امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mountain chiliad mystery|اونایی که gta v دارن حتما بخونن
سلام دوستان.احتمالا شما هم در مورد وجود ufo ها در بازی خبر دارید پس میرم سراغ اصل مطلب:

[تصویر:  gta_5_chil_mural.jpg]
اصله موضوع اینه که در نقشه بالا یه سری علامت ها حضور داره که نشون میده تو بازی jetpack وجود داره.خب در مورد اون چشم که بالا هست ممکنه علامت یه دی*نی باشه(فکر کنم خودتون میدونید منظورمو...) یا ممکنه یک سفینه فضایی باشه یا نوکه قله باشه یا شرایط اب و هوایی یا هر چیز دیگه...
خب مکان این نقشه در mount chiliad هستش که یک تله کابین هم اونجا هستش.(تو مپ میشه تله  کابین سمت راست)
خب حالا اگه همون جارو خوب بگردید میتونید 2تا تلسکوپ پیدا کنید.
[تصویر:  red.png]

همونطور که میبینید زیره تلسکوپ ها یک نقاشی سفینه قرمز هست که نشون میده نزدیک به یک سفینه ایم
خوب حالا اگه بریم از یک سمت دیگه به تلسکوپ نگاه کنیم روی یک نرده نوشته شده come back when your story is complete
یعنی وقتی بازی رو 100% تموم کنید بیاید اینجا.
خب اگه 100% بازی رو تموم کردید و بیاین طبق معمول چیزی نمیبینید ولی اگه اون موقع که اونجایید هوا بارونی و ساعت 3 شب باشه اون موقع یک سفینه فضایی پیدا خواهید کرد.
میرسیم به سرنخ دوم که اینجاس
[تصویر:  Beam_Me_Up.jpg]
این مکان معروف هست به beam me up اگه دقت کنید میبینید که خیلی رنگو وارنگه و خیلی علامت فضایی هم وجود داره.اگه بازی رو صد در صد تموم کنید اینجا هم صفینه میاد.تو همین منطقه رنگی نوشته 6EQUJ رو میبینید که به معنی wow signal هست که مثله اینکه تو ساله 1977 یک سیگنال فضایی به زمین ازسال شده.
کلی سرنخ های دیگه هم وجود داره که پایین تر قرار میدم.(امتحانات شروع شده و نمیتونم همشونو الان بزارم).
دوستان شما میتونید نظرات و سر نخ هایی که پیدا میکنید رو مطرح کنید تا با جستجو محل جت پک یا تخم فضایی پیدا بشه.
پاسخ
بهتر نبود تو بخش راز های مخفی مطرح میشد ؟ این تاپیک 
پاسخ
ن داداش این کلا با همه فرق داره و حتما یه تاپیک جدا گانه میخواد چون خیلی چیز باید بنویسیم و نمیشه پیش بقیه باشه :( درضمن اون واسه استراگ هایی هست که پیدا شده این هنوز کلی جا داره تا معما حل شه
:-/
پاسخ
بهر حال هر طور راحتی ولی اینم هم جزو راز مخفی به شمار میاد البته خودم جت پکو پیدا کردم تو یه انبار قدیمیه باید با هواپیما پیداش کنی سخته 
شاید ویدیوشو گذاشتم
پاسخ
سلام دوستان
سلام آقا علی  ;)
من امروز داشتم می گشتم و در کنار ساختما اصلیه تله کابین یه چیزی دیدم (اگر روتون به نوکه قله باشه میشه سمت چپ)
روی یه تابلو که بقله دو تا چون با پرچم های قرزمه نوشته : Trail و یه فلش به طرف دره ی کوه زده
جالب اینجاست دقیقا همون زیر یک آبراهه هست و میتونید ازون برید پایین... (پایین رفتن پیاده غیر ممکنه ولی میتونید از دو تا موتوری که جلوی تلسکوپ هست استفاده کنید)
میرید میرید میرید تا میرسید به دریا
موتورتون رو توی ساحل کنید و در برید توی دریا
کوه معلومه و اگر یه ذره به سمته جنوب شرغی برید ... خیلی قشنگ تیرک ها هدایت کابین ها توی یه راستا قرار می گیرین (میشه خطی که اون نقشه رو نصل کرده رو توجیه کرد)
و میتونید نقشه رو با کوه یکی کنید و "شاید" بتونید اون مربع هایی که توی نقشه بودن رو روی کوه پیدا کنید ...  :blush:
*اینو خودم امتحان نکردم ولی همین الان میخوام امتحانش کنم*
ادامه داره در نوشته های بعدی ...

گفتم نوشته منظورم همینا بود ...  :D
علی بهم گفت جلوی نقشه (زمینش) همیشه خیسه ...
و ازونجایی که فکره بنده کفاف میده ...
این آب از سقف چکه کرده (چون دور و بر این آبِ انباشته شده کاملا خشکه)
همینطور اگر برید پشت ساختمون اصلی (پشت نقشه ی روی دیوار) می تونید یه سوراخ روی دیوار ببینید که داره ازش آب میاد :-/
و همینطور دقیقا بالای نقشه و روی سقف (از دو تا میله ی کمکی و نگه دارنده ی ساختمون استفاده کنید تا برید روی سقف) یه آنتن وجود داره ... که زیرش کاملا خیسه
رنگ های آنتن سفید و قرمزه و همه ی دی**ش ها یا کاملا روی بخش قرمز هستن و یا کاملا روی بخش سفید (میله هایی که بهشون جوش خورده)
و همینطور بالای آنتن نوری قرمز رنگ هست برای برخورد نکردن هواپیما به آنتن ... (که "شاید" نشانه ی اون چشم {که خیلیا فکر میکنن سفینه هست} باشه)

ادامه داره ...

نمی خوام زیاد راجبه مثلث و چشم و این چیزا توضیح بدم.منظوره سازنده از نقاشیه روی دیوار کوهه (که البته منظوره اصلیش همون چشم و اینا هست)
چرا؟
تا حالا دیدین از کوه , نور بیاد؟ خیر
ولی توی همه ی نقاشی ها و ترصیم هایی که ازین چشم*** جه**ان****بین شده ... نور ازش اومده بیرون که نشونه ی قدرت رو میرسونه
اون بالا توی نقاشی سفینه ای رو میبینیم که خیلی شبیه چشم هست ولی از وسط خط کشیده شده (که نشانه ی لبه های بشقاب پرنده هست)
توی مطلب بعد خواهم گفت چی میشه ...!
I'm not Afriad
پاسخ
راستی اگه تو بازی خوب بگردید میبینید که یه جایی 6 تا دیش بزرگ هست.که پنج تا دقیقا یه سمت هستن و اون یکی یه سمته دیگس.توی نت که میچرخیدم فهمیدم اون مسیر یک سفینه رو نشون میده. :cool:

(05-21-2015, 09:27 PM)badboyX نوشته است: بهر حال هر طور راحتی ولی اینم هم جزو راز مخفی به شمار میاد البته خودم جت پکو پیدا کردم تو یه انبار قدیمیه باید با هواپیما پیداش کنی سخته 
شاید ویدیوشو گذاشتم
عزیز تو نت هنوز هیچکی پیداش نکرده اگه شما پیدا کردی بزار تو یوتیوب همه ببینن معروف شی :D
:-/
پاسخ
چرا از سایت های gta که انگلیسی هستند استفاده نمیکنید؟
به هرحال اونا وقتشون ازاد تره تعداد بازیکن بیشتر دارن
زودتر ما بازی دستشون رسیده و .....
پاسخ
(05-21-2015, 10:00 PM)black.ghost نوشته است: راستی اگه تو بازی خوب بگردید میبینید که یه جایی 6 تا دیش بزرگ هست.که پنج تا دقیقا یه سمت هستن و اون یکی یه سمته دیگس.توی نت که میچرخیدم فهمیدم اون مسیر یک سفینه رو نشون میده. :cool:

(05-21-2015, 09:27 PM)badboyX نوشته است: بهر حال هر طور راحتی ولی اینم هم جزو راز مخفی به شمار میاد البته خودم جت پکو پیدا کردم تو یه انبار قدیمیه باید با هواپیما پیداش کنی سخته 
شاید ویدیوشو گذاشتم
عزیز تو نت هنوز هیچکی پیداش نکرده اگه شما پیدا کردی بزار تو یوتیوب همه ببینن معروف شی :D

خودم از یوتیوب دیدم والا  :angel:
پاسخ
دوست من قبلا ها وقتی نسخه های نسل هفتی آمد چنین تایپکی بود 
درضمن اینا الآن قدیمی شدن خیلی ها  خبر دارن حتی صفینه ی فضایی هم پیدا کردن
تو این مکان
[تصویر:  red.png]
ساعت 3 شب بیا و رمز هوای بارانی رو بزن البته باید باران خیلی شدید باشه طوری که رعد و برق بزنه بعد صفینه ی فضایی میادش

(05-22-2015, 12:46 AM)badboyX نوشته است:
(05-21-2015, 10:00 PM)black.ghost نوشته است: راستی اگه تو بازی خوب بگردید میبینید که یه جایی 6 تا دیش بزرگ هست.که پنج تا دقیقا یه سمت هستن و اون یکی یه سمته دیگس.توی نت که میچرخیدم فهمیدم اون مسیر یک سفینه رو نشون میده. :cool:

شاید ویدیوشو گذاشتم

خودم از یوتیوب دیدم والا  :angel:
حاجی خوبه خودم تو تایپک راز های مخفی عکسی از جت پک گذاشتم S0 (43) S0 (43) S0 (43)  که خودم کشفش کرده بودم
درمن تو انبار نیست و نمیشه با هواپیما پیداش کرد 
راشت دو جا جت پک داره یکی بلند ترین ساختمان اگه با هلیکوپتر برید و اول شخصش کنید معلومه که سه شیشه هست اونطرف شیشه هاهم یه دفتری هست جت پکه اونجاس
یکی هم چند خانه سمت راست فرانکین هست
پاسخ
خونه ی فرانکلین چیه دیگه ؟؟؟
جت پک تو ناکجا آباده لای علفا و فقط هم میشه با هواپیما رفت سراغش اگه لوکیشنش رو هم میخواهید اینجاست میتونید برید ورش دارید.

[تصویر:  2015_05_22_130941.jpg]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان