Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رفع مشکلات Pc بازی GTA V - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+---- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: رفع مشکلات Pc بازی GTA V (/Thread-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-Pc-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-GTA-V)

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - arash_95 - 05-04-2015

یه نفر که نسخه کورپک داره میشه فایل playgtav.exe که تو فولدر بازی هست برام آپلود کنه یه جا.
دعا میکنم بازیتون بدون مشکل اجرا بشه :heart:

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Milad OC - 05-04-2015

(05-03-2015, 10:33 PM)مجید نصر نوشته است:
(05-03-2015, 10:27 AM)Milad OC نوشته است: مجید جان کرک ۵ رو میشه با اپدیت سه هم مچش کرد یا باید حتما اپدیت چهار رو هم نصب کنم! من حینه سوویچ شخصیتا تو بازی به مشکل استاپ وورکینگ برمیخورم خودم احتمال میدم از اپدیته کارت گرافیکم باشه که نسخه ی ۳۵۰.۰۵. نظره شما چیه؟

ضمنا دادا مجید ادرس جایی که سیوای بازی توش ذخیره میشه رو میتونی بهم بگی میخوام ویندوزمو عوض کنم ‎:D

میلاد جان شما از این آپدیت استفاده کن مشکلات بازی حل میشه.

Grand Theft Auto V patch Update 5 v1.0.350.2 + Crack v4

How To Install:

1.Install Update 5:Copغ all from u5 folder to your game folder
2.Copy all from crashfx4 folder to your game folder
3.From inst folder installSocial club v1.1.5.8 Setuo.exe
4.Run a game only from PlayGTAV.exe
5.Enjot
Asli game language are English with this crack.
Now you palt without crashes (while entering a car or take a cover) and Activation Required Errors.

اینم نحوه ی نصب و اجرای بازی بدوه هیچ مشکلی و همان طور که گفته شده توی این آپدیت مشکل کرش سوار شدن در ماشین و یا کاور گرفتن و درخواست فعال سازی رفع شده.
فقط برای اجرای بازی حتما طبق راهنمای نصب عمل کنید.

محل قرار گیری سیو ها هم اینجا هست.

C:\Users\Username\Documents\Rockstar Games\GTA V\Profiles\DFE3B7FD

برای کارت گرافیک هم آخرین آپدیت اون که در پست اول قراار دادم رو دانلود و نصب کن.

سپاسه فروان مجید جان ‎:-*‎

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - mehr@n - 05-04-2015

آپدیت پنج عالی بود فقط یک مشکل اساسی داره تو ماموریت ها سوار ماشین بشی ارور has stop working میده :-/ :-/
بازم صبر می کنم برای آپدیت یا کرک جدید

یک سوال این cd key هایی که تو نت هست کار نمیکنه؟ :D :(

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Reza2015 - 05-04-2015

سلام دوستان.
من یه مشکل بزرگی برای اجرای بازی دارم، زمانی که کرک v4 fix 3 و همینطور اپدیت v3 رو ریختم، نت و انتی ویروسم رو خاموش کردم و وارد بازی شدم. زمانی که وارد شدم داخل loading story mode یا همون loading screen بازی گیر می کنه و هی تصاویر عوض میشه ولی وارد صفحه اصلی بازی نمیشه...
در ضمن ساعت ویندوز هم به 5 ساعت قبل برگردوندم ولی تغییر نکرد حالاً کسی از دوستان نمیدونه چطوری میشه این مشکل رو رفع کرد؟
خواهشاً راهنمایی کنید چون من یه هفته ای میشه این مشکل رو دارم :(

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - camirmohamad - 05-04-2015

دوستان بازی رو نصب کردم گرافیکش پایینه عکسا رو خوب لود نمیکنه لطفا بگید چیکار کنم

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Hossein = Gamer - 05-04-2015

آقا کسی نفهمید این مشکل کند شدن بازی در هنگام رانندگی برا چیه؟ Confused

البته من یه حدس هایی زدم
این مشکل میتونه از هارد سیستم ماها باشه اون هایی که هارد سرعت پایین دارن
چون من وقتی رانندگی میکنم هاردم به شدت صدا میده و بازی کند میشه و تیک میندازه یادمه توی IV هم همین مشکل رو داشتم با همین هارد

حالا من چند روز دیگه میخوام هارد WD Blue 1TB 64mb بگیرم اگه مشکل حل شد اطلاع میدم
ممنون :D

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - gamertop - 05-04-2015

(05-04-2015, 12:44 PM)Reza2015 نوشته است: سلام دوستان.
من یه مشکل بزرگی برای اجرای بازی دارم، زمانی که کرک v4 fix 3 و همینطور اپدیت v3 رو ریختم، نت و انتی ویروسم رو خاموش کردم و وارد بازی شدم. زمانی که وارد شدم داخل loading story mode یا همون loading screen بازی گیر می کنه و هی تصاویر عوض میشه ولی وارد صفحه اصلی بازی نمیشه...
در ضمن ساعت ویندوز هم به 5 ساعت قبل برگردوندم ولی تغییر نکرد حالاً کسی از دوستان نمیدونه چطوری میشه این مشکل رو رفع کرد؟

سلام  لطفا سیستمتونی بگید من تا اونجای که یادم میاد 
اگه این مشکل به وجود بیاد برای پاین بودن سیستمتونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :huh: :exclamation:

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - A.T80 - 05-04-2015

یه نفر که نسخه کورپک داره میشه فایل playgtav.exe که تو فولدر بازی هست برام آپلود کنه یه جا.

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - poria77 - 05-04-2015

سلام.لطفا جواب بدین.کسی بازیو روی رم۲ اجرا کرده

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Reza2015 - 05-04-2015

(05-04-2015, 02:18 PM)gamertop نوشته است:
(05-04-2015, 12:44 PM)Reza2015 نوشته است: سلام دوستان.

سلام  لطفا سیستمتونی بگید من تا اونجای که یادم میاد 
اگه این مشکل به وجود بیاد برای پاین بودن سیستمتونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :huh: :exclamation:
خیر دوست عزیز، بنده سیستم مناسبی دارم.
دقیقاً یک روز هم این بازی رو بدون هیچگونه افت فریم و کندی روی تنظیمات متوسط گرافیکی انجام دادم ولی متاسفانه روز بعد با پیغام اکتیو کردن بازی مواجه شدم و از همون زمان بنده این مشکلی که در پست قبل عرض کردم دارم.... :(
دقیقاً یه هفته ای میشه.
سیستمم به شرح زیر هست:
گرافیک  5450 1 گیگ ATI ، سی پی یو X2 250 3.00 GHz رم 4 گیگ.
لطفاً راهنمایی کنید!