امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destiny | Official Thread
ارتقاء نسخه های PS3 و Xbox 360 بازی Destiny به Xbox One و PS4 رایگان خواهد بود[تصویر:  date.png] شهریور ۱۵م, ۱۳۹۳| ۰۸:۰۶ [تصویر:  user.png] آرش سعادتمند [تصویر:  1408346485-bpfull.jpg&w=48&id=16607&random=1408346485] 
[تصویر:  destiny-250x1661.png]تمامی بازی های ویدئویی که در حال حاضر ساخته می شوند، صرفا برای نسل جدید نیستند و برای کنسول های قدیمی نیز منتشر می شوند. در این میان عده بسیاری دوست دارند که بازی خود را برای تجربه ای دلچسب تر به نسخه جدید ارتقاء دهند اما آیا این مهم برای بازی شوتر Destiny محقق می شود؟ شرکت انتشارات Activision و استدیو Bungie امروز از یک معامله بسیار خوب برای شما خبر داده اند که توصیه می کنیم برای جزئیات بیشتر پیرامون آن با ما در ادامه مطلب همراه باشید. سازندگان بازی Destiny رسما اعلام کرده اند که در صورت خرید نسخه دیجیتالی عنوان نامبرده بر روی کنسول Xbox 360، هرگاه تصمیم به خرید یک دستگاه Xbox One خریدید، می توانید آن را بدون هیچ گونه هزینه اضافه ای به نسخه نسل هشتمی ارتقاء دهید. این مسئله برای کنسول های شرکت سونی یعنی Playstation 3 و Playstation 4 نیز کاملا صادق می باشد. ارتقاء به نسخه های PS4 و Xbox One به معنی دریافت بازی اصلی در کنار دو نسخه نیز Guardian Edition و Expansion Pass است.استدیو Bungie در گذشته اعلام کرده بود که شما می توانید تمامی اطلاعات شخصیت خود را به راحتی به نسل جدید منتقل کنید. البته این نکته را هم متذکر می شویم که فرصت این ارتقاء رایگان فقط تا ۱۵ ژانویه ۲۰۱۵ (مصادف با ۲۵ دی) می باشد.داستان بازی Destiny در ۷۰۰ سال آینده رخ خواهد داد که فضایی با مضمون آخرالزمان بر آن حاکم است. البته قبل از این نابودی، انسان ها حکمران بی همتای منظومه شمسی بودند. طوری که در اکثر سیارات سکونت برگزیده و دورانی را تحت عنوان “عصر طلایی” می گذراندند. مدتی می شود که انسان ها به کلی کنترل دیگر سیارات را به خاطر تجاوز موجودات بیگانه از دست داده اند و حتی کره زمین نیز تا نابودی کامل پیش رفته است. اما در این میان یک گوی غول پیکر که با نام “Traveler” شناخته می شود، باعث شده زندگی تمامی انسان های باقی مانده، در بخشی از زمین ادامه داشته باشد. حال شجاعترین مردم در قالب مبارزانی به عنوان Guardian عازم سفری خطرناک خواهند شد تا اینکه انسان ها مجددا قدرت خود را باز پس گیرند.بازی Destiny که سبک آن ترکیبی از شوتر اول شخص و اکشن نقش آفرینی می باشد، در ۹ سپتامبر (مصادف با ۱۸ شهریور) برای PS3 ،PS4 ،Xbox 360 و Xbox One منتشر خواهد شد.

مدیر عامل Activision: اعضای Bungie به فکر ایجاد داستانی در وسعت ارباب حلقه ها برای Destiny هستند[تصویر:  date.png] شهریور ۱۵م, ۱۳۹۳| ۰۹:۰۶ [تصویر:  user.png] آرش سعادتمند [تصویر:  1408346485-bpfull.jpg&w=48&id=16607&random=1408346485] 
[تصویر:  destiny_21-250x140.jpg]ما به دفعات شنیده ایم که استدیو Bungie می خواهد برای ده سال روی بازی جدید شوتر خود یعنی Destiny تمرکز کند البته فقط همه چیز به اینجا ختم نمی شود، چرا که آنها خواستار یک داستان سرایی ده ساله به وسعت دنیای ارباب حلقه ها (Lord of the Rings) نیز هستند. با ما همراه باشیم تا ببینیم آقای Hirshberg چه صحبتی در این رابطه دارند. آقای Eric Hirshberg به عنوان مدیرعامل شرکت انتشارات Activision طی صحبت های خود گفته اند:
نقل‌قول: سری بازی های مختلفی هستند که بازی به بازی و یا ماه به ماه ساخته می شوند و در این میان لحظه های مختلف، باعث ایجاد لحظات خاطره انگیز می شوند. اعضای استدیو Bungie فقط به فکر محتویاتی که در اولین دیسک موجود است نمی باشند؛ آنها به دنبال یک داستان ده ساله هستند. آنها به دنبال داستانی به وسعت Lord of the Rings هستند. شما چطور می توانید یک سری بازی طولانی مدت را ایجاد کنید؟ چطورعنوانی را می سازید که از همان روز اول برای دراز مدت در نظر گرفته شده است؟
داستان بازی Destiny در ۷۰۰ سال آینده رخ خواهد داد که فضایی با مضمون آخرالزمان بر آن حاکم است. البته قبل از این نابودی، انسان ها حکمران بی همتای منظومه شمسی بودند. طوری که در اکثر سیارات سکونت برگزیده و دورانی را تحت عنوان “عصر طلایی” می گذراندند. مدتی می شود که انسان ها به کلی کنترل دیگر سیارات را به خاطر تجاوز موجودات بیگانه از دست داده اند و حتی کره زمین نیز تا نابودی کامل پیش رفته است. اما در این میان یک گوی غول پیکر که با نام “Traveler” شناخته می شود، باعث شده زندگی تمامی انسان های باقی مانده، در بخشی از زمین ادامه داشته باشد. حال شجاعترین مردم در قالب مبارزانی به عنوان Guardian عازم سفری خطرناک خواهند شد تا اینکه انسان ها مجددا قدرت خود را باز پس گیرند.بازی Destiny که سبک آن ترکیبی از شوتر اول شخص و اکشن نقش آفرینی می باشد، در ۹ سپتامبر (مصادف با ۱۸ شهریور) برای PS3 ،PS4 ،Xbox 360 و Xbox One منتشر خواهد شد.
پاسخ
ویدئو: تجربه Destiny بر روی PS Vita با استفاده از قابلیت Remote Play[تصویر:  date.png] شهریور ۱۵م, ۱۳۹۳| ۱۳:۰۶ [تصویر:  user.png] آرش سعادتمند [تصویر:  1408346485-bpfull.jpg&w=48&id=16607&random=1408346485] [تصویر:  Untitled9.jpg]کنسول دستی شرکت سونی یعنی PlayStation Vita مدتی می شود که از عناوین مختلف کنسول نسل هشتمی Playstation 4، به صورت Remote Play پشتیبانی می کند اما شاید بتوان گفت که بزرگترین آنها Destiny است. برای تماشا عملکرد PS Vita در اجرای بازی Destiny با ما همراه باشید. آقای Sid Shuman از Playstation.blog به تازگی ویدئویی را تهیه کرده اند را در آن به انجام بازی Destiny به وسیله قابلیت Remote Play پرداخته می شود. اینطور که معلوم است استدیو Bungie بهینه سازی های فراوانی را انجام داده است تا اینکه تجربه Destiny برروی PS Vita لذت بخش باشد. به عنوان مثال شما با فشردن دکمه Playstation وارد فهرستی خواهید شد که در آن می توان کنترل های دلخواه خود را تنظیم کنید. از طرفی دیگر صفحه لمسی نیز بیکار نخواهد بود و شما با لمس سمت چپ و یا راست آن می توانید کارهای مختلفی انجام دهید. ویدئو را خودتان تماشا کنید تا بیشتر با این موارد آشنا شوید.داستان بازی Destiny در ۷۰۰ سال آینده رخ خواهد داد که فضایی با مضمون آخرالزمان بر آن حاکم است. البته قبل از این نابودی، انسان ها حکمران بی همتای منظومه شمسی بودند. طوری که در اکثر سیارات سکونت برگزیده و دورانی را تحت عنوان “عصر طلایی” می گذراندند. مدتی می شود که انسان ها به کلی کنترل دیگر سیارات را به خاطر تجاوز موجودات بیگانه از دست داده اند و حتی کره زمین نیز تا نابودی کامل پیش رفته است. اما در این میان یک گوی غول پیکر که با نام “Traveler” شناخته می شود، باعث شده زندگی تمامی انسان های باقی مانده، در بخشی از زمین ادامه داشته باشد. حال شجاعترین مردم در قالب مبارزانی به عنوان Guardian عازم سفری خطرناک خواهند شد تا اینکه انسان ها مجددا قدرت خود را باز پس گیرند.بازی Destiny که سبک آن ترکیبی از شوتر اول شخص و اکشن نقش آفرینی می باشد، در ۹ سپتامبر (مصادف با ۱۸ شهریور) برای PS3 ،PS4 ،Xbox 360 و Xbox One منتشر خواهد شد.

قابلیت Pre-Load عنوان Destiny برای PS4 فعال شد[تصویر:  date.png] شهریور ۱۵م, ۱۳۹۳| ۱۳:۰۶ [تصویر:  user.png] احمدرضا محمدنژاد [تصویر:  1409172077-bpfull.jpg&w=48&id=6165&random=1409172077] [تصویر:  destiny1-250x133.jpg]به تازگی و در طی خبری که منتشر شده است نسان می دهد که قابلیت Pre-Load برای عنوان Destiny نسخه PS4 آن فعال شده است. نسخه Xbox One نیز از این قابلیت پشتیبانی می کند. برای جزئیات بیشتر ادامه مطلب را مشاهده کنید.این خبر امروز به طور رسمی توسط Bungie منتشر شده است. دارندگان کنسول PS4 از هم اکنون می توانند فایل های این بازی را دریافت کنند تا روز انتشار بازی بدون اتلاف وقت به انجام بازی مشغول شوند. این قابلیت برای نسخه Xbox One این بازی نیز در دسترس خواهد یود.قابلیت Pre-Load به این معناست که شما می توانید فایل های بازی را قبل از انتشاربازی دریافت کنید و در روز انتشار رسمی، بازی را بدون اتلاف وقت انجام دهید.Destiny جدیدترین عنوان استودیو خلاق Bungie می باشد که در تاریخ ۹ سپتامبر(مصادف با ۱۸ شهریور) برای کنسول های Xbox 360 , Xbox One , Play Station 4 , Play Station 3 عرضه خواهد شد.
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
همینه دیگه ما قشر محروم جامعه(PC داران) باید عشق و حال کردن دیگران رو ببینیم. اصلا حالا که برای ما نمیاد بازی خیلی چرتیه!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img].امیدوارم یه زمانی برسه که یه بازی خوب در حد AC برا PC بیاد برا سایر نیاد!! ولی جدای از شوخی بازی خیلی باحالی انصافا الان خیلی ناراحتم که برای PC نمیاد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

پاسخ
(09-06-2014, 04:02 PM)'aliasghar1378' نوشته است: همینه دیگه ما قشر محروم جامعه(PC داران) باید عشق و حال کردن دیگران رو ببینیم. اصلا حالا که برای ما نمیاد بازی خیلی چرتیه!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img].امیدوارم یه زمانی برسه که یه بازی خوب در حد AC برا PC بیاد برا سایر نیاد!! ولی جدای از شوخی بازی خیلی باحالی انصافا الان خیلی ناراحتم که برای PC نمیاد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

داداش چون برای پی سی نمیاد بازیش چرته[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]یکی از بهترین بازیهاست.
میشه گفت پی سی پلتفرم برتره ولی چون بازیهاش سریع کرک مین هیچ کمپانی حاضر نمیشه براش انحصاری بزنه جز انلاین.اگر خود من هم مثلا شرکت بازیسازی داشتم انحصاری میزدم رو نسل هشت چون سود حاصلم خیلی کم میشد روی پی سی
خو ولی ما پی سی دارا هیچ وقت پلتفرممون رو ترک نمیکنیم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

...CRYSiS
پاسخ
نقل‌قول: همینه دیگه ما قشر محروم جامعه(PC داران) باید عشق و حال کردن دیگران رو ببینیم. اصلا حالا که برای ما نمیاد بازی خیلی چرتیه!!![تصویر:  s0%20%285%29.gif][تصویر:  s0%20%285%29.gif][تصویر:  s0%20%285%29.gif]

بهتره کمی از فن بازی بزنیم :| عزیز من اگه قرار باشه هر بازی برای PC نیاد که نمی شه گفت چرت هست! TLoU و Gears of War 2-3 هم چون برای PC نیمدن مسخرن؟ در صورتی که شاهکار بودن. Bungie هم خودشو با Halo ثابت کرده و مطمئناً Destiny هم مثل اون و یا حتی از اون بهتر می‌ شه. همین روزاست که نمراتش بیاد.
در ضمن بانجی دلیل داشته که بازی رو برای PC نیورده، به این دلیل که بانجی چندین و چند سال فقط برای سخت افزار Xbox بازی می ساخته و از مایکروسافت جدا شده و حالا داره مولتی پلتفرم می سازه، اونم برای پلتفرم هایی که تا حالا باشون کار نکرده کارشون طاقت فرساست برای همین قیدِ PC رو زدن تا رو اینا کار کنن. پس امکان منتشر شدن بازی برای PC هست و ناممکن نیست.

متا +85 پیش بینی می شه. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img] 

پاسخ
سرورهای Destiny دوشنبه به کار خواهند افتاد[تصویر:  date.png] شهریور ۱۵م, ۱۳۹۳| ۱۷:۰۶ [تصویر:  user.png] احمدرضا محمدنژاد [تصویر:  1409172077-bpfull.jpg&w=48&id=6165&random=1409172077] 
[تصویر:  download-2-250x140.jpg]تنها ۳ روز به لانچ یکی از مورد انتظار ترین بازی های امسال باقی مانده است. عنوانی که در پشت خود سازندگان و تولیدکنندگان شاهکار Halo را دارد. حال به تازگی خبری مبنی بر تاریخ روشن شدن سرورهای این بازی منتشر شده است که درادامه مطلب می توانید آن را مشاهده کنید.به نطر می رسد که بعضی از اشخاص این بازی را سریعتر از تاریخ انتشار رسمی آن به دست آورده اند. طبق گفته Bungie آن ها می توانند در حال حاضر بخش تک نفره آن را بازی کنند اما برای لذت بردن کامل از این عنوان باید تا دوشنبه ظهر صبر کرد. در ساعت ۱۲ ظهر دوشنبه به تاریخ ۸ سپتامبر سرورهای بازی به کار خواهند افتاد و دنیای فوق العاده ای بر روی بازیکنان گشوده خواهد شد. در پایین نیز می توانید عکس منتشر شده از یکی از کپی های بازی که وب سایت VG247 آن را به دست آورده است را مشاهده کنید:[تصویر:  destiny_in_my_hands-149x150.jpg]Destiny جدیدترین ساخته استودیو خلاق Bungie در سبک شوتر اول شخص می باشد که در تاریخ ۹ سپتامبر ( مصادف یا ۱۸ شهریور) برای کنسول های Xbox 360 , Xbox One , Play Station 3 , Play Station 4 عرضه خواهد شد.
پاسخ
(09-06-2014, 04:47 PM)Venom Snake نوشته است:
نقل‌قول: همینه دیگه ما قشر محروم جامعه(PC داران) باید عشق و حال کردن دیگران رو ببینیم. اصلا حالا که برای ما نمیاد بازی خیلی چرتیه!!![تصویر:  s0%20%285%29.gif][تصویر:  s0%20%285%29.gif][تصویر:  s0%20%285%29.gif]

بهتره کمی از فن بازی بزنیم :| عزیز من اگه قرار باشه هر بازی برای PC نیاد که نمی شه گفت چرت هست! TLoU و Gears of War 2-3 هم چون برای PC نیمدن مسخرن؟ در صورتی که شاهکار بودن. Bungie هم خودشو با Halo ثابت کرده و مطمئناً Destiny هم مثل اون و یا حتی از اون بهتر می‌ شه. همین روزاست که نمراتش بیاد.
در ضمن بانجی دلیل داشته که بازی رو برای PC نیورده، به این دلیل که بانجی چندین و چند سال فقط برای سخت افزار Xbox بازی می ساخته و از مایکروسافت جدا شده و حالا داره مولتی پلتفرم می سازه، اونم برای پلتفرم هایی که تا حالا باشون کار نکرده کارشون طاقت فرساست برای همین قیدِ PC رو زدن تا رو اینا کار کنن. پس امکان منتشر شدن بازی برای PC هست و ناممکن نیست.

دااداش یه خط پایینش رو هم بخون گفتم شوخی کردم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img] چرا از مطلب سو استفاده میکنید! در ضمن شما عقده ی ما pc دارا رو درک نمی کنی! وقتی میبینی بازی به این هلویی! میره برا xbox وps اعصابت خورد میشه.شما نیگا کن اگه همین بازی هایی که گفتی برا pc میومد دوبرابر میترکوند!!!ولی دلیل امیر که گفت به دلیل اینکه زود کرک براشون میاد فک میکنم منطقی تره!! ولی خو به ما چه میخواستن ایران رو تحریم نکن تا ماهم اورجینال بخریم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ
(09-06-2014, 06:05 PM)'aliasghar1378' نوشته است:
(09-06-2014, 04:47 PM)'Venom Snake' نوشته است:

دااداش یه خط پایینش رو هم بخون گفتم شوخی کردم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img] چرا از مطلب سو استفاده میکنید! در ضمن شما عقده ی ما pc دارا رو درک نمی کنی! وقتی میبینی بازی به این هلویی! میره برا xbox وps اعصابت خورد میشه.شما نیگا کن اگه همین بازی هایی که گفتی برا pc میومد دوبرابر میترکوند!!!ولی دلیل امیر که گفت به دلیل اینکه زود کرک براشون میاد فک میکنم منطقی تره!! ولی خو به ما چه میخواستن ایران رو تحریم نکن تا ماهم اورجینال بخریم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

داداش فکر میکنی توی خارج همه اورجینال و خوش و خندان[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
نه اصلا توی خارج هم مقدار خرید بازیهای کپی خیلی زیاده.توجه کن دیگه مثلا فروش یه بازی مثل واچ داگز بالاترین فروش توی انگلیس اگه اشتباه نکنم برای نسل هشت بود و پی سی اون پایینا بود(((تو انگلیس)))

...CRYSiS
پاسخ
(09-06-2014, 06:15 PM)AMIR_PC نوشته است:
(09-06-2014, 06:05 PM)'aliasghar1378' نوشته است:
(09-06-2014, 04:47 PM)'Venom Snake' نوشته است:

داداش فکر میکنی توی خارج همه اورجینال و خوش و خندان[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
نه اصلا توی خارج هم مقدار خرید بازیهای کپی خیلی زیاده.توجه کن دیگه مثلا فروش یه بازی مثل واچ داگز بالاترین فروش توی انگلیس اگه اشتباه نکنم برای نسل هشت بود و پی سی اون پایینا بود(((تو انگلیس)))

نه عزیز، به جز چند کشور آسیایی از جمله چین و ایران که آمار بازی هایِ کپی درشون بسیار بالاست، در سرتاسر جهان به خصوص اروپا و آمریکایِ شمالی همه از بازی های اصلی و اوریجینال استفاده می‌کنن!
دلیل این که سازنده ها گاهی اوقات از پلتفورم PC در بازی هاشون رونمایی نمی کنن اینِ که از فروش اون رویِ PC راضی نیستن؛ شاید بیشترین فروشی که یه بازی رویِ PC داشته از مرز 500 هزار تا تجاوز نکنه!
این فرهنگ و عادت که پلتفورم اصلی PC باشه فقط تویِ ایران دیده میشه! + تعداد بسیار کمی از گیمرا که به عنوان یه پلتفورم فرعی و برای دیدن بالاترین کیفیت بازی ها از PC استفاده می‌کنن. وگرنه تویِ کل جهان همه از کنسول استفاده می کنن و PC براشون یه وسیله کاری و برایِ گشت و گذار در اینترنتِ.
با این حساب میشه گفت دلیل اصلی فروش کم بازی ها روی این پلتفورم کمبود خواستارهای اون و تعداد نسبتا کم PC گیمراس.
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
نقل‌قول: دااداش یه خط پایینش رو هم بخون گفتم شوخی کردم[تصویر:  s0%20%285%29.gif][تصویر:  s0%20%285%29.gif] چرا از مطلب سو استفاده میکنید! در ضمن شما عقده ی ما pc دارا رو درک نمی کنی! وقتی میبینی بازی به این هلویی! میره برا xbox وps اعصابت خورد میشه.شما نیگا کن اگه همین بازی هایی که گفتی برا pc میومد دوبرابر میترکوند!!!ولی دلیل امیر که گفت به دلیل اینکه زود کرک براشون میاد فک میکنم منطقی تره!! ولی خو به ما چه میخواستن ایران رو تحریم نکن تا ماهم اورجینال بخریم[تصویر:  s0%20%2825%29.gif][تصویر:  s0%20%2825%29.gif]
خوب بعله آدم دلش می سوزه :D ولی هر پلتفرم مزایای خودش رو داره. خیلی از کنسول گیمرها هم هستن که با بازی هایی مثل LoL و WoW و امثالش و شبکه بسیار عالی Steam دارن حسرتشو می خورن! WoW و Dota و امثالش بازی های کمی نیستن. فقط کافی هست توشون غرق بشی تا صدها ساعت بازی کنی. من خودم تجربه نکردم اما از همه اینطوری شنیدم و الکی هم نیست این بازی ها این قدر مخاطب داره. بعضی هاشون با همین بازی های Free-To_play چند سال سرگرمن و اصلاً براشون مهم نیست حالا TLoU هم بازی نکردن! البته این یه دونه از مزایای PC بود. البته من خودم کنسول گیمرم و الانم فقط با کنسول بازی می کنم مگرچند تا بازی مستقل با PC.
در ضمن بازی ها روی PC فروش خیلی کمتری دارن و بیشترشون به راحتی می تونن پایرت و کپی کنن و همین باعث شده سازنده اول بره سراغ کنسولا بعد بیاد سراغِ PC، اینو من نمی گم، آمار فروش بازی ها روی PC می گه که فروششون به میلیون هم شاید نرسه.
بعد من دقیق متوجه نمی شم، یعنی هر بازی برای PC بیاد دو برابر می ترکونه ؟! :| نه عزیز من کی گفته اینو؟ یعنی الان TLoU فقط رو PS3 و PC می اومد متاش می رفت بالاتر؟ فروش چند میلیونی بیشتری داشت؟ یا GoTY هاش بیشتر می شدن یا... ؟ بازی ربطی به پلتفرم نداره، یه بازی حتی اگه روی Wii هم بیاد اما خوش ساخت باشه همون قدر متا و جوایز و ... می گیره.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,409 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,605 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 88,865 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,661 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,923 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان