امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubisoft باید منتظر تکنولوژی برای شهر لندن برای Assassin’s Creed Syndicate می‌ماند
[تصویر:  ACS_Screen_CarriageGunFight_wm_E3_150615...strain.jpg]
تا‌به‌حال، تمامی ما دریافته‌ایم که کمپانی Ubisoft، در بخش محیط بازی Assassin’s Creed Syndicate، بسیار خوب کار کرده است و توانسته، لندنی بسیار زیبا خلق کند. حال مدیر پروژه‌ی این بازی، آقای Marc-Alexis Côté درمورد تکنولوژی ساخت این عنوان، اذعاناتی تازه ارائه کرده است. برای اطلاعات بیشتر با گیمفا در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

ایشان بر این موضوع تاکید داشتند که “ما باید برای دستیابی به تکنولوژی مورد نظر برای ساخت محیط بازی منتظر می‌ماندیم” که به لطف نسل هشتم این انتظار حال به موعد رسیده است.
فحوای کلام ایشان به شرح ذیل است:
نقل‌قول:
ما باید تا زمان دستیابی به تکنولوژی مورد نظر انتظار می‌کشیدیم؛ زیرا، می‌خواستیم مکانی خلق کنیم که من آن را “لندن مدرن” نامیده‌ام. در دوران ملکه ویکتوریا، ما شاهد یک انقلاب در زمینه‌ی صنعت بودیم و من حس می‌کردم که تکنولوژی لازم برای ساخت یک شهر زیبا در دسترس نبود. تمامی کالسکه‌ها، ساختمان‌های بلند‌تر و خیابان های پهناور‌تر، باید به درستی ساخته می‌شدند؛ این موارد به قدرت بیشتری نیاز داشتند که در حال حاضر ما آن قدرت را داریم.
بازی Assassin’s Creed Syndicate، در ۲۳ اکتبر (مصادف با ۱ آبان) برای دو پلتفرم Xbox One و Playstation 4 منتشر خواهد شد. همچنین، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی، در ۱۹ نوامبر (مصادف با ۲۷ آبان) عرضه خواهد شد.
[تصویر:  1984478.jpg]
I'm A Black Wolf
The Rise of The ml10

GameFa Execlusive
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 1,070 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 10,927 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,945 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,718 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,189 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان