Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تاپیک رسمی Easter Egg بازی های ویدئویی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: رمز ، کد تقلب و Trainer (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D9%85%D8%B2-%D8%8C-%DA%A9%D8%AF-%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A8-%D9%88-Trainer)
+--- موضوع: تاپیک رسمی Easter Egg بازی های ویدئویی (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-Easter-Egg-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88%DB%8C%DB%8C)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: تاپیک رازهای مخفی بازی های ویدیویی (حل معماهای کوه هزار ساله) - MWOLFM - 05-24-2015

آقا ایشون میخوان که تاپیک خودشون رو ادامه بدن، من واقعا نمیفهمم شما قصدتون چیه؟

RE: تاپیک رازهای مخفی بازی های ویدیویی (حل معماهای کوه هزار ساله) - The Wolf Of Rivia - 05-24-2015

دوستان ادامه ندید .
این تاپیک در رابطه با همه بازی هاست و اون تاپیک هم بازی gta v .
حالا راز بازی gta v چه در این تاپیک قرار بگیره چه در اون فرقی نداره .
فقط مطالب و جزئیات تکراری نباشند ( موضوع مشکلی نیست ) .

RE: تاپیک رازهای مخفی بازی های ویدیویی (حل معماهای کوه هزار ساله) - last assassin - 05-24-2015

آقا کسری عزیز
خب این "معمای کوه هزار ساله" که الان بحث داغ تاپیک شماست، خودش یه تاپیک داره که توش داره بحث می شه پس جنابعالی اگر هر اطلاعاتی می خواید در این باره منتشر کنید باید توی اون تاپیک باشه!
حالا اگر می خواید یه راز مخفی دیگه از بازی GTA V رو بذارید مشکلی نیست چون تاپیکی وجود نداره که در حال حاضر در رابطه با اون بحث کنه
ولی در رابطه با این "معما" یه تاپیک از خیلی وقت پیش داره فعالیت می کنه
پس در حقیقت الان این قسمت از تاپیک شما "تکراری" است!

RE: تاپیک رازهای مخفی بازی های ویدیویی (حل معماهای کوه هزار ساله) - BadBoy4Ever - 05-24-2015

(05-24-2015, 03:01 PM)last assassin نوشته است: آقا کسری عزیز
خب این "معمای کوه هزار ساله" که الان بحث داغ تاپیک شماست، خودش یه تاپیک داره که توش داره بحث می شه پس جنابعالی اگر هر اطلاعاتی می خواید در این باره منتشر کنید باید توی اون تاپیک باشه!
حالا اگر می خواید یه راز مخفی دیگه از بازی GTA V رو بذارید مشکلی نیست چون تاپیکی وجود نداره که در حال حاضر در رابطه با اون بحث کنه
ولی در رابطه با این "معما" یه تاپیک از خیلی وقت پیش داره فعالیت می کنه
پس در حقیقت الان این قسمت از تاپیک شما "تکراری" است!

منم میخوام ادامه ندم ولی نمیذاری که  :P
داداش درسته اون تاپیکت بود از اول ولی این بحث کوه هزار ساله رو من و یکی از رفیقام کشیدیم وسط و باعث شدیم دوباره داغ بشه
حالا هم چشم
 شما به کار خودت برس منم به کار خودم

RE: تاپیک رازهای مخفی بازی های ویدیویی (حل معماهای کوه هزار ساله) - Station - 05-24-2015

هرگونه بحث و نظر پیرامون رازهای مخفی GTA V در این پست ممنوع شد. ادامه در پست زیر:
سراغ رازها و بازی های دیگر بروید.

RE: تاپیک رازهای مخفی بازی های ویدیویی - MWOLFM - 05-26-2015

یکی از رازه بازی Will Rock

[تصویر:  nr-4_(Copy).jpg]

[تصویر:  aaaaaa_(Copy).jpg]

RE: تاپیک رازهای مخفی بازی های ویدیویی - Last Warrior - 05-28-2015

ابتدا یه توضیح کوتاه بدم، اونم اینکه که تازه بازی dying light رو شروع کردم و تصمیم گرفتم که دنبال رازهای احتمالی در بازی بگردم ببینم چیزی پیدا میکنم یا نه.  چند مورد تا الان یافت شده، البته نمی دونم تکراری هست یا نه، چون در مورد راز های این بازی فیلمی یا ویدئویی ندیدم.

اما ازیک راز معمولی شروع می کنیم:

- استفاده از آرم شرکتها یا استودیو های سازنده بازی در داخل جهان بازی در بعضی عناوین  ( بخصوص در سری GTA ) مشاهده میشه؛   Techland هم برای اینکه از قافله عقب نمونه، مثل اینکه از این موارد در بازی قرار داده که یک نمونش رو در تصویر پایین (که از بازی گرفتم ) می تونید ملاحضه کنید

[تصویر:  ka6bosm5is60.jpg]

مثل اینکه در کارخانه سیمان هم مشغول هستن دوستان!

این هم آرم اصلی

[تصویر:  olgqb8rr1zlu.jpg]
اگر دقت کنید، آرم اولی شبیه آرم اصلی هست و فقط فرقش اینه که با آجر ساخته شده!

اما این مورد شاید در جاهای بیشتری از بازی وجود داشته باشه، ولی در هر حال اون محلی رو که این تصویر گرفته شده، از روی نقشه زیر می تونید ببینید

[تصویر:  ibm3s40sqjd9.jpg]

در ادامه باز هم مواردی از این رازها یا رازگونه ها قرار میدم.

RE: تاپیک رازهای مخفی بازی های ویدیویی - Last Warrior - 05-29-2015

(05-26-2015, 01:05 PM)FARCRYFORGTA نوشته است: یکی از رازه بازی Will Rock

[تصویر:  nr-4_(Copy).jpg]

[تصویر:  aaaaaa_(Copy).jpg]

یه توضیحی در مورد این تصویری که دوستمون قرار دادن بدم:
تصویر بالایی، نفش برجسته پیروزی شاپور اول، پادشاه ساسانی بر والرین، امپراتور روم هست. این نقش برجسته پس از پیروزی در نبرد اُدسا، بدستور شاپور در نفش رستم استان فارس کنده شده است.

اما یه حکایت از شاپور دوم ساسانی که من توی مجله دانستنیها خوندم و گفتم خالی از لطف نیست که اینجا مطرح بشه( البته شاید دوستان شنیده باشن)؛ و اما حکایت :
در نیمه شبی به شاپور ساسانی اطلاع دادند که سه مرد از جزیره لاوان برای درخواست کمک آمده اند. به آنها اجازه وزود به دربار داده شد. آن افراد تعریف کردند که سالهاست اعراب به جزیره آنها حمله می کنند و مروارید صیادان را می دزدند، اما آخرین بار علاوه بر دزدی، یکی از دختران جزیره را هم با خود بردند. مادر آن دختر از ناراحتی در حال مرگ است و از پدرش هم که بدنبال دزدان رفته، خبری نیست.
شاپور بسیار خشمگین شد و رو به سرداران سپاه خود کرد و گفت: " تا جزایر ایران امن نشده اند کسی حق استراحت ندارد. "
مردان سپاه ایران جزایر ایران را که پس از اشکانیان به حال خود رها شده بود، بار دیگر به ایران افزودند و تبهکاران را به زنجیر کردند و به پایتخت فرستادند.
گفته می شود پس از فراغت شاپور ازجنگ، او به جزیره لاوان رفت و شخصا به خانه آن زن رنجور که همسر و دختر خویش را از دست داده بود، وارد شد، در کنار او نشست و از او دلجویی کرد و پوزش خواست، سپس مبلغی را به عنوان غرامت به او پرداخت کرد.

RE: تاپیک رازهای مخفی بازی های ویدیویی - Last Warrior - 05-29-2015

خودکشی در کنار دریا

تصاویری که در ادامه قرار گرفتند، در نزدیکی ساحل و از داخل یکی از خانه ها در بازی Dying Light گرفته شده اند. نکاتی در داخل این خانه وجود داشت که جالب بود.
وقتی وارد خانه شدم با صحنه ای روبرو شدم که تصویرش رو در دامه قرار دادم. به نظر میاد که فردی با خودکشی به زندگی خودش پایان داده

[تصویر:  jzc7i6288xqh.jpg]

اما این مورد فقط یکی از نکات قابل توجه در این محل هست. بیرون خانه تخته ای در کنار وسایلی قرار داده شده که روی آن نوشته شده:
 " هرچه می خواهید، بردارید.
دیگر به آنها احتیاجی نداریم "

[تصویر:  39cru84vs04j.jpg]

اما نکته اصلی یکی از کتاب هایی هست که در تصویر، علامت زده شده؛ این کتاب از لحاظ ظاهری به کتب مذهبی مسلمانان شباهت بسیاری داره( البته شهر محل بازی به نظر میاد که در ترکیه هست و شاید این موضوع طبیعی به نظر برسه! )

[تصویر:  dkd8gayfui20.jpg]

همونطور که گفته شد، این موضوع می تونه اتفاقی باشه، ولی اگر نوشته روی تخته رو به کتاب ارتباط بدیم، به نتایجی می رسیم که جالب نیست! قضاوت با شما

اما داخل همین خانه و در قفسه ای ، بازهم از همین کتاب هایی که شباهت زیادی به کتب مذهبی دارند،یافت میشه؛ از این شکل کتب در جای جای بازی دیده میشه

اما در تصویر پایین، کتابی در همین قفسه در خانه مذکور وجود داره که به نظر مربوط به مباحث فیزیک یا نجوم و یا مشابه این موارد هست، ولی نوشته روی اون جالب هست روی اون نوشته شده : Star Gamer

[تصویر:  i6f48w8ydeon.jpg]

تصویر زیر هم محل این خانه رو در نقشه نشون میده

[تصویر:  h547s60h259o.jpg]

RE: تاپیک رازهای مخفی بازی های ویدیویی - BadBoy4Ever - 05-29-2015

خیلی جالب یود داداش تنم به لرزه افتاد خداییش این رازها چه نکات باحالی که ندارن 
ادامه بده خیلی عالیه