Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: PC (https://forum.gamefa.com/Forum-PC)
+--- انجمن: انجمن PC داران! (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-PC-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+---- انجمن: مشکلات و آموزش ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7--189)
+---- موضوع: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%DA%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85-%D9%88-%DA%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%85)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - You died - 03-02-2016

کسی نیست توضیحی بده?

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - tedy mehr shad - 03-02-2016

(03-02-2016, 04:59 PM)Project Amir نوشته است: کسی نیست توضیحی بده?

1:بازی خاص و زیبایی اگه دارک سولز دوست داشتی حتما اینو بگیر نامزد گوتی هم که بود
2:تجربه نکردم اما از دوستام شنیدم اولاش خیلی حال میده اما کم کم تکراری میشه
3:زامبی و با پارکور قاطی کن اگه از این سبک خوشت میاد مطمئن باش بهترین تجربت میشه در ضمن اگه خواستی بگیری نسخه enhanced edition. رو بگیر که شامل بازی اصلی و کل دی ال سی هاست

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - kia-booker - 03-02-2016

(03-02-2016, 04:59 PM)Project Amir نوشته است: کسی نیست توضیحی بده?

بلاد بورن و بگیر.... چون از اون دوتا بنظرم بهتره فقط ممکنه یه ذره سخت باشه ... اگه هم طرفدار بازی های زامبی هستی dying light رو بگیر

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Yves Guillemot - 03-02-2016

(03-02-2016, 04:00 PM)Project Amir نوشته است: سلام
دوستان امروز می خوام برم بازی بخرم حالا ماندم چه بازیی بگیرم
1. بلادبورن
2. فارکرای پرایمال ( ی توضیحی در رابطه با بازیش  بدید)
3. داینگ لایت

درباره بلادبورن که باید بگم اگه از اون دسته آدمایی هستی که اعصاب نداری سمت این بازی نرو بخاطر باس فایت هاش. Wall
درباره فارکرای کم کم به دلیل کمبود امکانات زود خسته کننده میشه و روند داستان هم متاسفانه تکراری میشه. S0 (2)
درباره داینگ لایت هم که بهترینه تو سبک خودش داستانش هم که خیلی خوبه همچنین گمپلی خیلی خوبی هم داره. S0 (62) 
در کل پیشنهاد من داینگ لایته در ضمن خواستی داینگ لایت رو بگیری نسخه کاملشو بگیر درسته گرون تره ولی ارزششو داره S0 (24)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - You died - 03-02-2016

ممنون از راهنمایی همتون S0 (27)
پس همون فارکرای رو میگیرم چون سخت نیست

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - payamdp - 03-02-2016

اقا میخوام dyling light دانلود کنم   
نسخه اصلیشو دانلود کنم یا  ورژن Enhanced Edition 
چون تریلراشونو دیدم از  Enhanced Edition  بیشتر خوشم اومد

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - You Never Win - 03-02-2016

(03-02-2016, 10:54 PM)payamdp نوشته است: اقا میخوام dyling light دانلود کنم   

Enhanced Edition رو بگیر. شامل DLC های The Following و The Bozak Horde هستش که اولیش بسیار زیباست و بخش داستانی و محیط جدید و ماشین و اینا هست! دومیش هم یه مجموعه لباس هستش به همراه چند ماموریت فرعی.

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Writer Bot - 03-03-2016

(03-02-2016, 10:54 PM)payamdp نوشته است: اقا میخوام dyling light دانلود کنم   

سلام عزیزم 
ورژن enhanced edition رو پیشنهاد میکنم که هیجان بیشتری داره و شامل DLC با ارزشی به نام The Following هست که قابلیت ماشین سواری و شخصی سازی ماشین و همچنین محتویات دیگر رو داراست

(03-02-2016, 04:29 PM)mohamada365 نوشته است:
(03-02-2016, 04:00 PM)Project Amir نوشته است: سلام
دوستان امروز می خوام برم بازی بخرم حالا ماندم چه بازیی بگیرم
1. بلادبورن
2. فارکرای پرایمال ( ی توضیحی در رابطه با بازیش  بدید)
3. داینگ لایت

درود بر شما 
1. اگر طرفدار بازی همچون dark souls هستید  که بسیار سخت تر باشه و همش در حال بایس فایت کشتن باشید این نسخه رو پیشنهاد میکنم 
2.در کل این نسخه رو زیاد پیشنهاد نمیکنم چون بعد از مدتی خسته کننده میشه و در حد یک یا چند هفته بیشتر نمیتواند شما رو سرگرم کند اگر طرفدار فار کرای هستید فارکرای 4 رو پیشنهاد میکنم 
3.این عنوان فوق العاده هم مخلوط پارکور و دنیای open world زامبی کشیست که اگر در pc بازی کنید افت فریم کمی مورد آزار است

(02-27-2016, 05:40 PM)payamdp نوشته است: اقا میخوام برم 3 تا بازی بگیرم   
call ghost بگیرم یا btl hardline یا btl 4 بین اینا یکی بگید 
fall out 4 بگیرم یا metal gear ? 
dyling light ارزش خرید داره ؟ 

بودجه 30 ت  S0 (2) Wall
واسه PC میخوام

درود بر شما 
btl 4 پیشنهاد میشه که مولتی فوق العاده ای داره و بین اون دو عنوان دیگر برتره 
fall out 4 هم در این قسمت پیشنهاد میشه که گیم پلی به شدت اعتیاد اوری داره و اگه از طرفداران سبک RPG باشید باید حتما این عنوان رو تجربه کنید 
dying light هم عنوانی شاهکاره که با حرکات پارکوری مشهوره و بازی open world هست خود من الان در حال تجربه این عنوان زیبا هستم و به شما پیشنهاد میکنم حتما تجربش کنید.

(02-19-2016, 02:19 PM)Abolfazl Gamer نوشته است: سلام
من میخواستم بازی Tom Clancy’s The Division نسخه رایگان از استیم دانلود کنم میخوام بدونم وقت هست تا بازیش کنم؟
 بعدشم بازیش خوب هست ارزش داره نصبت به زمان محدودش برای بازی کردن دانلودش کنم یا نه؟

درود بر شما 
پیشنهاد من اینه که صبر کنید تا نسخه اصلی بازی تا چند روز آینده بیاد  واقعا ارزش دانلود آن  هم با این حجم زیاد رو نداره

(02-07-2016, 10:22 PM)B.Wayne نوشته است: دوستان بازی Assassins Creed Unity رو من بازی نکردم و می دونم خیلی مشکل داره، حالا می خوام ببینم ارزش اجاره داره؟ بعد اینکه با بروزرسان مشکلاتش حل میشه؟ اگر آره حجمش چنده؟

درود بر شما 
این بازی ارزش اجاره کردنو داره و پیشنهاد میشه نخرینش 
بروز رسانی این بازی هم ۷ گیگابایت که تا حدودی مشکلات حداقل من حل شد (مشاهده باگ هایی همچون فرو رفتن در زمین، پرواز کردن،رد شدن افراد از یکدیگر)

(02-11-2016, 09:27 AM)Amir Hidden نوشته است: دوستان بلاد بورن بازیش ارزش خریدن داره ؟ من تا بحال این سبک رو حتی یکبارم تجربه نکردم !!!  راسته میگن خیلی سخته ؟

بله صد در صد ارزش خرید داره 
ولی فقط بعضی از گیمر ها رو جذب میکنه که من برای اولین بار این عنوان و Dark souls 2 رو تجربه کردم باهاشون ارتباط برقرار نکردم و سریع deleteکردم و این عنوان بازی بسیار سخته که پیشنهاد میشه،با ترینر مرحله به مرحله برید

(02-07-2016, 09:45 PM)Project Amir نوشته است: دوستان بازی مد مکس چطوره؟ ارزش داره واس پی اس ۴بگیرم؟

پیشنهاد میشه این عنوان رو اجاره کنید چون امکان داره بعد از یک مدت خسته بشید و پشیمون از خرید بازی چون مراحل روند تکراری داره و خسته کننده میشه(تجربه شخصی بنده)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Writer Bot - 03-03-2016

(02-04-2016, 09:29 PM)ash-1999 نوشته است: ببخشید با این سیستم:

ram : 4gb

Cpu : pentium dual core e5300 2.6 ghz

Graphic : gt 610 2gb

میشه یه بازی خوب و به یاد ماندنی بود معرفی کنید که خوب سرگرم کنه سبکش هرچی بود فرقی نمیکنه

Minecroft فوق العاده قشنگ و اعتیاد آور 
Gta iv لازم به توضیح نیست
Farcry 3، battlefield 3،tomb rider 2013،sniper elite 3, Assassins Creed rogue vs blackflag

113 سوالی بود در خدمتم 113

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - error240 - 03-03-2016

اسم بازی چیه؟

کمک دوستان اسم یه بازی که چند سال پیش بازی میکردم یادم رفته Wall Wall Wall
 یه بازی سه بعدی بود که باید میرفتی توی پایگاه دشمن پرچمشو برمیداشتی چیز زیادی ازش یادم نیست اول بازی کلی اسلحه بود برای انتخاب بعد که انتخاب میکردی با همگروهی هات (افلاین) میرفتین میگرفتین  Ghelion

یه چیز که خوب یادمه یه ماشین بود توش مثل تانک بود ولی لوله تانک نداشت هیچ اسلحه ای نداشت فقط ماشین بود بالاش یه نفر میتونست سوار شه اونم فقط با اسلحه های خودش میتونست شلیک کنه.... S0 (5) S0 (5) بتلفیلد اینا هم منظورم نیست البته اگر یه ورژن از اون نباشه S0 (36)  توی این بازی پرچمو دستت میگرفتی...فکر کنم...

یه چنتا ماشین هم توش داشت بازی خیلی قشنگلی بود... S0 (29) S0 (29) S0 (29)

ترو خدا فکر کنید بگید چی بود... حجم بازی هم خیلی کم بود فکر اخه اونموقع که خریدم توی یه  CD یا DVD چنتا بازی بود که یکیش اون بود...

کسی نیست؟

چطور میتونم یه تاپیک جدید باز کنم؟ برای پرسیدن سوال قبلم...