نظرسنجی: Goty از آن کیست ؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Bioshock Infinite
4.55%
4 4.55%
The Last Of Us
21.59%
19 21.59%
Grand Theft Auto V
62.50%
55 62.50%
Beyond Two Souls
5.68%
5 5.68%
Batman Arkham Orgins
5.68%
5 5.68%
در کل 88 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Goty آز آن کیست ؟
با این که زوده ولی The Last of Us رو انتخاب می کنم.
پاسخ
'sam fisher 78 dateline='' نوشته است: بابا خدایی داستانش تخیله در حد رقابت با بایوشاک و tlou نیست قبول کنید البته نظر شخصیمه به نظر من داستان tlou گیم پلی splinter cell و بایوشاک 

Solid فوق نوب که درکت اندازه یاکریمه اصلا داستان beyond ممکنه اتفاق بیفته این از لحاظ داستان از نظر گیم پلی هم باید بیاد بازی کنیم ممکنه شاهکار باشه ممکنه فاجعه هنوز نیومده که نمی تونیم قضاوت کنیم ممکنه دیوید کیج اصلا خراب کرده باشه امکان داره یه شاهکار مثل heavy rain باشه الان فقط می شه راجع به داستان نظر داد که به عقیده ی من جالب نیست 
اصلاً كسى كه به داستان ديويد كيج بگه بد درك داره؟؟
ترجيح ميدم بحث با تو رو ادامه ندم چون يه آدم بزرگ يه حرفى زده كه من اگه اون حرف رو بزنم اخطار مى گيرم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]استاد بزرگ چی می خوای بگی ؟ می دونم ولی این خیلی تخیلیه بعد من گفتم صبر کن ببینیم چی میشه گفتم می تونه یه شاهکار مثل heavy rain بشه می تونه آشغال شه در کل اگه حرف بدی زدم ازت عذر می خوام ببخشید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
'sam fisher 78 dateline='' نوشته است: [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]استاد بزرگ چی می خوای بگی ؟ می دونم ولی این خیلی تخیلیه بعد من گفتم صبر کن ببینیم چی میشه گفتم می تونه یه شاهکار مثل heavy rain بشه می تونه آشغال شه در کل اگه حرف بدی زدم ازت عذر می خوام ببخشید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

خواهش مى كنم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
من رو داستان بازى هاى ديويد كيج حساسم چون داستان هاش عاليه...
پاسخ
من که میگم tlou نمیشه چون متای 95 داره gta v متای 98 داره بهتره watch dogs هم اضافه کنی
[تصویر:  70763701930488109405.gif]
پاسخ
gta v....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
MAX PAYNE
[font=georgia,serif]***
ROCK STAR
**
**
[font=verdana][font=times new roman]VANCOVER[/font]
[/font]
[/font]
پاسخ
بابا بذار هنوز زوده خیلی زوده فعلا بازیای خیلی توپی هنوز میخواد بیاد من موندم رای بدم یا نه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] آخه گزینه هاش یکم عجیبه آرخام اورجین اومده مگه؟
نمیدونم شاید GTA V[img]images/smi/s0 (67).gif[/img] شایدم TLoU[img]images/smi/s0 (67).gif[/img] شایدم واچ داگز که هنوز نیمده[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
ولی به نظرم GTA V و TLoU رقابت نزدیکی با هم دارن واقعا موندم چی بگم...[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
جونم جی تی ای 43 رای پیشتازه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

The Last Of Us و Bioshock = با هم مساوين از نظر من....
پاسخ
زود قضاوت کردن اشتباهه
به قول یوبی سافت تنها 2 ماه برای کاوش کردن در شهر لوس سانتو (فکر کنم اسم شهر رو درست نوشته باشم) کافیه
واچ داگز غوغایی به پا خواهد کرد
اما بین اینها به بتمن رای دادم چون داستان و گیمپلی و گرافیک عالیه درست مثل نسخه های قبلیش
[تصویر:  14773658334594348412.jpg]
پاسخ
واقعا the last of us  فقط 13 رای!!!!
من که میگم  the last of us یا goty  bioshock infinite میشه
البته خودم به the last of us رای دادم!

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان