امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TGA 2015: عنوان LEGO Marvel’s Avengers معرفی شد + تریلر
(12-04-2015, 10:41 PM)Matin Mafia نوشته است: عرضم به حضورتون که یک خبرنگار باید از اتفاقاتی که در دنیای بازی رخ میده، مطلع باشه. اگر نیست، حداقل قبل از اطلاع رسانی، منابع مختلف رو بررسی کنه. قبلا هم گفتم، برای خبری که قراره به مردم برسونه، ارزش قائل بشه نه اینکه صرفا ترجمه کنه...

آقای کلهری شما بهتره به جای وارد شدن به مباحث حاشیه ای، مسئله اصلی رو بررسی کنید. قدم اول، صحت محتوای مطلب هست و بعد نگارش و علامت گذاری ...

اگر من وقت اضافه داشتم، صرف کار های مهم تری می‌کردم تا اینکه یادداشت های سایر کاربران رو بخونم ;)

سلام .
دوست داشتم من هم جوابی به شما بدم . 
خبرنگار یا هر کسی که تو این انجمن و سایت هست پیغمبر نیست که همه کار هاش درست باشه ! همه اشتباه میکنن ... شما وظیفت دونستی اطلاع رسانی لازم رو انجام بدی که لطف کردی انجام دادی و بابتش ممنون و متشکریم .
اما دیگه با باز کردن مسئله و تیکه پروندن به فردی که اشتباه کرده به چه چیزی میرسید ؟
حرفم در کل اینه که همه ممکنه اشتباه کنن و مطمئن باشید ایشون هم تو کارای بعدشون درسی میشه که بیشتر دقت کنند .  ( البته اگه اشتباه قابل توجهی واقعا باشه ) . لطفا جو سازی رو بزارید کنار .
ممنون .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی واقعیت مجازی The Walking Dead: Saints and Sinners معرفی شد White Beard 0 1,502 10-03-2019, 10:18 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی Martha is Dead با نمایش تریلری معرفی شد White Beard 0 1,514 10-02-2019, 10:18 PM
  تریلر زمان عرضه‌ی بازی Ori and the Blind Forest: Definitive Edition منتشر شد White Beard 0 1,561 09-29-2019, 07:36 PM
  نسخه‌ی انگلیسی تریلر The Prophecy بازی Shenmue 3 منتشر شد White Beard 0 1,521 09-29-2019, 07:34 PM
  تریلر ۱۰ دقیقه‌ای جدیدی از گیم‌پلی بازی Project Resistance منتشر شد White Beard 0 1,495 09-29-2019, 07:33 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان