در اینجا به شما همه چیز را micromanage

! شما مجبور به خرید کالاهای تولید شده توسط شهروندان، تجارت آنها را به عنوان است و یا صنعتگران در جامعه خود را با استفاده از ترکیبی از مغازه چیز دیگری ... مانند یک جعبه ایجاد کنید. سپس شما بار خرید و ارسال آن با یک محدودیت از 3 چیز به گرفتن برخی از پول از شهر و آوردن آن را به عقب. شما می توانید تعدادی از کاروان های ساخت کارهای معینی را افزایش می دهد، اما در پایان آن است که هنوز هم خسته کننده و کاملا بی معنی است.

ارزش سرمایه گذاری پول در هر حال خارج از ارتقاء کشتی شاید بسیار کمی وجود دارد. خرید سلاح های کاملا غیر ضروری است که شما می توانید به راحتی با کشتن سلاح های خود شروع به از با هر چیزی که شما می توانید بعد، به استثنای شاید تپانچه های مختلف است که اضافه کردن عکس های بیشتر قبل از نیاز به یک بازنگری است.

newUploads

،

نیروی دریایی ChesapeakeChainShot 57

بازی Assassins

Creed III

نقد و بررسی (PS3

)

بخش شما را وادار به بازی به عنوان دزموند، جایی که در نهایت شما را وادار به استفاده از مهارت های ترور را در زمینه مدرن، از دزدانه به جنگ وجود دارد. این خنده دار است که بسیاری از سپاه پاسداران است که حمله شما این کار را با باطوم و هنگامی که استفاده از اسلحه های خود را که از آنها به عنوان ineffectually

به عنوان تپانچه تفنگ سرپر چخماقی قدیمی در بخش های تاریخی است. با این حال، هنگامی که دزموند می شود تفنگ، آن را پرهیاهو تقلب چون او خودکار را هدف قرار هر دشمن و جان با یک شات تنها. ماموریت نهایی کامل دزموند در واقع یکی از رضایت بخش ترین لحظات را در این بازی به عنوان یک کل است که من لذت می برد به طور کامل است.

گرافیکی این بازی دارای جنبه های بسیار چشمگیر است، به خصوص برخی از مدل های شخصیت. آیتم های که با جزئیات بسیار است که بیرون مثل انگشت شست درد و به نظر می رسد بیشتر شبیه به چیزی است که از اواخر روز PSX

ارائه شده وجود دارد. این نوع منحرف برای دیدن این مردان به خوبی رندر شده در اطراف یک میز بحث در مورد توطئه و در حالی که چنین بر روی میز شما با این مرده و کسل کننده بطری و لیوان های پلاستیکی، به دنبال است.

طراحی صدا عالی است. موسیقی احساس می کند مناسب برای شرایط صدای محیط به تجربه اضافه کنید، و بیشتر از بازیگری صدای خوب است.

newUploads

،

815 10:00 AC3 S SP SONY

BenedictArnold 55

بازی Assassins Creed III

نقد و بررسی (PS3

)

در زمان نوشتن این بررسی، بازی بسیار حشره دار است. من تا به حال مسائل مختلف با سقوط بازی. گاهی اوقات کانر نخواهد بود قادر به کشف کردن چگونه است که گام بعدی را به بر روی ورود و فقط استراحت پای خود را در بالای آن است. یک نمونه از یک نبرد نیروی دریایی جایی که من از دست رفته توانایی بریس خدمه و استفاده از اسلحه های مفصل گردنده، که در رویداد بعدی ماموریت رخ می دهد و تنها می روم من به بادبان در سراسر در محافل بدون مقصد وجود دارد.

به طور کلی، این یک بازی نسبتا جامد است که من با وجود برخی از تصمیم گیری های احمقانه توسعه دهندگان ساخته شده لذت ببرید. است که بسیاری از کرک غیر ضروری وجود دارد، اما خوشبختانه شما مجبور نیستید در آن شرکت کنند، اگر شما نمی خواهید به. برخی از مکانیک آنها افزوده بالقوه برای گسترش را به چیزی بیشتر، مانند نبردهای دریایی. این داستان است که به عنوان درهم و مزخرف مثل همیشه، و پایان دادن به برگ های کمی به دلخواه. اگر شما دوست این مجموعه تا کنون، شما باید از این یکی لذت ببرید.
کیش یک آدمکش 2 مشخص بهبود عظیمی در بازی اصلی است، اما با این عاقبت ظاهر می شود تنها یک سال پس از آن من به 1/2 در انتظار چیزی از کار عجله. خوشبختانه، برادری موفق به ترکیب عناصر قدیمی و جدید را با مهارت و تخیل در حالی که با اضافه کردن، برای اولین بار، به طور بالقوه جزء چند نفره جذاب.

طرفداران Ezio

زمان ماهیهای تجاری داستان در ابتدا ممکن است که عمل در حال حاضر در رم نگران، و نه از سه معماری شهر متمایز از بازی های قبلی است. و در واقع، همه چیز شروع به آرامی، با محاصره Monteriggioni lulling

به یک احساس امنیت کاذب به عنوان شما را وادار به توانایی های جدید استفاده می شود - از بودن قادر به سوار اسب، به مبارزه با دو دست در مقابل دشمنان است که با خوشحالی به جمع شدن بر شما به جای انتظار مودبانه برای تبدیل کنند. در نهایت، وقتی که تمام جهنم می شکند شل (حسن نیت ارائه میدهد از یک گلوله توپ توفنده از طریق دیوار خود را)، داستان واقعی شروع می شود و شما خواهید دید که همه چیز در یک سرعت سریعتر حرکت می کند.

هنگامی که در مبارزه با، شما هم اکنون می توانید استفاده از ضربات قدرتمند تر است، حرکت جدید خلع سلاح و حتی یک کمان پولادی است که اجازه می دهد تا خود را به ساقه دشمنان خاموش سقف نزدیک - اما این فقط آغاز است. Ezio

در حال حاضر رهبر قاتل نه تنها از عمل تنهاست، و قادر به احضار تیم های ترور به انجام "حرکت می کند به کمک برادری" است. شما می توانید از این گروه های به همان اندازه یا کمی به عنوان دوست دارید، آموزش حتی به نقطه ای که در آن آنها می توانند مراقبت از درگیری های دنیوی را در حالی که شما را به چیزی جالب تر است.

با این حال، به عنوان قبل از، این است که در درجه اول یک بازی مبتنی بر خفا، با دشمنان به احتمال زیاد به پیچ و یا احضار تشویقها در اولین نشانه از مشکلات - که باعث می شود اوایل بازسازی ضروری برای انتخاب دقیقا سمت راست و زمان برای حمله به. و این همه در مورد مبارزه است نه - وجود ماموریت که شامل خرابکاری، بازیابی اشیاء یا همراهی دیگر بازیکنان و، در AC2

، سطح مخفی که صرفا platforming

و مهارت، با پیکسل و کامل میپرد تکیه می کنند همه سختتر نیاز به بررسی از مناظر ساخته شده با دید عقاب خود را به کشف مسیر رو به بالا است.

همانطور که برای طرف چند نفره، بازیکن می تواند از هشت نوع قاتل را انتخاب کنید و یک جفت سلاح قبل از اینکه گشاد پنهان در جایی در اطراف رم قطع شده است، وظیفه با محل و گرفتن یک بازیکن شخصیت شما را نیز شکار. خیلی جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه پویایی این بازی یک بار سرور را پر کنید تا، اما آن چیزی است که به راحتی می تواند به MMO

خاص خود را تکامل، زمان داده می شود و چند حالت پخش.

با بازیگری خیره کننده برش صحنه، موسیقی و صدای پر - است - که اثبات دلایل قانع کننده ترین بازی این عاقبت عالی در حال حاضر، آن را به مبارزات انتخاباتی تکنفره است. این شواهد، من نمی توانم صبر کنید برای یکی از.
این که آیا آن را به عنوان غیر عددی، نزدیکی به ورود تاریخ و زمان آخرین در سری و یا تقریبا یکسان هنر جعبه، به نظر می رسد به مقدار زیادی از سردرگمی در مورد چه چیز از Assassins Creed

وجود دارد: اخوان باید شود عاقبت تمام عیار به دو زبانه در سال گذشته به نام شاهکار عمل خفا. آیا قسط مستقل در حق رای دادن، و یا مجموعه ای از ایده های بازی های جدید که در زمان تحقق پیدا نکرده تا آن را به کیش یک آدمکش 2 است؟

پس از اتمام بازی تک بازیکن مبارزات انتخاباتی و حفر را به ارائه چند نفره آن، من با اطمینان می توان گفت که من هنوز هم هیچ نظری ندارم که می گویند. آن را با دقت می تواند به عنوان هر دو، یا حتی هر دو طبقه بندی می شوند، اما در نهایت تمایز این همه که مهم نیست. هر راه شما آن را قطعه، کیش یک آدمکش: برادری بازی کاملا استثنایی است.
کیش یک آدمکش: برادری (10/19/10)

(؟) expansequel

شروع می شود با یک انفجار بسیار تحت اللفظی، مصرف بلافاصله - در هر دو جدول زمانی حق رای دادن - پس از پایان کیش یک آدمکش 2 است. Ezio E società

بازگشت به املاک خود را در Monteriggioni

، با موفقیت به سوراخ ارتش توطئه گران مسئول هرس درخت خانواده Auditore

. متاسفانه، صلح آنها کوتاه مدت است، به عنوان خاندان Borgia

(یکی از به پایان می رسد که شل در AC2

سمت چپ) باعث می شود بازدید به خانه خوب تمایل خود را به - بدون رفتن بیش از حد به خاک اسپویلر - بازگشت به نفع است.

یک بار دیگر، اقدامات Ezio

توسط انتقام رانده می شود، اما خدمت که ظرف سرد و سرد، کاملا به عنوان به عنوان پیدا کردن یک هدف و سلاح سرد آن را در این زمان در اطراف آسان نیست. Borgia

را به طور کامل تصرف قلمرو رم، کنترل مردم خود را با یک مشت توتالیتر و ده ها فرد بلند، برج های بسیار قابل اشتعال است. به منظور به دست آوردن انتقام، برای بار اول شما باید به قطع پا از زیر دشمنان خود را، سرنگونی کنترل خود را بر شهروندان رم و قطع حمایت از متحدان همفکر خود نیاز دارند.

این یک روش داستان سرایی های مختلف حماسه انتقام از قاتل کیش 2 دهه، و مسلما، آن را فاقد برخی از آخرین بازی را روایت پانچ. هر چند آن را بسیار رضایت بخش را به جان دشمنان خود را از هم جدا آجر به آجر، وظایف شما داده می شود در حالی که دستیابی به این هدف وحشیانه scattershot

، گاهی اوقات شما به طور کامل از آنچه که شما قرار است به انجام خواهد مطمئن نیستید، یا اینکه چرا شما در حال انجام آن است.

بزرگترین ضعف این بازی عدم وجود خود را از هر احساس پیشرفت است. تعدادی از شخصیت های جدید شما ملاقات کرده و تجهیزات جدید شما باز محدود است، و هیچ های Wii esque

"اوه، شما همه چیز را از دست داده" لحظه ای را به تمام حقه های قدیمی خود را remaster

شما وجود دارد. مطمئنا، کسانی که به عنوان ارزان به عنوان دستگاه پلات، اما بدون یک مجموعه جدید از روش های قتل را انتخاب کنید تا در طول راه، جعبه ابزار خود را در کل خیلی عمیق تر از آن را در پایان AC2

بود.

کمپین بیت های کوتاه تر این زمان، بیش از حد، هر چند در آن ماموریت یک معامله بزرگ بیشتر پویا از آنها در اعتقادات قبلی بوده است. بیش از یک تعداد انگشت شماری از ماموریت های داستان بر روی ریل ها، توالی های سینمایی، به طور معمول شامل اسب (که نقش بیشتری در اخوان). ماموریت های دیگر شما با استفاده از تاکتیک های اب زیر کاه معمول خود را استفاده کنید، اما در حالات بیشتری اسکریپت، به عنوان مثال، یک فصل شما نفوذ یک بازی شور و شوق در وسط کولوسئوم، که نه تنها هیجان انگیز است، اما همچنین - احتمالا - boundlessly

بحث برانگیز است.

در حالی که داستان یا خانم، تعدادی از sidequests

دسترس به Ezio

فقط ذهن ترا درهم میشکنند. شکار شی معمول برای پرچم ها، گنجینه، پر، نظرات و پیام های مخفی از موضوع هنوز حدیی یا روایت شفای وزبانی 16 وجود دارد. platforming

و محور "محل استراحت از رومولوس،" اساسا مقبره قاتل از AC2

وجود دارد. برج های Borgia

برای پیدا کردن و از بین بردن، اجازه می دهد به شما برای نوسازی کسب و کار و ورودی تونل در سراسر رم و دادن به شما دسترسی سریع تر به بخش مهمی از شهر وجود دارد.

Courtesans

، مزدوران، دزدان و ترور: شما همچنین می خواهید یک نقش فعال تر در نگهداری از چهار اصناف داشته باشد. یک نوع از سیستم تسطیح است که شما مقیاس با انجام تعداد معینی از خفا و یا مبارزه با مانور و که کمک مالی شما تخفیف در هنگام استخدام - سه را می توان با خرید تعداد زیادی جای خالی آنها را در حل و فصل، انجام ماموریت و یا تکمیل صنفی ماموریت تقویت این گروه در آینده است.

انجمن صنفی قاتل نیاز به برخی بیشتر در عمق رسیدگی به. در یک نقطه خاص در بازی، شما قادر خواهید بود برای نجات شهروندان سرکش از گروه از سربازان، استخدام آنها به علت. این جنایتکاران و مجرمین را می توان برای پشتیبانی در هر زمان با فشار یک دکمه نامیده می شود، و یا می توان آنها را در ماموریت فرستاده می شود برای به دست آوردن پول نقد و گر چه هنر (که می تواند در مغازه ها برای سلاح های جدید و زره پوش رد و بدل می شود). آنها همچنین می خواهید تجربه، اجازه می دهد آنها را به ماموریت سخت تر و کشتن اهداف به طور موثرتری به دست آورید. این یک سیستم پاداش که در آن شما به سرعت خواهید خودتان سرمایه گذاری است.

نه تنها آن را تشکیل می دهند چیزی کاملا جدید برای حق رای دادن، آن را نشان دهنده نقطهء مقابل یا متقاطر مغزی تقریبا در هر فعلی و نسل های دیگر ارائه چند نفره بازی است.

در حالی که بین نیت ارمرستس ارگونومی طراحی شده، دزموند و شکار شرکت برای قطعات ساندویچ عدن به اوج می رسد قطعا قانع کننده است. باور کنید یا توسعه بیشتر معنی دار شخصیت می گیرد در "دنیای واقعی" از آن را در قرن 16th

. در پایان این بازی، شما خواهید بود کاملا slavering

کیش یک قاتل است که در آن دزموند پا به مراحل زندگی یاد نیاکان خود را هرگز.

البته، جزء چند نفره کیش یک آدمکش: اخوان المسلمین واقعا نیست که در "عاقبت در مقابل گسترش" استدلال - آن را به وضوح نه. نه تنها آن را تشکیل می دهند چیزی کاملا جدید برای حق رای دادن، آن را نشان دهنده نقطهء مقابل یا متقاطر مغزی تقریبا در هر فعلی و نسل های دیگر ارائه چند نفره بازی است.

در سطح، چهار حالت آنلاین این بازی نسبتا تک چهره، هر چند که یک سطح کوچک جواهر و سنگهای قیمتی است که به سادگی درخشان. شما اساسا فقط بازی مخفی و رفتن به دنبال. بازیکنان توسط یکی از تعداد انگشت شماری از شخصیت های نمایش داده شده است، و سپس به یک منطقه کوچک پر از صدها نفر از doppelgangers

کاهش یافته است. بازیکن باید قرارداد برای ترور دیگر بازیکنان، آنها را باید انتخاب کنید از جمعیت تکراری، در حالی که اجتناب از اقدامات آشکار است که ممکن است طعمه خود را (یا شکارچیان خود) هشدار.

این بازی این است که چقدر خوب شما را در مبارزه با - ترور در خارج با فشار یک دکمه انجام شده هنگامی که شما در محدوده هدف خود هستید - و یا حتی چقدر خوب شما را در حال اجرا آزاد هستند. این به مراتب دقیق تر از آن است. این مورد چقدر خوب شما را در عبور از (یا، جهنم، حتی تقلب) آزمون تورینگ است. این هیجان، رضایت بخش است، گاهی وحشتناک است، و آن را به طور کامل منحصر به فرد را در چند نفره. پرتاب در 50 سطح از شخصیت بازشدنی، قدرت پردازش و اقلام و ... خب، ما فقط ممکن است صحبت کردن در مورد چیزی که بعد از بزرگ.

شما احتمالا می تواند سردرگمی من در زمانی که تلاش برای کشف کردن دقیقا همان چیزی است که برادری است را درک کنید. اگر شما این بازی آخرین بازی نمی کند، شما مطلقا هیچ ایده چه چیزی در طول مبارزات انتخاباتی تک نفره را داشته باشد. در همان زمان، خیلی مطالب جدید در اینجا وجود دارد - جزء چند نفره به طور خاص کاملا نیاز به توسط هر کسی با یک کنسول نسل و اتصال به اینترنت با سرعت بالا انجام میشود.

در نهایت، این مهم نیست که آیا کیش یک آدمکش: برادری است عاقبت یا گسترش. من مطمئن هستم که حتی یوبی سافت می دانست که در آن بود، در حالی که آن را در حال توسعه نیست. تمام آنچه که مهم است این است که اگر شما اجازه دهید که ابهام شما را از بازی کردن آن، شما انجام خواهد خود زیانی بزرگ بدجور.
[align=RIGHT]کیش یک آدمکش 3: بازی فوق العاده با شخصیت خسته کننده

یکی را به دقت در نظر گرفتن زیبایی در کیش یک آدمکش 3 برای اعطا. این تفکر است که به من حدود 10 ساعت به عنوان جدیدترین حق رای دادن شخصیت از طریق بیشه جنگل خورشید چیزی با نقاط رنگارنگ EN

مسیر به اتمام آخرین ماموریت در کنار من سرنشین رخ داده است.

از آنجا که کیش یک آدمکش 3 است سرشار از فعالیت، توجه به جزئیات تا حدودی shrunken

بود. من در مقابل یک رویکرد نسنجیده احتیاط - متوقف کردن و در نظر بعضی از مواقع.

دلیل این است که یک بار قدم به عقب و اذیت به بررسی محیط بازی، نمی تواند کمک کند اما می شود پرتاب بیش از. در لحظه ای کوتاه من را از طریق درختان به سمت مقصد hurtled

، من در سراسر گستره جنگل کاج خیره گشته اید، آن زمان که در مغرب فرو می رود، بیش از یک رودخانه سنگ encrusted

که به یک دریاچه درخشان با راه آبشار انداختن صورت صخره محض ریخته است.

چیزی از فیلم ملک ترنس بود. و نه تنها در جهان است روکش در کیش یک آدمکش 3 مارول پیچیده ارائه مهیج به صورت چاپگر، سن و منطقه خاص بیش از حد است.

ارزش اشاره همه از این است، زیرا در حال حاضر، درد زیبایی و زحمت کش توجه به جزئیات تاریخی - هر دو بصری و زمانی - کارت های دعوت از سری کیش یک آدمکش تبدیل شده اند. به همین دلیل است که آنها بسیار آسان را برای اعطا.

هر فن بازگشت می داند که لحظه ای به آنها راه اندازی آخرین ورود به در حماسه جهان باز یوبی سافت است که قرن پوشا جنگ بین ترور و Templars

، آنها را با یک پنجره به سن گذشته، با مناظر به لحاظ تاریخی دقیق استقبال و شخصیت های پله مستقیم از تاریخ است. پس از آن احساس حق به یک نوک کلاه به توسعه دهندگان، با توجه ب
و خداوند Google Translate را آفریدConfused43:
کپی و ترجمه ماشینی تاپیک بسته شد از این به بعد بدونید نتیجه این تاپیکا اخطاره!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
امکان نداره این کپی نباشه.منبعش کجاه؟

[تصویر:  26055552758238308166.jpg]\cell \lastrow\row}

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  داستان شخصیت های بازی ASSASINS CREED mafia 1980 10 4,245 01-27-2013, 07:30 PM
آخرین ارسال: Ruthless

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان