امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uncharted 4 چگونه خواهد بود؟!
Wink 
ما منتظر چهارمیش هستیم!هیچ جا نمی ریم همین جا هستیم!

این صدای طرفداران سونی و کنسول محبوبش بود که گوش جهان را پر کرده بود.طرفداران سونی بودند که خواهان همراهی نسل چهارم غول های انحصاریشان بودند. uncharted 4 & resistance 4 و همینطور god of war 4! اولا به نکته ظریفی که در عدد چهار بود دقت کردید ps4 و عناوینی با پسوند 4 در سال 2014 جالب است.اما موضوع بحث ما نیست!

e3 2014

ویدئو مربوط به کنفرانس سونی را دانلود کرده و در پوست خود نمی گنجیدم ( و صد البته اگر شما هم 1 گیگ و خرده ای را با سرعت بیست کیلوبایت بر ثانیه در طول هشت ساعت نا پیوسته دانلود می کردید حال مرا داشتید) بدون صبر و تامل در حال pc بی چاره فایل تصویری را اجرا کردم اما چشمتان روز بد نبیند که کامپیوتر محترم با توجه به ماده 100000000000000000001 و بند 895477321 حمایت از حقوق رایانه های شخصی خودش ، خودش را خاموش کرد و در آخرین لحظه
موس با حرکتی جانفشانانه مرا به چند دقیقه آخر کنفرانس فرستاد و من روی صفحه اصلی چیزی دیدم که مرا به سال های دور و انفوان جوانیم برد و کاری کرد فریاد بکشم " ناتان دریک!" مرد بیچاره ای که روی شن های ساحل افتاده بود و ...

آن روز دیگر کامیوتر روشن نشد فردا هم روشن نشد و سرانجام روزی روشن شد که پلیس فتا آمد دم در خانه ...

روز های بی کامپیوتری من:

شب بعد از دانلود نمایشگاه را خوابم نبرد و خیره به سقف اندیشیدم که « خب این دفعه کجا قراره دنبال گنج بگردیم!» و سرم را برگداندم و در کمال تعجب نقشه گنجی را دیدم که از اعماق اقیانوس بیرون کشیده بودم.یعنی این بار ناتان را در کارائیب خواهیم دید! یا شاید آمریکای جنوبی!درست بود جزیره ای متروک و پر از اجسادی که در قفس اند و احتمالا در جزیره گنج کاپیتان کید! دزد دریایی افسانه ای که موفق به ثبت نامش به عنوان ثروتمند ترین دزد دریایی شد و حال نیز جزیره اش مخفی شده! مثل تمام مکان هایی که قبلا در سری آنچارتد دیده ایم! شامبالا،شهر طلایی در تبت مربوط به آنچارتد 2! شهر سلیمان نبی در آنچارتد 3! و حالا جزیره گنج کاپیتان کید در آنچارتد 4! فکرش را بکنید اگر ناتان تیغه مخفی ادوارد کنوی را هم آن اطراف پیدا کند! فقط گفته باشم اگر پیدایش کردید من بین یوبی و ناتی وساطت نمی کنم ها! آیا ناتان این بار به دنبال جمجمه کریستالی مایاها است یا ثروت هنگفت کید و یا کشتی های غرق شده پر از طلای اسپانیایی؟!

گرافیک!گرافیکش را که ... چه بگویم که این دست روزگار عجب خوش سلیقه است! ناتی این بار با نهایت قدرت آمده تا رقابت ها را ببرد و کولاک به پا کند پی سی بازها و ایکس باکس گرایان را بی نصیب بگذارد و یا شاید هم نگذارد!آخه من جمله معروف only on playstation را ندیدم و یا شاید از خاطرم رفته ولی با این حال بعید می دانم که ناتی به کنسولی غیر از معجزه نسل هشتمی سونی بیاندیشد!

از هرچه بگذریم سخن گیمپلی خوش تر است. اما برای بازی های دنباله دار مسئله گیمپلی بزرگترین دردسر است و هرچه یک دنباله بیشتر به جلو می رود بهبود بخشیدن این قسمت سخت تر می شود.و حتی گاهی رکود گیمپلی برای سازندگان و بازی دردسر ساز می شود که در سری مجموعه بازی های اتزیو در سری اساسین شاهدش بودیم و البته یوبی سافت هم با اضافه کردن برخی المان ها این مسئله را حل کرد ولی این یک مسئله متفاوت بود! یک بازی open world همیشه امکان بیشتری برای توسعه دارد تا یک عنوان action-adventure. زمانی که بازی the last of us منتشر شد.خود من به این مسئله فکر می کردم که شاید ناوتی داگ برای رهایی از دست چهارچوب های آنچارتد به سراغ مردگان رفته است و دیگر باید با این IP دوست داشتنی خداحافظی کرد!

مسئله ای که در e3 2014 خلافش به همه ثابت شد و در آن جا بود که با خودم گفتم " این بار قراره چه جوری باشه؟" سوال بزرگی که ذهن طرفداران سونی را درگیر خود کرده بود.شرکت ناوتی داگ همیشه با وسواس قابل ملاحظه ای بر روی عناوینش کار کرده و حتی در کوچکترین بخش های گیمپلی بی نقص عمل کرده بود. اما هسته گیمپلی به هیچ وجه تغییری نکرد ، که این رکود می توانست صدمات جدی ای به فروش بازی بزند که خوشبختانه این چنین نشد ولی حال اوضاع با چهار سال پیش تفاوت دارد! نسل هشتم کنسول ها رسیده و خواسته های طرفداران به همان میزان بیشتر شده!

اگر بخواهیم تریلر منتشر شده را چیزی بیشتر از یک قدرت نمایی بدانیم باید به برخی صحنه های آن دقت کنیم. از جمله صحنه نیمه جان بودن ناتان!صحنه ای که هر بار شاهد آن بودیم،درتمامی قسمت های آنچارتد و حال در یک جزیره دور افتاده! مطمئنم که شما هم به یاد سری tomb raider افتادید ، قابل توجه است که رنگ بندی نیز به آن بازی شباهت دارد و در اینجا سوالی پیش می آید که آیا در گیمپلی ها نیز چنین تقلیدی صورت گرفته است؟ و یا شاید تجربه آنچارتد 4 تلفیقی از اساسین و tomb raider باشد. اما باید به عنوان بازی نیز توجه کرد و " پایان یک دزد" آیا این دزد همان ناتان دریک محبوب ماست که در این جا به پایان خودش نزدیک می شود؟ منظور ناوتی داگ از برگزیدن چنین عنوانی چیست؟ مقصود از دزد کاپیتان کید است یا ... با این حال باید منتظر باشیم و ببینیم که سگ های جهنمی سونی چه خوابی برایمان دیده اند!

تصاویر اضافه خواهند شد![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

YOU WILL NEVER WALK ALONE
پاسخ
نقل‌قول: چهارم غول های انحصاریشان بودند.  resistance 4
منظر Resistance 4 که نباید باشیم چرا که اگه اشتب نکنم insomniac games به سونی خیانت کرده و الان دیگه برا مایکرو بازی می سازه

بعد من متوجه نشدم شما در مورد Uncharted 4 نوشتید یا در مورد خوابهایت(!)

کلا مقالات رو سعی کنید به صورت کتابی بنویسید و در چنین مقالاتی بهتره کمتر توش شوخی باشه

و همیچنین به نظرم بهتر بود می زاشتید ی تریلر از گیمپلی پخش بشه بعدش می گفتید آنچارتد 4 چه گونه خواهد بود (در واقع ویژگی های نسخه جدید رو بررسی می کردید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img])
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] خوب بود ولی به نظر من بهتره داستان "سایه ها می آیند" رو ادامه بدید و وقت و تمرکزتون رو روی اون بزارید . به نظرم اینظوری بهتر خواهد بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] 
پاسخ
یکی از زیباترین مطالبی بود که خونده بودم این چند وقته.
خیلی خوب از دو سه دقیقه تریلر راه رفتن، چنین چیزی درآوردی.
موفق باشی
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  10 بازی که در October 2021 عرضه خواهد شد!! gamelover0 0 1,103 10-03-2021, 12:26 PM
آخرین ارسال: gamelover0
  [مقاله] ماجراجویی ادامه دارد | هر آنچه که دوست داریم در Uncharted 5 ببینیم White Beard 0 1,138 08-13-2019, 06:14 AM
آخرین ارسال: White Beard
Photo نقد و بررسی Uncharted 4: A Thief’s End bazi_center 1 2,894 03-09-2018, 07:19 PM
آخرین ارسال: alijas
  آموزش بازی سازی: چگونه عناصر تکراری مراحل را جذاب کنیم؟ MoeinTN 0 1,369 12-25-2017, 12:10 PM
آخرین ارسال: MoeinTN
  به دنبال یک میراث گمشده | نگاهی به Uncharted: The Lost Legacy Lazaretto 2 3,774 01-11-2017, 12:27 AM
آخرین ارسال: Lazaretto

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان