امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GTA V | Official Thread
به شخص من از نسخه ی pc خیلی خوشم اومد بخصوص اینکه درختان کنار همند و مثل یک جنگل میمانه
پاسخ
(04-11-2015, 04:48 PM)HOSSEIN COD نوشته است: به شخص من از نسخه ی pc خیلی خوشم اومد بخصوص اینکه درختان کنار همند و مثل یک جنگل میمانه

مگه موفق به تجربه ی بازی شدید؟ تاریخ انتشار رسمی بازی 3 روز دیگس و هنوز کرک معتبری هم عرضه نشده. میشه کمی توضیح بدید؟
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(04-11-2015, 04:51 PM)MA 77 نوشته است:
(04-11-2015, 04:48 PM)HOSSEIN COD نوشته است: به شخص من از نسخه ی pc خیلی خوشم اومد بخصوص اینکه درختان کنار همند و مثل یک جنگل میمانه

مگه موفق به تجربه ی بازی شدید؟ تاریخ انتشار رسمی بازی 3 روز دیگس و هنوز کرک معتبری هم عرضه نشده. میشه کمی توضیح بدید؟
مگه عکس هایی از بازی منتشر نشده از روی آن ها گفتم
پاسخ
انطور که در متاکریتیک دیده میشه این بازی زیاد خوب بهنیه نشده!
بیشتر آن ها از کرش شدن خیلی زیاد در بازی عصبانی هستند و حتی یکیشون تشکر کرده و گفته ممنون راک استار که دوباره یک پورت بد رو تحویل مردم دادی!
پاسخ
از تریلر های گیم پلی معلوم بود بهینه نیست.طرف با gtx 780 غیر رفرنس هم روی فول اچ دی 60 فریم نگرفته. بعد راکستار میاد gtx 660 پیشنهاد میده.من موندم مشکل راکستار با پی سی بازا چیه.صد رحمت به واچ داگز.
پاسخ
همیشه همینطوری دیگه بازیهای GTA رو یکی دو سال بعد از بازی باید گرفت!
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
فکر نمی کنم دیگه بهینه سازیش از GTA IV بد تر باشه. ۶۰فریم نشد اشکال نداره فقط از ۳۰ فریم پایین تر نره. کرش شدن بازی هم میشه با یک پچ سبک حل کرد. البته امیدوارم این قضیه ی کرش زیاد جدی نباشه و در حد هر سه چهار ساعت یک بار اتفاق بیوفته.
!Praise Prince of Persia
پاسخ
سلام دوستان با:
nvidia geforce 610m

RAM: 4

CPU: 2.20
gta vروی low بدون مشکل اجرا میشه؟؟؟؟ لطفا جواب بدید باتشکر...

اگه رو بد ترین حالتم بیاد اشکال نداره فقط اجرا بشه کافیه
پاسخ
(04-15-2015, 08:36 AM)MA 77 نوشته است: فکر نمی کنم دیگه بهینه سازیش از GTA IV بد تر باشه. ۶۰فریم نشد اشکال نداره فقط از ۳۰ فریم پایین تر نره. کرش شدن بازی هم میشه با یک پچ سبک حل کرد. البته امیدوارم این قضیه ی کرش زیاد جدی نباشه و در حد هر سه چهار ساعت یک بار اتفاق بیوفته.

بدتر نیست ولی مشکل اینجاست که راک فقط هایپ کرده بود تا فروشش زیاد بشه.اولش پی سی باز ها رو زجر کش میکنه بعد میگه گرافیک فوقالعاده رو با سیستم معمولی بازی کنید.اخرش هم این شد.خدا کنه دایرکت ایکس 12 بیاد ما پی سی باز ها رو نجات بده.
پاسخ
(04-15-2015, 02:18 PM)fredmehdi نوشته است:
(04-15-2015, 08:36 AM)MA 77 نوشته است: فکر نمی کنم دیگه بهینه سازیش از GTA IV بد تر باشه. ۶۰فریم نشد اشکال نداره فقط از ۳۰ فریم پایین تر نره. کرش شدن بازی هم میشه با یک پچ سبک حل کرد. البته امیدوارم این قضیه ی کرش زیاد جدی نباشه و در حد هر سه چهار ساعت یک بار اتفاق بیوفته.

بدتر نیست ولی مشکل اینجاست که راک فقط هایپ کرده بود تا فروشش زیاد بشه.اولش پی سی باز ها رو زجر کش میکنه بعد میگه گرافیک فوقالعاده رو با سیستم معمولی بازی کنید.اخرش هم این شد.خدا کنه دایرکت ایکس 12 بیاد ما پی سی باز ها رو نجات بده.

بنده هنوز موفق به تجربه ی بازی نشدم؛ پس نمی تونم درباره ی بهینه سازیش نظر بدم ولی بعید می دونم که خیلی هم بد باشه. شما خودتون بازی رو تجربه کردید؟ شاید سیستم تون جوابگو نیست. اگر جوابگو هست، ممکنه درایور کارت گرافیک AMD یا Nvidia که برای GTA V عرضه شدند رو نصب نکردید. در ضمن مگه شما چه مشکلی در این عنوان دارید که اینقدر از دست سازنده ها شاکی هستید؟

(04-15-2015, 11:34 AM)mohammad_cr7 نوشته است: سلام دوستان با:
nvidia geforce 610m

RAM: 4

CPU: 2.20
gta vروی low بدون مشکل اجرا میشه؟؟؟؟ لطفا جواب بدید باتشکر...

اگه رو بد ترین حالتم بیاد اشکال نداره فقط اجرا بشه کافیه

متاسفانه گرافیک و پردازندتون ضعیف هستند و شما را در اجرای بازی دچار مشکل خواهند کرد ولی احتمالا با آپدیت کارت گرافیک، شاید بتونین این عنوان را تجربه کنید. (البته بنده چندان در این امر تخصص ندارم)
برای اینکه مطمئن بشید، می توانید به تاپیک مشخصات سیستم خود را بگویید و قدرتش را بسنجید!! مراجعه کنید.
!Praise Prince of Persia
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,393 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,535 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 88,595 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,642 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,919 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان