Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رفع مشکلات Pc بازی GTA V - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+---- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: رفع مشکلات Pc بازی GTA V (/Thread-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-Pc-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-GTA-V)

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - thevac579 - 05-21-2015

(05-21-2015, 03:51 PM)mohsenmtm نوشته است: سلام دوستان من این بازیو رو لپ تاپ نصب کردم وقتی میخام بازیو با گرافیک قوی لپ تاپ بالا بیارم نمیاد هیچ اروری هم نمیده ولی با کرافیک اینتل بالا میاد ولی بدرد نمیخوره چون گرافیک اینتل ضعیفه چیکار کنم با گرافیک قوی لپ تاپ بالا بیاد راستی گرافیک لپ تاپ amd هست سرچ کردم دیدم خیلی ها این مشکلو دارن الان باید چیکار کنم تمام اپدیت ها و کرک ها هم ریختم :( :(

دوست عزیز شما باید بازی رو رو high performance اجراکنی
کارت گرافیک AMD:

در ابتدا بر روی دسکتاپ راست کلیک کنید و گزینه Configure Switchable Graphic را کلیک کنید

[تصویر:  5df7n3vizvxl8pf4c.png]

سپس از قسمت آمده روبه رویGTAV.EXE آنرا بر روی high performance  قرار داده و تایید کنید سپس بازی را اجرا نمایید(در صورتیکه [b]GTAV.EXE[/b] را نمی بینید یکبار بازی را اجرا کنید و سپس مراحل را تکرار کنید)

[تصویر:  td85zsud6b22hurj5q6.png]

اگه مشکلت حل نشد یه سر به این لینک بزن
https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203308668-GTA-V-on-Laptop-Issues-Intel-AMD

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - amirreza_khezri - 05-21-2015

بچه ها من بازم GTA V رو حذف و نصب کردم ولی در هیچ یک از کرک ها و آپدیت های کار نکرد و وقتی رو آیکون بازی کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمیوفته.

تو رو خدا کمکم کنیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - mohsenmtm - 05-21-2015

(05-21-2015, 04:38 PM)thevac579 نوشته است:
(05-21-2015, 03:51 PM)mohsenmtm نوشته است: سلام دوستان من این بازیو رو لپ تاپ نصب کردم وقتی میخام بازیو با گرافیک قوی لپ تاپ بالا بیارم نمیاد هیچ اروری هم نمیده ولی با کرافیک اینتل بالا میاد ولی بدرد نمیخوره چون گرافیک اینتل ضعیفه چیکار کنم با گرافیک قوی لپ تاپ بالا بیاد راستی گرافیک لپ تاپ amd هست سرچ کردم دیدم خیلی ها این مشکلو دارن الان باید چیکار کنم تمام اپدیت ها و کرک ها هم ریختم :( :(

دوست عزیز شما باید بازی رو رو high performance اجراکنی
کارت گرافیک AMD:

در ابتدا بر روی دسکتاپ راست کلیک کنید و گزینه Configure Switchable Graphic را کلیک کنید

[تصویر:  5df7n3vizvxl8pf4c.png]

سپس از قسمت آمده روبه رویGTAV.EXE آنرا بر روی high performance  قرار داده و تایید کنید سپس بازی را اجرا نمایید(در صورتیکه [b]GTAV.EXE[/b] را نمی بینید یکبار بازی را اجرا کنید و سپس مراحل را تکرار کنید)

[تصویر:  td85zsud6b22hurj5q6.png]

اگه مشکلت حل نشد یه سر به این لینک بزن
https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203308668-GTA-V-on-Laptop-Issues-Intel-AMD
دوست عزیز توضیح دادم که رو حالت high performance  بازی اصلا اجرا نمیشه حتی اروری هم نمیده و داخل بازی نمیره ولی رو حالت اینتل یا پاور سیوینگ داخل بازی میشه :( :(

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - پیرمرد - 05-22-2015

راه حلی برای این مشکل گرافیک amd - intel نیومد خسته شدیم بخدا :( :( :( :( :( :( :(

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - gamertop - 05-22-2015

سلام با عرض خسته نباشید 
من بلاخره تونستم بازی رو با ریلود اجرا کنم 
ممنونم از همتون 
یکم باهاش بازی کردم که فولرد سیو کرک ریلود ایجاد بشه ولی نشد چه کار کنم  ؟
خودم بسازم ؟

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - مجیدنصر - 05-22-2015

(05-22-2015, 11:34 AM)Arshia.MR نوشته است: میرم تو بازی همه چی خوبه فریم هم روی 40 هست بعد 5-10 دقیقه یهو از بازی میاد بیرون هیچ اروری هم نمیده لپتاپم N5110 هست دوستم با یه لپتاپ دیگه که core i7 8gb ram 4 gb graphic داشت اونم همین مشکلو داره مثلا دارم تو شهر دور میزنم یهو میپره بیرون کسی میدونه باید چیکار کنم ؟ راستی کرک ورژن ۵ و آپدیت ۴ 3dm رو ریختم
یخ سوال دیگه اینکه کرک 3dm با reloaded کدوم فریم بهتری میده ؟ راستی یه سوال دیگه اینکه من الان بازیم نسخه Full unlock هست بعد اینو به ریلودد تبدیل کنم مثل نسخه اصلی ریلودد میشه ؟ یه سوال دیگه اینکه میتونم با اکانت خودم وارد بازی شم نه با اکانت 3dm ؟ با مال خودم میرم هی ارور Activation request میده

سلام دوست عزیز
شما حتما آخرین آپدیت کارت گرافیک خودتون رو برای بهینه سازی های لازم و فریم بهتر در بازی نصب کنید.
برای اجرا هم حتما از کرک ریلودد استفاده کنید.
فایل های دانلود و آموزش نصب کرک هم در پست اول موجود می باشد.

(05-22-2015, 11:01 AM)gamertop نوشته است: سلام با عرض خسته نباشید 
من بلاخره تونستم بازی رو با ریلود اجرا کنم 
ممنونم از همتون 
یکم باهاش بازی کردم که فولرد سیو کرک ریلود ایجاد بشه ولی نشد چه کار کنم  ؟
خودم بسازم ؟

سلام دوست عزیز
نه لازم نیست شما فایل کرک رو درست کنید و پوشه ی سیو باید خودش ساخته بشه محل سیو ریلودد در این مکان قرار داره.
 C: \ ProgramData \ Socialclub \ RLD! \ 271590

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Mr BoB - 05-22-2015

واسه من وقتي ميخوام وارد بازي بشم قسمت لودينگي که ميخوام وارد منو بازي بشم اول استاب وورکينگ ميشه اين اررور رو ميده: the istruction at 0x3bbed975 referenced memory at 0x0000ac94.the memory could not be read

اصلا اين اررور راه حلي داره؟ اخه من مشکل سخت افزاريم ندارم.لطفا جواب رو بديد

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - gamertop - 05-22-2015

با سلام عرض خسته نباشید به دوستان عزیزم 
این عکس های که تو loding story میاد چه شکلی میشه یکیشو پاک کرده؟
میخوام راحت باشم :) 
یکم اون عکس اولیه  یکم بده  Confusedhy:  باید مانیتورو خاموش کنم  :D :D 
کسی هست بلد باشه ؟:D

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - مجیدنصر - 05-22-2015

(05-22-2015, 01:56 PM)Mr BoB نوشته است: واسه من وقتي ميخوام وارد بازي بشم قسمت لودينگي که ميخوام وارد منو بازي بشم اول استاب وورکينگ ميشه اين اررور رو ميده: the istruction at 0x3bbed975 referenced memory at 0x0000ac94.the memory could not be read

اصلا اين اررور راه حلي داره؟ اخه من مشکل سخت افزاريم ندارم.لطفا جواب رو بديد
کارت گرافیکتون آپدیت هست؟
از چه کرکی استفاده می کنید؟

(05-22-2015, 02:32 PM)gamertop نوشته است: با سلام عرض خسته نباشید به دوستان عزیزم 

سلام دوست عزیز
فکر نکنم این کار شدنی باشه چون باید فایل های بازی رو دستکاری کنید و یا اینکه بگردید دنبال اون عکس توی فایل های بازی که کلا دردسر داره بهتره همون مانیتور رو خاموش کنید.

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - arash_95 - 05-22-2015

(05-22-2015, 02:32 PM)gamertop نوشته است: با سلام عرض خسته نباشید به دوستان عزیزم 

داداش برو این ماد دان کن مشکلت حل میشه :heart: 
ماد تغییر صفحه لودینگ و حذف تصاویر ناجور