Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
مشاوره برای خرید PS4 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: کنسول ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ™ PlayStation 3 , PlayStation 4 - SONY (https://forum.gamefa.com/Forum-%E2%84%A2-PlayStation-3-PlayStation-4-SONY)
+--- موضوع: مشاوره برای خرید PS4 (/Thread-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-PS4)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

RE: مشاوره برای خرید PS4 - Rocksteady92 - 05-06-2015

(05-06-2015, 12:39 PM)samanjimmy نوشته است: سلام دوستان یه راهنمایی می خواستم ..من به شخصه زیاد با گیم سرو کار دارم و کنسول هم تا حالا نداشتم(همش با pc گیم میزدم)ولی حالا به توجه به هزینه های بد رقم ارتقا pc به فکر خرید کنسول افتادم و البته کلی سوال---> درسته هزینه کنسول نسبت به pc به صرفه است ولی شما با قیمت های بازی ها چه کار میکنید؟...مثلا call of duty جدید قیمتش تو سایتا واسه پیش خرید 330 تومنه . تو بعضی سایتا راه کار هایی نوشتن ولی قانع کننده نیست....دیگه اینکه که علت اینکه تا حالا کنسول نداشتم این بود که با گیم پد مشکل داشتم ..دوستام بهم میگفتن به خاطر دست چپ بودنه. تو اینترنتم هم گیم پد واسه دست چپا ندیدم(این تیکه رو دوستان دست چپ کمک کنن)به نظرتون مشکل گیم پد قابل حل هست یا نه؟.....بعدشم کلا نسبت به کنسول بد دلم لطفا راهنمایی کنین Confused
ولی در کل اگه بخوام کنسول بخرم همین ps4 رو میخرم.
سلام دوست عزيز درسته هزينه هاي كنسول به صرفه تره ولي به نظر من ميتوني يه pc اقساطي جمع كني اگر نميتوني اينكارو انجام بدي هم كه يه قضيه ي ديگست
قيمت بازي ها خيلي بالاست حق با شماست و فك نميكنم حتي قشر مرفح جامعه هم بتونن به راحتي بازيا رو تهيه كنن كلا سه تا راه وجود داره براي بازياش راه اول تعويض بازي براي مثال: من بازي جي تي اي وي رو ميخرم ٢٢٠ تموم ميكنم (مدت زمانش مهمه) بعد از مدتي قيمت بازي ها مياد پايين شما به دو صورت ضرر ميكنين در اين حالت بيست هزار تومن بابت باز شدن پلمپ (كرج اينطوريه) و بيست هزار تومن هم كم ميكنن و بر ميدارن اگر قيمت بازي همون ٢٢٠ باشه شما بازي رو به علاوه چهل هزار تومن ميدي يه بازي نو ميخري اگر نه بيشتر ضرر ميكني
روش دوم:شيرينگ اين روش هم اولاش خوب بود چون هر بازي رو به صورت كاملا قانوني و ديجيتالي ميخريدي شصت الي هشتاد تومن در سه ظرفيت طي اپديت ٢.٥٠ ظرفيت سه از بين رفت و به ظرفيت دو تبديل شد قيمت ها دوبرابر شدن
روش سوم : اجاره بازي ها اين روش به نظرم از همه بصرفه تره بازي كه نميخوايد تو ارشيوتون نگه دارين رو اجاره ميكنين براي مثال من بازي gta v خودم رو به فروشنده ميدم (امانت) و بازي مورتال كمبت رو ميگيرم
قيمت هارو هفته اي حساب ميكنن براي مثال تو كرج من هفته اي پونزده هزار تومن ميدم هر چقدر هم بخواي بازي ميكني و پس ميدي بازيتو پس ميگيري فعلا كه همين سه تا راه وجود داره
بابت دست چپ بودنتون نظري ندارم خودتون ببينيد با گيم پد راحتيد يا نه ولي فك نميكنم مشكلي باشه من رفيقم چپ دسته راحت بازي ميكنه و تو بازي هاي انلاين هم اكثرن ميبره من راست دست رو :D لامصب حرفه ايه بازم كمك ديگه اي از دستم بر اومد بگين راهنمايي ميكنم

RE: مشاوره برای خرید PS4 - just run - 05-21-2015

سلام دوستان
میخواستم بدونمکه قیمت یه مانیتور دست دوم که برای ps4 مناسب باشه و قیمت زیادی هم نداشته باشه چقدره؟

سلام دوستان

میخواستم بدونمکه قیمت یه مانیتور دست دوم که برای ps4 مناسب باشه و قیمت زیادی هم نداشته باشه چقدره؟

RE: مشاوره برای خرید PS4 - levi ackerman - 05-21-2015

(05-21-2015, 07:25 AM)just run نوشته است: سلام دوستان

سلام دوستان

سلام
به نظر بنده اگر میخواید که لذت بازی رو با پلی فور بچشید نیاز به یک تلویزیون دارید ولی اگر بودجشو ندارید پلی فور به بیشتر مانیتور ها نمیخوره اگر میخواید که تلویزیون بخرید به سایت digikala سر بزنید قیمتا مناسبه

RE: مشاوره برای خرید PS4 - just run - 05-21-2015

درسته دوست عزیز تلوزیون داریم ولی خودتون که میدونید بازی های امروزی رو نمیشه جلوی خانواده بازی کرد

RE: مشاوره برای خرید PS4 - ardavan13 - 05-28-2015

۱-من خودم ایکس باکس دارم به احتمال زیادمی فروشم ارزش داره؟
۲-بازی های ژاپنی فقط مال ریجن ۳ هستش
۳تا کی براش بازی میاد؟
۴-اپدیت بازی هاش اجباریه؟
۵-اپدیتاش حداکثر چقدر است؟
۶-واسه انلاین بازی کردن چقدر پینگ می خواد؟
۷-قابلیت وای فا داره؟
۸-نسخه هتی لیمیتد ادیتیشنش یا کولکتر ادیتیشنش تو این دو کشور:باکو و یا ایران خومومن پیدا میشه؟
۹-قیمتشون چه قدره؟

RE: مشاوره برای خرید PS4 - End Of The Line - 05-28-2015

(05-28-2015, 12:24 PM)ardavan13 نوشته است: ۱-من خودم ایکس باکس دارم به احتمال زیادمی فروشم ارزش داره؟ بله
۲-بازی های ژاپنی فقط مال ریجن ۳ هستش منظورتون رو نفهمیدم:|
۳تا کی براش بازی میاد؟ حداقل تا 2019-2020
۴-اپدیت بازی هاش اجباریه؟خیر ولی اگر بخواید انلاین بازی کنید حتما باید اپدیت بشه!
۵-اپدیتاش حداکثر چقدر است؟بستگی به سازنده داره میتونه از 100 مگابایت باشه تا 4-5 گیگ یا حتی بیشتر!
۶-واسه انلاین بازی کردن چقدر پینگ می خواد؟پینگتون اگر با لندن زیر 180 باشه خوبه!
۷-قابلیت وای فا داره؟بله داره!
۸-نسخه هتی لیمیتد ادیتیشنش یا کولکتر ادیتیشنش تو این دو کشور:باکو و یا ایران خومومن پیدا میشه؟ تو ایران که اگر پیدا بشه قیمتش خیلی زیاده ولی باکو رو نمیدونم!
۹-قیمتشون چه قدره؟ بستگی به سازنده بازی داره که قیمت رو چند بزاره! البته اگر از ایران بخرید حتما قیمتش بالاتر هم میره:|

RE: مشاوره برای خرید PS4 - m_shark - 05-29-2015

آقا میشه چند تا بازی واسه ps4  بگین که بشه دو یا چند نفره به صورت  آفلاین با دو تا دسته بازی کردمثل فیفا

RE: مشاوره برای خرید PS4 - isapor123 - 05-29-2015

من اگه پولدار بودم میرفتم گرون ترین سیستم رو میخریدم با یه تلوزیون منحنی UHD 75inch میخریدم و باهاش بازی ها رو 60 فریم و 4k و اخرین حد تنظیمات گرافیکی بازی میکردم چون کنسول های نسل  اون گرافیک اصلی بازی رو نشون مخاطب نمیده  :)

RE: مشاوره برای خرید PS4 - Arash-Fire - 05-29-2015

(05-29-2015, 04:09 PM)m_shark نوشته است: آقا میشه چند تا بازی واسه ps4  بگین که بشه دو یا چند نفره به صورت  آفلاین با دو تا دسته بازی کردمثل فیفا
[font=BYekan]حداکثر 2 نفره[/font]
  • Divekick
  • Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends Complete Edition*
  • Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition
  • Knack
  • Lego Marvel Super Heroes
  • The Lego Movie Videogame
  • NBA 2K14
  • Skylanders: Swap ForceCall of Duty: Ghosts* | Wikipedia | Trailer

[font=BYekan]حداکثر سه نفره[/font]
  • Trine 2: Complete Story
[font=BYekan]حداکثر چهار نفره[/font]
  • Assault Android Cactus
  • Basement Crawl
  • Diablo III
  • FIFA 14
  • Helldivers
  • Mercenary Kings
  • Minecraft*
  • N++
  • Octodad
  • Rayman Legends
  • Samurai Gunn
  • Tiny Brains
  • TowerFall: Ascension

RE: مشاوره برای خرید PS4 - ardavan13 - 05-29-2015

یه سوال. من سالی یدونه بازی می تونم بگیرم.به نظرتون واسه تابستون چی بگیرم؟