Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رفع مشکلات Pc بازی GTA V - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+---- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: رفع مشکلات Pc بازی GTA V (/Thread-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-Pc-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-GTA-V)

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - landlord - 09-22-2015

واقعا ممنون....کاشکی از اول این نسخه رو دانلود میکردم...از همه نظر عالی شده حتی فریم بهتری هم میده...دستتون درد نکنه...خیلی ممنون...اولش خیلی خیلی کم لگ داشت(با کیفیت 1920*1080 HIGH)ولی رفتم اپ GTAVLAUNCHER.EXE و GTAV.EXE رو HIGHPERFORMANCE گذاشتم از قبلی هم خیلی بهتر شد ساختمان ها وخیابان ها بعضی موقع ها میرفت ولی الان عالی شده...از راهنمایی دقیقتون بی نهایت سپاسگذارم.با تشکر فراوان.

فقط ببخشید ی سوال...بازی رو فقط باید با اپ GTAVLAUNCHER اجرا کنم؟

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Serious Gamer - 09-23-2015

سلام دوتا مشکل دارم میخام بدونم چطور نسخه ی بازی رو به ریلودد تبدیل کنم یکی این که از کجا بفهمم ورژن بازیم چنده ممنون میشم کمک کنید

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Hazhir - 09-23-2015

(09-23-2015, 02:19 PM)Son of Rome نوشته است: سلام دوتا مشکل دارم میخام بدونم چطور نسخه ی بازی رو به ریلودد تبدیل کنم یکی این که از کجا بفهمم ورژن بازیم چنده ممنون میشم کمک کنید

ابتدا تمامی فایل های 3DM را از فولدر بازی خود حذف کنید که این فایل ها شامل
3dmgame.dll, 3dmgame.ini, Launcher.exe می شوند. پس از آن، فایل
3DMtoRELOADED را اکسترکت کنید و برای هر فولدر عملیات زیر را انجام دهید:
۱( فایل های موجود در پوشه update را در محل نصب بازی جایگزین کنید.
۲( فایل های موجود در پوشه GTAV Retail to Steam Version را در محل نصب بازی
جایگزین کنید.
۳( نرم افزار Social Club را از پوشه Installers نصب کنید.
۴( فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین کنید.
۵( از طریق فایل اجرایی GTAVLauncher.exe بازی را اجرا کنید،)تنها بازی را با فایل اجرایی
ذکر شده اجرا کنید، در غیر اینصورت با مشکل مواجه خواهید شد.(

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Serious Gamer - 09-23-2015

فایل[font=tahoma]3DMtoRELOADED[/font]
[font=tahoma]فایل های موجود در پوشه GTAV Retail to Steam Version[/font]
اینا رو باید دانلود کنم؟؟

ازکجا بفهمم ورژن بازی چند هست

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Big Killer - 09-23-2015

سیستمت چیه؟

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Cpt. John "Soap" MacTavish - 09-24-2015

برنامه های اضافی که توی Background باز است، از طریق Tast Manegar ببند.
بهت پیشنهاد میکنم این نرم افزار رو دانلود کن Wise Game Booster.
این نرم افزار برات تمامی برنامه ها Background و دیگه برنامه ها رو میبنده، یا از مصرف رم و CPU شون کم میکنه.

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - majid cod - 09-24-2015

سلام تو gta v من یکم گرافیکو میبرم بالا خیلی افت فریم میگیره قبلا اینجوری نبود
بعضی وقتا شهر بعضی قسمتاش نیستند بعدا جلوم ظاهر میشند
امکان داره از تنظیمات کنترل پنل انویدیا باشه؟ من انویدیا ذو درست تنظیمش کرده ام ولی نمیدونم دقیقا چی باعث این شده
اینم بگم همه چه آخرین نسخه هستش از دایرکت و آپدیت گرافیک بگیر برو تا مایکروسافت + + و اینا ...
یکی کمک کنه

اینم بگم قبلا اینجوری نبود نمیدونم جدیدا چه تغییری تو سیستم من ایجاد شده که اینطوری شده

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - مجیدنصر - 09-24-2015

(09-22-2015, 03:14 AM)landlord نوشته است: واقعا ممنون....کاشکی از اول این نسخه رو دانلود میکردم...از همه نظر عالی شده حتی فریم بهتری هم میده...دستتون درد نکنه...خیلی ممنون...اولش خیلی خیلی کم لگ داشت(با کیفیت 1920*1080 HIGH)ولی رفتم اپ GTAVLAUNCHER.EXE و GTAV.EXE رو HIGHPERFORMANCE گذاشتم از قبلی هم خیلی بهتر شد ساختمان ها وخیابان ها بعضی موقع ها میرفت ولی الان عالی شده...از راهنمایی دقیقتون بی نهایت سپاسگذارم.با تشکر فراوان.

فقط ببخشید ی سوال...بازی رو فقط باید با اپ GTAVLAUNCHER اجرا کنم؟
خواهش می کنم
بله فقط باید با همین gtavluancher اجرا کنید.

(09-23-2015, 02:38 PM)Son of Rome نوشته است: فایل[font=tahoma]3DMtoRELOADED[/font]
[font=tahoma]فایل های موجود در پوشه GTAV Retail to Steam Version[/font]
اینا رو باید دانلود کنم؟؟

ازکجا بفهمم ورژن بازی چند هست
سلام
اون فایل رو از پست اول همین تاپیک می تونید دانلود کنید.
شما وقتی اون فایل رو دانلود کردید آپدیتی که همراه فایل ها هست آخرین ورژن بازی رو داره و با کپی کردن اون توی محل نصب بازی، بازی شما به آخرین نسخه آپدیت میشه.

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - مجیدنصر - 09-24-2015

(09-24-2015, 06:21 PM)majid cod نوشته است: سلام تو gta v من یکم گرافیکو میبرم بالا خیلی افت فریم میگیره قبلا اینجوری نبود
بعضی وقتا شهر بعضی قسمتاش نیستند بعدا جلوم ظاهر میشند
امکان داره از تنظیمات کنترل پنل انویدیا باشه؟ من انویدیا ذو درست تنظیمش کرده ام ولی نمیدونم دقیقا چی باعث این شده
اینم بگم همه چه آخرین نسخه هستش از دایرکت و آپدیت گرافیک بگیر برو تا مایکروسافت + + و اینا ...
یکی کمک کنه

اینم بگم قبلا اینجوری نبود نمیدونم جدیدا چه تغییری تو سیستم من ایجاد شده که اینطوری شده
سلام
نسخه ی بازی شما چی هست و از چه کرکی استفاده می کنید؟
یکی از مشکلات این بازی که برای بعضی ها و توی بعضی از سیستم ها به وجود میاد این هست که با تغییرات توی تنظیمات گرافیکی بازی به مشکل برمی خوره و راه حلی برای درست شدن بازی نیست.
بهترین راه حلی که می تونم به شما بکنم این هست که کارت گرافیک خودتون رو به آخرین نسخه بروز کنید.
حتما از کرک ریلودد استفاده کنید و در هنگام اجرای بازی آنتی ویروس و اینترنت خودتون رو غیر فعال کنید.

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - PHEPS - 09-25-2015

سلام. من نسخه preload رو دارم توی مرحله the long streach زمانی که سوار ماشین که دزدی می کنیم می شیم .صحفه سیاه می شه!!!!؟؟؟ دیگه هم درست نمیشه