Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رفع مشکلات Pc بازی GTA V - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+---- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: رفع مشکلات Pc بازی GTA V (/Thread-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-Pc-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-GTA-V)

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - zilyzal - 07-13-2016

(07-13-2016, 05:57 PM)reza tuk نوشته است: دوستان لطفا جواب بدید من gta v رو چند وقتیه خریدم اما موقعی که نصبش میکنم تو دی وی دی چهارم هنگ میکنه مشکلم از دی وی دی نیست ت. رو خدا کمک کنید ممنون میشم

مشکل باید از دی وی دی باشه اگه فکر میکنید سالمه فایل هاش رو توی یه پوشه کپی کنید اگه بدون مشکل کپی شد که این کار رو برای بقیه ی دی وی دی ها هم انجام بدید و بازی رو نصب کنید
اگر نشد باید تعویضش کنید

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Iran army - 07-13-2016

سلام دوستان
من تازه وارد بحث شدم و راستش حوصله خوندن250صفحه رو نداشتم S0 (2) .من  بازی و پارسال خریدم راستش من قبل از خرید این بازی، gta Iv رو روی لپتاپم داشتم که تو چند مرحله اول بازی،وقتی از بازی بیرون اومدم یک دفعه دستگاه هنگ کرد و  کلا به مشکل خوردم. امثال اما خداروشکر لپتاپم درست شده ولی من امثال برنامه visual studio برای کار با #c نصب کردم. وقتی بازی gta vرو می خوام نصب کنم خطای debugمیدهد. و  پیامی میدهد که  نماد این برنامه بالای اون پیام هست هر بار که امتحان کردم در زمان های مختلف خطا میدهد.  یک بار دیسک سوم ،یک بار دیسک پنجم، یک بار دیسک دوم و...
دوستان لطفا اگه می تونید راهنمایی کنید بگید واگر میدونید کسی مدونه ازش سوال کنید و به من بگید و یا اگر میدونید جایی نوشته بگید من برم بخون.راستش می خوام تا تابستون تموم نشده این بازی نصب کنم. S0 (24)
با تشکر S0 (22) S0 (22) S0 (22)

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - مجیدنصر - 07-13-2016

(07-13-2016, 08:54 AM)Mr BoB نوشته است:
(07-05-2016, 02:43 PM)mahdi.gamer77 نوشته است: سلام
بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید دارم دیوونه میشم.من پریروز اکانت gta خریدم و بدون مشکل بازی رو راه اندازی کردم.وقتی خواستم وارد gta انلاین بشم نوشت اکانت بن شده.من از طرف یه اکانت دیگه خریدم.ایندفه خودم نمیدونم چرا gta رو uninstall کردم و دوباره ریختم.از اون موقع بدون V.P.N کار نمیکنه.اول که بدون v.p.n میرم unable to access rockstar servers میزنه.با v.p.n وارد بازی میشم و اونجا قطع میکنم موقع ورود به gta online ارور میده.اگر با v.p.n برم هیچوقت توی سیزنم کسی نیست و خالیه...به سیزن crew هم میخوام جوین کنم ارور میده
میشه یکی کمک کنه بدون v.p.n از بازی استفاده کنم؟یا حداقل با v.p.n ارور نده و بشه بازی کرد؟
خواهش میکنم کمک

سلام دوست عزیز شما اکانت هکی خریدید؟ یا سی دی کی؟

کسی برای رفع لگ هنگام رانندگی راه حلی داره؟ نسخه ی بازی کورپکه.
سلام
برای رفع لگ هنگام رانندگی بای نسخه بازی تون رو به ریلودد و آپدیت 1.33 رو نصب کنید تا مشکلات بازی برطرف بشه.

(07-13-2016, 01:31 PM)MONSEF نوشته است: سلام
برا بازی حتما باید  اپدیت ریخته بشه؟؟حتی در کرک ریلودد؟؟اپدیت چند رو بریزم؟؟؟
من کرک 3dm اصلا نریختم و یک راست کرک ریلودد ریختم ولی اون برنامه تبدیل 3dm به ریلودد رو نریختم.حالا این برنامه حتما نیازه؟؟/
من وقتی بازی رو میزنم که بیاد بالا،میاد بالا ولی تو صفحه بار گذاری بعد از رفتن 3 یا 4 تا از عکسها استاپ ورکینگ میده.چی باید کرد؟؟؟
سلام
برای رفع تمامی مشکلات بازی اگه شما نسخه ی کامل بازی و دارید. بازی رو پاک کنید و دوباره نصب کنید و فقط وفقط آپدیت 1.33 رو دانلود و نصب کنید تا تمامی مشکلاتتون حل بشه. باآخرینآپدیت دیگه نیازی هم نیست که نرم افزار سوشیال کلوب رو نصب کنید.

(07-13-2016, 06:32 PM)Iran army نوشته است: سلام دوستان
من تازه وارد بحث شدم و راستش حوصله خوندن250صفحه رو نداشتم S0 (2) .من  بازی و پارسال خریدم راستش من قبل از خرید این بازی، gta Iv رو روی لپتاپم داشتم که تو چند مرحله اول بازی،وقتی از بازی بیرون اومدم یک دفعه دستگاه هنگ کرد و  کلا به مشکل خوردم. امثال اما خداروشکر لپتاپم درست شده ولی من امثال برنامه visual studio برای کار با #c نصب کردم. وقتی بازی gta vرو می خوام نصب کنم خطای debugمیدهد. و  پیامی میدهد که  نماد این برنامه بالای اون پیام هست هر بار که امتحان کردم در زمان های مختلف خطا میدهد.  یک بار دیسک سوم ،یک بار دیسک پنجم، یک بار دیسک دوم و...
دوستان لطفا اگه می تونید راهنمایی کنید بگید واگر میدونید کسی مدونه ازش سوال کنید و به من بگید و یا اگر میدونید جایی نوشته بگید من برم بخون.راستش می خوام تا تابستون تموم نشده این بازی نصب کنم. S0 (24)
با تشکر S0 (22) S0 (22) S0 (22)
سلام
این ارور ممکن هست مربوط به ویندوزتون باشه که مشکل داشته باشه چون من توی این 250 صفحه تا حاالا ندیدم کسی این مشکل رو داشته باشه.
شما یکبار تمامی دیسک های بازی روی هارد خودتون کپی کنید و از اونجا شروع کنید به نصب کردن اگه بازم مشکل داشتید و توانایی عوض کردن ویندوز رو دارید ویندوزتون رو عوض کنید و حتما هم سعی کنید ویندوزی که نصب می کنید آخرینآپدیت ها رو داشته باشه.

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Iran army - 07-13-2016

سلام
این ارور ممکن هست مربوط به ویندوزتون باشه که مشکل داشته باشه چون من توی این 250 صفحه تا حاالا ندیدم کسی این مشکل رو داشته باشه.
شما یکبار تمامی دیسک های بازی روی هارد خودتون کپی کنید و از اونجا شروع کنید به نصب کردن اگه بازم مشکل داشتید و توانایی عوض کردن ویندوز رو دارید ویندوزتون رو عوض کنید و حتما هم سعی کنید ویندوزی که نصب می کنید آخرینآپدیت ها رو داشته باشه.

سلام دوست عزيز
در واقع این ویندوز اصل و اورجينال  که شرکت از اول رو لپتاپ گذاشته و خود فروشنده هم تاکید داشت روی این قضیه. ولی همونطور که گفتم قبل از نصب برنامه من جی تی ای روی لپتاپم نصب کردم و حتی چند مرحله رفتم. راستش همونطور که گفتم زمانی که خطا میدهد علامت ویژوال استودیو بالای اخطار هست و  وقتی روی اخطار کلیک می کنم برنامه ویژوال باز می دشود

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - GHADER PC - 07-13-2016

سلام.ببخشید من نمیتونم سیو بازی gtv رو اجرا بکنم یعنی سیو بازی  رو دانلود کردم ولی اون بوشه ای که توی اینترنت نوشتن رو بیدا نمی کنم نمیدونم باید چطوری از سیو استفاده بکنم لطفا راهنمایی بکنید ممنون
[تصویر:  f7ak_bandicam_2016-07-13_21-33-56-929.jpg]

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - zilyzal - 07-13-2016

(07-13-2016, 09:34 PM)GHADER PC نوشته است: سلام.ببخشید من نمیتونم سیو بازی gtv رو اجرا بکنم یعنی سیو بازی  رو دانلود کردم ولی اون بوشه ای که توی اینترنت نوشتن رو بیدا نمی کنم نمیدونم باید چطوری از سیو استفاده بکنم لطفا راهنمایی بکنید ممنون

به مسیر زیر برید
C:\ProgramData\Socialclub\RLD!
یکی از فایل های این مکان محل ذخیره سیو هست

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - GHADER PC - 07-13-2016

(07-13-2016, 09:52 PM)almasgame.com نوشته است:
(07-13-2016, 09:34 PM)GHADER PC نوشته است: سلام.ببخشید من نمیتونم سیو بازی gtv رو اجرا بکنم یعنی سیو بازی  رو دانلود کردم ولی اون بوشه ای که توی اینترنت نوشتن رو بیدا نمی کنم نمیدونم باید چطوری از سیو استفاده بکنم لطفا راهنمایی بکنید ممنون

به مسیر زیر برید

داداش این ادرسم نداره این عکسو ببین دقیقا سیو رو کجا بذارم
و داداش یک سیو 50 درصد میتونی لینکشو برام بذاری ممنون
[تصویر:  fu6w_bandicam_2016-07-13_23-31-31-095.jpg]

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - MONSEF - 07-14-2016

برنامه تبدیل کرک بازی رو از یه مرکز اپلود پرشرعت خواستم.کسی سراغ نداره
تو اینترنت مرکز اپلوداشون کم سرعت ان

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - zilyzal - 07-14-2016

(07-13-2016, 11:33 PM)GHADER PC نوشته است:
(07-13-2016, 09:52 PM)almasgame.com نوشته است:

به مسیر زیر برید

داداش این ادرسم نداره این عکسو ببین دقیقا سیو رو کجا بذارم
و داداش یک سیو 50 درصد میتونی لینکشو برام بذاری ممنون
[تصویر:  fu6w_bandicam_2016-07-13_23-31-31-095.jpg]
مسیر رو اشتباه رفتید به programdata برید پوشه هیدن هست یا توی ادرس بار مسیر رو وارد کنید یا گزینه Hidden Items رو از قسمت View فعال کنید
توی مسیر که برید دوتا فایل با اعداد میبینید که یکیشون مربوط به سیو میشه (ممکنه اعداد برای هرکس متفاوت باشه برای من 271590 هست)
در ضمن اگه بازی رو قبلا اجرا نکردید یا دوباره نصب کردید و میخواید از سیو استفاده کنید اول بازی رو اجرا کنید بعد از تنظیم نور صفحه (برای ساخت خودکار پوشه سیو) میتونید بازی رو ببندید و سیو رو بریزید

(07-14-2016, 12:34 AM)MONSEF نوشته است: برنامه تبدیل کرک بازی رو از یه مرکز اپلود پرشرعت خواستم.کسی سراغ نداره
تو اینترنت مرکز اپلوداشون کم سرعت ان

اگه تبدیل کرک 3dm به reloaded رو میخواید از این لینک دانلود کنید سرورها مشکلی ندارن و میتونید با تمام سرعتتون دانلود کنید

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - MONSEF - 07-14-2016

دوستان وقتی بازی تو لودیک هست برا من ارور استاپ ورکینگ میده
چَکار باید کنم؟؟؟

این ارور رو میده
کرک ریلودد و اون برنامه تبدیل کرک به ریلودد(قیلش 3dm نریختم)واپدیت5روریختم
[تصویر:  5jvv_screenshot_(1).png]

یکی جواب بدهههههههههههه

دوستان لزوما کرک ریلودد بریزم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟