نظرسنجی: آیا منتظر نسخه بعدی Mafia بودید یا هستید?
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
85.96%
49 85.96%
خیر
14.04%
8 14.04%
در کل 57 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mafia 3 | Official Thread
نقل‌قول: بد ترین بازی سال ؟  [تصویر:  109.gif] 
اشتباه نمیکنی داداش ؟ :|
نسخه دوم این بازی یکی از بهترین بازی های عمر خودم و خیلی ها بود ...
نمیدونم چطور این حرفو میزنی .
متاش خیلی کار ندارم ... اما من که خیلی خوشم اومد .
مافیا 2 اصلا و ابداً بازی بدی نبود.
ولی برای کسایی که به شدت منتظرش بودن و با نسخه‌ی اول زندگی کرده بودن فقط یه عنوان نا امید کننده بود.
خودم باهاش حال کردم ولی هرگز سازنده‌ها رو بخاطر این که از نهایت پتانسیل بازی استفاده نکردن نمی بخشم. مافیا 2 می‌تونست خیلی بهتر از اینی باشه که دیدیم. حیف...
پاسخ
این موارد رو در تاپیکم که قفل شد قبلا نوشته بودم
بشخصه خواسته هایی که دارم:
بخش داستانی عالی و نوآورانه.mafia2داستان خیلی خوبی داشت و تمامی طرفدار ها تقریبا متفق القولند که نسبت به نسخه ی اول پسرفت بود.چرا که نسخه ی اول از نظر داستانی و روایی بسیار جدید و انقلابی بود اما نسخه دوم بشدت شبیه سه گانه Godfatherدرآمده بود و آن نواوری در خلق شخصیت و روایت را شاهد نبودیم.
ماموریت ها و فعالیت های فرعی زیاد اگه یادتان باشد نسخه دوم مافیا از نظر ماموریت های فرعی خشک و خالی بود.وقتی بازی رو با آثاری مثله RDRیاGTAو دیگر Openworldها مقایسه میکنید متوجه این کمبود میشوید.
سیستم اقتصادی کارآمد،یک اشکال دیگر درمورد نسخه ی دوم سیستم اقتصادی ضعیف بازی بود بطوری که هرچقدر هم پول در بیارید محدودیت مکانهایی که میتوانید پولتان را خرج کنید،شما را از ادامه اینکار منصرف میکند.ما شخصی سازیهای بیشتر میخوایم.ماشینها،خانه ها،پایگاها و چیزهای بیشتری برای پول خرج کردن میخوایم.
پلیس های باهوشتر و کمتر رواعصاب!!واقعیت اینه که سیستم درگیری یا رشوه دادن به پلیس خیلی جالب بود اما اینها دلیل خوبی برای ملاقات با این عزیزان نمیشد.اگر سرعت میرفتید پلیس بجانتان میافتاد،اگر از چراغ قرمر رد کنید باز باید با پلیس روبرو شوید،اگر به پلیس برخورد کنید،دوباره پلیس و ....کلا امیدوارم برای نشان دادن خشونت و رو اعصاب بودن پلیس دهه60،70،سازنده ها راههای بهتری پیدا کنند.

[تصویر:  y0ie_5iomfsp.png]
پاسخ
به نظر میرسد تاریخ انتشار دقیق این عنوان در آمریکای شمالی
26 آوریل 2016 است.
پاسخ
کاور ماه نوامبر مجله Game Informer متعلق به همین مافیا۳ هست
[تصویر:  dwzf_cqpwbo3uwauopop.jpg]
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
یک فن آرت زیبا
[تصویر:  mafia_iii_ps4_video_game_cover_by_domest...94dku9.jpg]
پاسخ
شما مردم حرف از خانواده میزنید
انگار میدونید این کلمه چه معنی ای میده
اما شما توی خانواده خودتون به دنیا اومدید
شما نباید هیچوقت به جایی نگاه کنید که بهش تعلق ندارید
شما هیچ وقت مجبور نشدید توی جنگل خون بریزید تا یکی مثل انسان(برادر) با شما رفتار کنه
هیچ وقت مجبور نشدید به خدا پشت کنید
تا اینکه بالاخره یکی مثل پسرش با شما رفتار کنه
خانواده
فقط یه خانواده بزرگ لعنتی
اگه میدونستید خانواده چه معنی ای میده هیچ وقت سر به سر خانواده من نمیزاشتید
این همه خون ریخته شد میدونی چی رو نشون میده؟
وفاداری
خانواده ای که باهاش به دنیا اومدی
باید اونی باشه که براش میمیری
چرا از یه جای خیلی بزرگ استفاده میکنیم تامی؟
سگ؟
گشنشه؟
وقتی کارش باهات تموم بشه
چیزی باقی نمیمونه
حالا همتون میدونید من برای خانوادم چیکار میکنم
شما حاضرید برای خانوادتون چیکار بکنید؟
(لینکلن کلی)
پاسخ
دوستان ببخشید یه گیمپلی ۱۲ دقیقه ای اومده از مافیا ۳ میشه لینک دانلودشو با کیفیت بالا بزارین؟
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
(12-18-2015, 12:04 PM)Yves Guillemot نوشته است: دوستان ببخشید یه گیمپلی ۱۲ دقیقه ای اومده از مافیا ۳ میشه لینک دانلودشو با کیفیت بالا بزارین؟

بفرمایید امیدوارم لذت ببرید 
لینک
پاسخ
(12-18-2015, 12:04 PM)Yves Guillemot نوشته است: دوستان ببخشید یه گیمپلی ۱۲ دقیقه ای اومده از مافیا ۳ میشه لینک دانلودشو با کیفیت بالا بزارین؟

بفرمایید
1080
-----
720

لینک ها احتمالا براتون کار نکنند ولی برای بنده که قابل دانلود بود. اگر نشد از لینک زیر استفاده کنید و اگر بازهم نشد از این لینک آنلاین ببینید.
دانلود
پاسخ
با تریلری از گیم پلی Mafia III همراه ما باشید

ارسال شده توسط: امیر حسین صحرایی ۲۷ آذر ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۳

[تصویر:  mafia_3.0.0-250x141.jpg]

به انتشار عنوان پرطرفدار Mafia III نزدیک می‌شویم. عنوانی که در کشور خودمان نیز طرفداران بی شماری دارد. به همین دلیل، آی‌جی‌ان اقدام به انتشار تریلر جدیدی از گیم پلی این بازی کرد که تماشای آن خالی از لطف نیست. در این تریلر ۱۲ دقیقه‌ای، گیم پلی ساخته جدید هانگر ۱۳ را مشاهده خواهیم کرد.

عنوان Mafia III، ساخته جدید آقای هیدن هیدن بلک‌من و استودیوی هانگر ۱۳، ماجراهای لینکلن کلی را به تصویر خواهد کشید. وی یک سرباز کهنه کار بوده که در جنگ ویتنام حضور داشته است. داستان بازی در سال ۱۹۶۸ و شهر نیواورلینز اتفاق خواهد افتاد. این بازی در سال ۲۰۱۶ میلادی برای پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,425 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,687 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 89,152 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,676 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,931 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان