امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
erevollution و اوضاع ایران در این بازی
این بازی کاملا شبیه اریپابلیکه.با این تفاوت که این بازی به تازگی ساخته شده و اگه الان شروع بازی کنید خیلی زود به یکی از تانک های قوی ایران تبدیل میشید.توی این بازی میتونید کارخونه بزنید, روزنامه نگاری کنید,با اثبات خودتون به مردم رییس حزب,نماینده مجلس, وزیر یا رییس جمهور شید.عضو یک ارتش شوید و هر روز تمرین نظامی کنید. هر کشور برای خودش داره جمعیت جمع میکنه.جمعیت هر کشور نشانه قدرت اون کشوره.سه کشور برتر توی بازی عبارتند از:اوکراین/صربستان/ترکیه
صربستان توی بازی از دوستای ماست ولی شدیدا درگیر جنگه با اتحاد ایگله.ترکیه و گرجستان هم با هم متحدن و از طرف گرجستان ایران مورد تهاجم قرار گرفته.ایران در کل388تا پلیر داره که 50 تاشون واقعین و بقیش مولتی های کشور های دیگه توی ایرانه که بن نشن.در حالیکه کشوری مثل ترکیه که با ما خیلی خصومت دارن جمعیتش از 1000تا هم بیشتره. تا الان فقط دو سه نفر از ایرانی ها قدرت خرید گلد داشتن و تونستن برای ایران خرید کنن.ولی کشور های دیگه به سادگی دارن گلد میخرن و باهاش خودشونو قوی میکنن.

دوستان ایران از نظر اقتصادی و نظامی توی بازی قدرت کمی داره.هر چه تعدادمون بیشتر باشه ایران از نظر اقتصادی و نظامی بیشتر پیشرفت میکنه.
http://www.erevollution.com/fa/register/2669
من خودم توی بازی نماینده مجلس و کاپیتان ارتش نشرال آرمیم هر کی با لینک من که بالا گذاشتم ثبت نام کنه توی بازی بهش فود و اسلحه و کار با حقوق بالا میدم تا زود تر پیشرفت کنه.
با تشکر
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک کامل و جامع بازی آنلاین بازی کردن جامع یورو تراک | ETS 2 Multiplayer MoeinAkbari 5 13,835 07-10-2017, 12:15 AM
آخرین ارسال: mahdi0012
  بازی انلاین تحت وب دنیای مجازی ( کمک به ایران ) arjol 0 1,888 01-10-2017, 01:14 AM
آخرین ارسال: arjol
  erevollution جدیدترین بازی دنیای مجازی mtajik 2 2,681 06-16-2016, 02:03 PM
آخرین ارسال: DoNE
  ایسیم... به ایران مجازی خود کمک کنید !!! alirezaqq 0 1,936 06-21-2014, 12:45 AM
آخرین ارسال: alirezaqq
  به کمک ایران مجازی بشتابید! jalalrazavi74 2 1,708 07-13-2013, 03:22 PM
آخرین ارسال: jalalrazavi74

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان