امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Game' VS Game
:(25):سلام خوبید.
این بار می خوام یه مقایسه کوتاه کنم بین بازی هایی که کل کل های زیادی دارن.امیدوارم خوشتون بیاد.
BF&MOH VS COD
[تصویر:  1267272088_battlefield_vs_cod4.jpg][تصویر:  gapromomoh_vs_cod02.jpg]
اول از همه از این سه تا شروع می کنم که خیلی طرفدار دارن. COD حدود 4ساله که تنهایی داره با دو بازی EA مبارزه می کنه و به نظر من جنگو از MOH برده اما واقعا شکست بدی مقابل BF مخصوصا نسخه سوم خورد .البته باید به این هم اشاره کرد که COD در مجموع بهتر کار کرده
FIFA VS PES
[تصویر:  torres.jpg]
[تصویر:  pesVSfifa-300x300.jpg]
شما رو به خاطر سر این مطلب من تو فروم جنجال نکنید .من به عنوان یه fifa بازی قول می دم عادلانه مقایسه کنم.
وقتی pes آمد همه سراغ این بازی رفتن و تا سال 2008 پیشتاز بود و تو تمام کلوپ های ایرانم پس می زدن ولی fifa
درخشید و حال pes بد گرفت با اومد فیزیک واقعی تو fifa کاملا حریفشو ناک اوت کرد البته به نظر می رسه pes دوباره در حال پیشرفت
قرار گرفته.
Uncharted VS Gears OF War
[تصویر:  1.jpg]
[تصویر:  11.png]
خب رسیدن به دو غول شرکت های سونی و مایکروسافت.این دو بازی رو میشه پرچم دار های ناشرشون بدونیم.
وقتی Uncharted عرضه شد این بازی رو بازیی تقلیدی خوندن و بر عکس GOWرو بسیار تحویل گرفتند و شد بهترین بازی سال
اما Ucharted تو شماره های 2و3 پیروزی خودشو بر دشمن دیکته کرد و شماره 2 بهترین بازی سال 2009 شد.
GOW VS Castlevania
[تصویر:  Castlevania-lords-of-shadow-vs-god-of-war-3-300x161.jpg]
[تصویر:  castlevania_lords_of_shadow_6.jpg]
GOW بدون شک در سبک خودش بی رقیب بود تا این که بازی عالی کسلوانیا عرضه شد وخیلی از سایت ها این بازی ها رو با هم مقایسه کردند ولی همشون بر برتر نصفی GOW اشاره کرده بود.همچنین باید بگم به زودی شماره های جدید این بازی ها منتشر می شن.
Resident Evil VS Dead Space
[تصویر:  resident_evil_dead_space_mashup.jpg]
[تصویر:  E3-2012-Worst-Moments-Dead-Space-Resident-Evil.jpg]
اینم از سبک ترسناک .باید بگم اول از همه DS با تقلید از سری اویل توانست از خود اویل هم جلو بزنه اما فکر کنم در قسمت سوم
مثل اویل6 ریشه های خودشو فراموش کنه .البته این دو بازی رقیب سر سختی هم دارن که اسمش silent hill هست.
SKYRIM VS The witchers
[تصویر:  title2.jpg]
ویچر درسته که تازه وارده اما با گرافیک زیبا و گیم پلی روان خیلی به اسکیریم نزدیک شده بود اما از خصوصیات اسکایریم نمی گذشت.
Gran Turismo Vs Forza
[تصویر:  GT5ProloguevsRealLife.jpg][تصویر:  VGarabia-Forza-3-vs-GT5-2.JPG]

اینم برای ماشین دوستان Confused25:این بازی ها هم برای دو شرکت کنسول دار یعنی سونی . مایکروسافته .
در باره این بازی ها باید گفت شماره 4 فورزا شکست سختی بر پیکره گرند وارد کرد. اما قبلا تقریبا مساوی بودن.Confused34:

{اگر در این متن یک سری بازی رو ننوشتم دلیلش این بود که رقیب شایسته ای نداشت}
(موفق باشید)
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
پس AC3و Far cry 3 کجاست؟؟؟
پاسخ
توی این بازی ماشین چقدر ماشین ها رو قشنگ و طبیعی درست کردن من اول تشخیص ندادم کدوم یکی واقعیه.Confused05:
ممنون Confused74:
پاسخ
(01-15-2013, 06:23 PM)MOSTAFA.SHZ نوشته است: پس AC3و Far cry 3 کجاست؟؟؟
میشه بگی رقیبشون کدوم بازی ها هستن
پاسخ
فکر کنم dmc و gow بیشتر با هم رقیب باشن.
بازم ممنون.
پاسخ
مقایسه ی Uncharted با Gears Of War کاملا غلطه سبکشون کلا فرق داره
در مورد فورزا 4 و GT هم باید بگم کلا اشتباهه چون سال های انتشارشون فرق میکنه . GT5 سال 2010 منتشر شد ولی FORZA 4 در سال 2011
خب تو این یک سال کلی اتفاق میتونه بیوفته
پاسخ
(01-15-2013, 07:51 PM)GamerStation نوشته است: مقایسه ی Uncharted با Gears Of War کاملا غلطه سبکشون کلا فرق داره
در مورد فورزا 4 و GT هم باید بگم کلا اشتباهه چون سال های انتشارشون فرق میکنه . GT5 سال 2010 منتشر شد ولی FORZA 4 در سال 2011
اصلا این جوری نیست خیلی از سایت ها این دو بازی رو نقد کردن.آنچارتد و گرز دو تا از بزرگ ترین انحصاری ها هستن.
اگه می خواید ببینید به سایت ها ی gametrailers و game spot سر بزنید.
بعدشم من کل سری فورزا با گرند مقایسه کردم.تازه زمان ساختشون یکی بود.فقط برای گرند خیلی طولانی بود.Confused43:
پاسخ
(01-15-2013, 08:00 PM)jack نوشته است:
(01-15-2013, 07:51 PM)GamerStation نوشته است: مقایسه ی Uncharted با Gears Of War کاملا غلطه سبکشون کلا فرق داره
اصلا این جوری نیست خیلی از سایت ها این دو بازی رو نقد کردن.آنچارتد و گرز دو تا از بزرگ ترین انحصاری ها هستن.
بعدشم من کل سری فورزا با گرند مقایسه کردم.تازه زمان ساختشون یکی بود.فقط برای گرند خیلی طولانی بود.Confused43:
فورزا 4 تو 2 سال ساخته شد ! ولی GT5 حدود 5 سال بود که روش کار شده بود ! فورزا 4 در سال 2011 منتشر شد که میتونید تو خود بازی هم تاریخش رو ببینید ولی GT5 در سال 2010 منتشر شد . شما میگی همه ی نسخه های فورزا و GT ، خب الان شما چطوری نسخه های اولیه ی GT رو که در کنسول PS1 بود با Forza مقایسه کردی ؟ اون موقع که اصلا فورزا وجود نداشت !
در مورد آنچارتد هم که با Gaers مقایسه شده ، خب الان اون سایت ها هر چی که گفته باشن شما الان خودت چه رابطه ای بین این دو سری میبینی ؟ سبکشون که کلا فرق داره ( Gears سبکش شوتر سوم شخص هست ولی آنچارتد Action Adventure ) داستانشون که کلا فرق داره ، گیم پلیشون که کلا فرق داره دیگه چی میمونه واسه ی مقایسه ؟ چون هر دو بازی انحصاری هستن که نمیشه دلیل
پاسخ
(01-15-2013, 08:15 PM)GamerStation نوشته است:
فورزا 4 تو 2 سال ساخته شد ! ولی GT5 حدود 5 سال بود که روش کار شده بود ! فورزا 4 در سال 2011 منتشر شد که میتونید تو خود بازی هم تاریخش رو ببینید ولی GT5 در سال 2010 منتشر شد . شما میگی همه ی نسخه های فورزا و GT ، خب الان شما چطوری نسخه های اولیه ی GT رو که در کنسول PS1 بود با Forza مقایسه کردی ؟ اون موقع که اصلا فورزا وجود نداشت !
در مورد آنچارتد هم که با Gaers مقایسه شده ، خب الان اون سایت ها هر چی که گفته باشن شما الان خودت چه رابطه ای بین این دو سری میبینی ؟ سبکشون که کلا فرق داره ( Gears سبکش شوتر سوم شخص هست ولی آنچارتد Action Adventure ) داستانشون که کلا فرق داره ، گیم پلیشون که کلا فرق داره دیگه چی میمونه واسه ی مقایسه ؟ چون هر دو بازی انحصاری هستن که نمیشه دلیل
اول از همه باید بگم این قدر راحت نگو انحصاری چیزه کمی تمام کل کل سر این بازی ها هستش .به نظر شما کدوم ها رو مقایسه
می کردم Heavy Rain Vs GOW Confused60:خوبه این دو بازی نماد کنسول های این نسلن چطور این قدر بی تفوت از کنارشون رد میشی.
دوما عکس رو خودم درست کردم و عکس فورزا4 رو نداشتم.سوما می دونم برای چه سالیه ولی هیچ ربطی نداره .
مگه فقط گرافیک مهم . بقیه چیزا چیConfused60:از همه لحاظ فورزا 4 بهتر بود.
پاسخ
(01-15-2013, 08:40 PM)jack نوشته است:
(01-15-2013, 08:15 PM)GamerStation نوشته است:
اول از همه باید بگم این قدر راحت نگو انحصاری چیزه کمی تمام کل کل سر این بازی ها هستش .به نظر شما کدوم ها رو مقایسه
می کردم Heavy Rain Vs GOW Confused60:خوبه این دو بازی نماد کنسول های این نسلن چطور این قدر بی تفوت از کنارشون رد میشی.
دوما عکس رو خودم درست کردم و عکس فورزا4 رو نداشتم.سوما می دونم برای چه سالیه ولی هیچ ربطی نداره .
مگه فقط گرافیک مهم . بقیه چیزا چیConfused60:از همه لحاظ فورزا 4 بهتر بود.
1. من کجا گفتم انحصاری چیز کمیه ؟ من گفتم این دوتا قابل مقایسه نیستن
2. من کجا بی تفاوت از کنارشون رد شدم ؟
3. من که نگفتم Heavy Rain رو با گیرز مقایسه کنید من گفتم مقایسه ی درست بکنید .
4. من مگه گفتم شما عکس فورزا رو گذاشتی ؟ کی گفته سال انتشار ربطی به بازی نداره ؟ خب تو یک سال کلی تکنیک جدید میشه رو بازی پیاده کرد !
4. من کجا گفتم مهم گرافیکه ؟ من خودم مهمترین چیز برام گیم پلی بازی هست با گرافیک کلا کار ندارم
خب معلومه که باید فورزا بهتر باشه چون 1 سال بعد از GT5 اومده !!!!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خلاصه بازی Friday the 13th The Game برای کامپیوتر MoeinTN 0 1,566 12-20-2017, 07:55 PM
آخرین ارسال: MoeinTN
  game master h-gamer 0 11,791 10-11-2016, 12:44 AM
آخرین ارسال: h-gamer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان