Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رفع مشکلات Pc بازی GTA V - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+---- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: رفع مشکلات Pc بازی GTA V (/Thread-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-Pc-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-GTA-V)

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - ehsan1377 - 06-01-2015

(05-31-2015, 09:32 PM)lord mahdi نوشته است:
(05-30-2015, 10:08 PM)lord mahdi نوشته است: سلام من نسخه reloaded بازی دارم.
روی نرمال روی 40 فریم راحت میکشه لب تابم ولی نمیدونم چرا یه ایراد بزرگ تو بازیه!
بعضی جا ها مثل آیینه یا سایه اجسام روی آب دریا از دور بسیار تار دیده میشن
برای بزرگ شدن کلیک کنید روی 
[تصویر:  15504453295481926783.jpg]

تنظیماتو هم خیلی دست کاری کردم چیزی حل نشد! ممنون میشم بگید مشکل از کجاست

کسی نیست راه حلشو بدونه؟
Reflection MSAA رو روی 4 بزارید. احتمالا حل بشه. همچنین باید کیفیت کلی Reflection رو هم زیاد کنید یعنی Very high یا Ultra.

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Mr BoB - 06-01-2015

سلام
من یه هفته ست سر این مرحله گیر کردم تو سایتای مختلف سوال کردم هرکی یه جواب سطحی میده ینی واقعا کسی به این مرحله نرسیده!!!:O

بعد از مرحله اتش نشانی نقشه دزدی میکشن توی ایمیلی که از طرف لستر میاد برا مایکل نمیدونم باید چیکار کنم فقط چنتا عکس نقشه هست باید کجا برم ماشین هارو پیدا کنم لطفا اگه رد کردید مرحله رو کامل جامع بگین .
با تشکر

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - m_shark - 06-01-2015

(06-01-2015, 08:29 PM)Mr BoB نوشته است: سلام
من یه هفته ست سر این مرحله گیر کردم تو سایتای مختلف سوال کردم هرکی یه جواب سطحی میده ینی واقعا کسی به این مرحله نرسیده!!!:O

بعد از مرحله اتش نشانی نقشه دزدی میکشن توی ایمیلی که از طرف لستر میاد برا مایکل نمیدونم باید چیکار کنم فقط چنتا عکس نقشه هست باید کجا برم ماشین هارو پیدا کنم لطفا اگه رد کردید مرحله رو کامل جامع بگین .
با تشکر
یه ماشین چهار در پیدا کن زنگ بزن به لستر.لستر بهت میگه اونو باید ببری به پارکینگ همون     بانکه که میخواید ازش دزدی کنید.ماشین رو میزاری همونجا و میایی بیرون

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Peyman0111 - 06-02-2015

سلام دوستان 
من توی قسمت 38 درصدی بازی گیر افتادم ، توی نقشه هیچ مرحله ای رو نشون نمیده 
یه گشتی توی سایت ها زدم 2 تا فایل رو گفتن اگه دانلود  کنی درست میشه ، دانلود کردم ولی هیچی عوض نشده 
کسی میدونه چطور میشه مرحله ی بعدی رو بالا آورد و ادامه داد ؟؟؟ 

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - zilyzal - 06-02-2015

با تشکر

ستا عکس هست + مکانش روی نقشه باید ماشینارو پیدا کنید و بقیه کارارو انجام بدید اگه خواستید میتونید سیو قبل مرحله کشیدن نقشه رو اجرا کنید و راه دیگه دزدی رو انتخاب کنید

(06-02-2015, 03:11 PM)Peyman0111 نوشته است: سلام دوستان 
یه گشتی توی سایت ها زدم 2 تا فایل رو گفتن اگه دانلود  کنی درست میشه ، دانلود کردم ولی هیچی عوض نشده 

آخرین مرحله ای که انجام دادید چی بوده؟ اگه مراحل دزدی (Hs) باشه باید یه ماشین چهاردر پیدا کنید و توی یه جای خلوت ببرید توی بازی بهتون میگه اگه ماشین و مکان مناسب باشه باید زنگ بزنید به یکی از کاراکتر های بازی

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - amir tmf. - 06-02-2015

سلام من یه مرحله ای رو گیر کردم اونجا که میرن خونه ترور و برنامه ریزی میکنن که بانک بزنن بعد از اون یه ایمیل تو گوشی مایکل میاد من چون زبان انگلیسیم ضعیفه فقط فهمیدم گفته باید ماشین تهیه کنه و جا پارک رو با عکس نشون داده ه خب من هرچی گشتم پیدا نکردم اگه میشه یه نفر بگه کجاست یکی دیگه هم این که بقیه موارد تو ایمیل چیا گفته

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Peyman0111 - 06-02-2015

(06-02-2015, 03:25 PM)almasgame.com نوشته است:

با تشکر

ستا عکس هست + مکانش روی نقشه باید ماشینارو پیدا کنید و بقیه کارارو انجام بدید اگه خواستید میتونید سیو قبل مرحله کشیدن نقشه رو اجرا کنید و راه دیگه دزدی رو انتخاب کنید

آخرین مرحله ای که انجام دادید چی بوده؟ اگه مراحل دزدی (Hs) باشه باید یه ماشین چهاردر پیدا کنید و توی یه جای خلوت ببرید توی بازی بهتون میگه اگه ماشین و مکان مناسب باشه باید زنگ بزنید به یکی از کاراکتر های بازی

آخرین مرحله فکر کنم با فرانکلین بود که یه ماشین رو برد روی ریل قطار ترکوند 
روی نقشه چیزی نباید بگه ؟؟؟ فقط یه پیغام میاد که میگه : hide a vehicle in a discreet ....
باشه میرم یه ماشین پیدا میکنم ببینم چی میشه 
فقط یه سوال ... مهمه با کدوم کاراکتر بری ؟

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - zilyzal - 06-02-2015

(06-02-2015, 03:39 PM)Peyman0111 نوشته است:
(06-02-2015, 03:25 PM)almasgame.com نوشته است:

با تشکر

آخرین مرحله فکر کنم با فرانکلین بود که یه ماشین رو برد روی ریل قطار ترکوند 
روی نقشه چیزی نباید بگه ؟؟؟ فقط یه پیغام میاد که میگه : hide a vehicle in a discreet ....
باشه میرم یه ماشین پیدا میکنم ببینم چی میشه 
فقط یه سوال ... مهمه با کدوم کاراکتر بری ؟

نفهمیدم کدوم مرحله بود :|
ولی اون پیغام مربوط به همون چیزی هست که گفتم
اگه ماشین مناسب باشه پیغام میده که توی یه جای مناسب که مردم رفت و آمد نمیکنن مخفیش کنید و اگرم نباشه میگه که باید یه ماشین دیگه پیدا کنید
معمولا ماشینایی که سرعت تقریبا خوبی دارن رو قبول میکنه
مهم نیست با کدوم کاراکتر برید ولی بعد از اینکه مخفیش کردید باید خودتون گوشی رو دربیارید و زنگ بزنید به یکی از دوتا کاراکتر اصلی وقتی روی اسمشون توی گوشی کلیک میکنید دوتا گزینه میاد که اولیش رو باید بزنید خودتون انجامش بدید متوجه میشید

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Mr BoB - 06-02-2015

سلام
دوست بنده نسخه فول ریلودد خرید و اکسرتش کرد . سپس نصب کرد همراه با نصب scoial cub و ریختن کرک بازی

بازی اجرا شد عالی
اما یک مشکل بزرگ که هست بعد از خروج از بازی و اجرای دوباره آن در مرحله لودینگ error Stop working طوری که اصلا حل بشو نیست 
لطفا راهنمایی کنید مشکل از چیه. یک بار ویندوز رو عوض کرد و دوباره بازی رو نصب کرد داخل بازی رفت ولی فقط یک بار

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - mr.bk - 06-02-2015

آقا من بازی رو نصب کردم ولی هرچی میزنم که بره توبازی هیچ اتفاقی نمی افته فقط اون دایره آبی دور فلش موس میچرخه بعد میره انگار هیچی نشده :@ :@ :@