امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
THE LAST OF US REVIEW:آخرالزمان در احساسات ما
به نام خدا
آقای جوکر خاکستری، مگه نقد آقای نوروزی چشه؟ البته بانقد اویل۶ش موافق نیستم ولی همه نقداشوکه نخوندم، اینطورکه شما میگی انگارنقدهاشون سطح پایین میباشد.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(07-19-2013, 05:34 PM)PWLG نوشته است: به نام خدا
آقای جوکر خاکستری، مگه نقد آقای نوروزی چشه؟ البته بانقد اویل۶ش موافق نیستم ولی همه نقداشوکه نخوندم، اینطورکه شما میگی انگارنقدهاشون سطح پایین میباشد.

ایشون از نقد آقای نوروزی تعریف کرده. انتقاد نکرده که!
پاسخ
والا در مورد ذات نقد نمی تونم بحثی کنم چون اصلا PS3 مدارم که بخوام ببینم حرفای نویسنده درست هستن یا نه،اما یقینا این اولین مقالته،خوب پس همین عالیه و کافی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(07-19-2013, 06:08 PM)'HSH' نوشته است: والا در مورد ذات نقد نمی تونم بحثی کنم چون اصلا PS3 مدارم که بخوام ببینم حرفای نویسنده درست هستن یا نه،اما یقینا این اولین مقالته،خوب پس همین عالیه و کافی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

داداش من کارم نقد نیست.فقط بازیهایی شاهکار که از هر نظر تموم باشن رو مینویسم.اگه بعدیش رو بنویسم شاید بیاند باشه

پاسخ
(07-19-2013, 05:34 PM)'PWLG' نوشته است: به نام خدا

شما کافیه یه بار دیگه کامنت منو بخونین همه چی روشن میشه ....
_____
فقط واسه اینکه اگه یه موقع مفهوم کامنت منو نگرفته باشین میگم ... نقد آقای نوروزی عالیه ، منظورم این بود که بهتره بره نقد ایشونو بخونه چون سطحش به مراتب بالاتره و بازیو خیلی جزء به جزء نقد کرده ... من تعریف کردم 
به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
پاسخ
به نام خدا
شرمنده من درست متوجه نشده بودم.
درضمن آقا دریک بازیشو انجام ندادم اما چون تونقد به همه نکات (گرافیک، داستان، صدا و...) پرداختید، قابل قبول و خوبه.
موفق باشید.
در پناه حق
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
داداش چرا منو خبر نکردی تا بیام مقاله به این قشنگی رو بخونم[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
WE LIVE BY THE CREED

WE DIE BY THE CREED

WE ARE ASSASSINS
پاسخ
(07-19-2013, 11:49 PM)'Amir.AC' نوشته است: داداش چرا منو خبر نکردی تا بیام مقاله به این قشنگی رو بخونم[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

شرمندتم.اصلا من به هیچکس خبر ندادم

پاسخ
سعيد جان واقعا دستت درد نکنه خیلی خیلی نقد خواندنی و کاملی بود درست مثل بازیش.
[تصویر:  dw3net6wmtcit5wu0g5u.gif]
پاسخ
بازم داغ دلم تازه شد!!حاضرم کل بازیای خفن 2013 رو بازی نکنم ولی فقط این شاهکارو تجربه کنم.
ممنون بابت نقدت.خسته نباشی دوست عزیز[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  41.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آخرالزمان را از نوع ماشینی تجربه کنید | پیشنمایش عنوان Horizon: Zero Dawn Maziyar Hemmati 3 2,451 08-29-2016, 02:22 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  آخرالزمان را لمس کنید ! | نقد و بررسی Fallout Shelter Destiny 6 2,714 06-08-2016, 12:19 PM
آخرین ارسال: Destiny
  Review :Resident Evil Operation Raccoon City leon_sk 2 1,785 12-05-2014, 01:36 PM
آخرین ارسال: Old Snake
  آخرالزمان مدرن: پیش نمایش Watch Dogs Punished Snake 31 7,648 06-04-2014, 06:12 PM
آخرین ارسال: origins
  آخرین نفر از آخرالزمان | نقد و بررسی The Last of Us Punished Snake 13 4,283 02-28-2014, 01:44 PM
آخرین ارسال: John Watson

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان