Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: PC (https://forum.gamefa.com/Forum-PC)
+--- انجمن: انجمن PC داران! (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-PC-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+---- انجمن: مشکلات و آموزش ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7--189)
+---- موضوع: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%DA%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85-%D9%88-%DA%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%85)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Like A HERO - 07-10-2016

(07-10-2016, 10:28 AM)almasgame.com نوشته است:
(07-10-2016, 10:04 AM)Kian Khatibi نوشته است: دوستان بازی evlove که رایگان شده قشنگه؟
بازی Dirty Bomb هم که معروف به OverWatch هست هم رایگانه.
قشنگن آیا؟

Evolve براي يه مدت كوتاه ميتونه سرگرم كننده باشه ولي بعدش خسته كننده ميشه
Dirty bomb رو اگه اينترنت خوبي داريد كه بدون لگ بازي كنيد پيشنهاد ميكنم حتما دانلود كنيد چند روز پيش هم اپديت بزرگي براش منتشر كردن كه مپ و تغييرات زيادي توي بازي اعمال كرده
البته بازي هنوز نسخه بتا هست براي همين گاها تيم ها بالانس نيستن (تو اپديت اخر خيلي بهتر شده) و يه سري مشكلاتي كوچيك داره كه عاديه
عنوان warface رو هم پيشنهاد ميكنم امتحان كنيد
warface رو که دیدم خیلی تخیلی بود نمیدونم قشنگه یا نه اگر خودتون بازی کردید راحع بهش توضیح بدید ممنون میشم.

تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - zilyzal - 07-10-2016

(07-10-2016, 11:00 AM)Kian Khatibi نوشته است:
(07-10-2016, 10:04 AM)Kian Khatibi نوشته است: دوستان بازی evlove که رایگان شده قشنگه؟
قشنگن آیا؟

Dirty bomb رو اگه اينترنت خوبي داريد كه بدون لگ بازي كنيد پيشنهاد ميكنم حتما دانلود كنيد چند روز پيش هم اپديت بزرگي براش منتشر كردن كه مپ و تغييرات زيادي توي بازي اعمال كرده
البته بازي هنوز نسخه بتا هست براي همين گاها تيم ها بالانس نيستن (تو اپديت اخر خيلي بهتر شده) و يه سري مشكلاتي كوچيك داره كه عاديه
warface رو که دیدم خیلی تخیلی بود نمیدونم قشنگه یا نه اگر خودتون بازی کردید راحع بهش توضیح بدید ممنون میشم.

اصلا تخيلي نيست
بازي كلاس بندي داره مثلا مثلا اسنايپر فقط از اسنايپ استفاده ميكنه مديك از شاتگان استفاده ميكنه و..
مپ هاي زيادي هم داره ميتونيد تو يوتوب ويديو هاي گيم پليش رو ببينيد
اگه خواستيد بازي كنيد پيام بديد من هنوز بعضي وقتا بازي ميكنم

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Like A HERO - 07-10-2016

(07-10-2016, 11:12 AM)almasgame.com نوشته است:
(07-10-2016, 11:00 AM)Kian Khatibi نوشته است:
قشنگن آیا؟

اصلا تخيلي نيست
بازي كلاس بندي داره مثلا مثلا اسنايپر فقط از اسنايپ استفاده ميكنه مديك از شاتگان استفاده ميكنه و..
مپ هاي زيادي هم داره ميتونيد تو يوتوب ويديو هاي گيم پليش رو ببينيد
اگه خواستيد بازي كنيد پيام بديد من هنوز بعضي وقتا بازي ميكنم
ای کاش زودتر میفهمیدم اخه تا 1.8 گیگش دان شده بود بعد منم پاکش کردم میشه ریکاوری کرد فایل هاشو؟
مولتیش حال میده؟
اخه تو تریلر استیمش که دیدم یهو وارد یک جا شد که فکر کنم ادما زندانی شده بودم.
با اون خددای مصریس!

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Booker_Dewitt - 07-10-2016

سلام  
FALLOUT 4 چه شکلی هست؟ منظورم اینه که مثلاgta هرکار بخوای می کنی!
یه سوال دیگه شاید مرتبط نباشه ! این سی دی کی های اشتراکی چه جوری کار می کنند؟ S0 (44)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - masterpourya - 07-10-2016

(07-10-2016, 02:04 PM)mobin82 نوشته است: سلام  
یه سوال دیگه شاید مرتبط نباشه ! این سی دی کی های اشتراکی چه جوری کار می کنند؟ S0 (44)

آره هر کاری میتونی کنی ولی نه به اندازه GTA. بازی open world هست ولی اینطور نیست که بتونی مثل GTA V صد تا پلیس رو بترکونی. یک Deathclaw رو هم اوایلش به زور میتونی بکشی خیلی از GTA  سخت تره
سی دی کی اشتراکی هم یک نفر بازی رو توی اکانتش فعال میکنه و توی سیستم بقیه هم اونو فعال میکنه ولی فقط یک اکانت میتونه آنلاین باشه و بقیه باید آفلاین بازی کنند

تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Farhad01 - 07-10-2016

(07-10-2016, 02:04 PM)mobin82 نوشته است:  

ببین کلن هیچ بازی OW رو با GTA مقایسه نکن!
و انتظار نداشته باش لذتی به کیفیت اون بده
حساب GTA همیشه جدا از بقیه بازی هاست

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - S.T.A.R.S - 07-10-2016

(06-08-2016, 12:58 AM)Destiny نوشته است:
(06-08-2016, 12:55 AM)MONSEF نوشته است:
(06-07-2016, 11:42 PM)スヌーピーアミニ نوشته است:
(06-07-2016, 11:34 PM)MONSEF نوشته است:
(06-07-2016, 11:29 PM)black stone نوشته است: با سلام من این سیستم رو دارم می خواستم بدونم تو چه حدی هست؟ ویچر 3 رو می تونم بازی کنم با چه تنظیماتی؟
Cpu : i7 6700k  4.0 gh 8m
Ram 12
کارت گرافیک: gtx 970

خو وقتی میبینی سیستمت عالیه ده چرا میپرسی؟؟
میخای بگی منم سیستم عالی خریدم؟؟؟
یکی بگه رو این گرافیک زغالی من چجور میاد؟؟
amd 5450 1gb

شاید دوست دارند قدرت سیستمشون رو بسنجن، اگر اینطوری بود کسی نظر نمیداد، تاپیک با همین موضوع ایجاد شده که همه سیستم هاشون رو بسنجن. اینطوری می گفتن سیستم من ضعیف یا سیستم من قویه. شما یا همه ما موظف هستیم به صورت تخصصی تک تک قطعات اعلام شده کاربر رو نقد کنیم و مشکلات رو بگیم. گرافیک شما هم توانایی اجرای ویچر3 رو حتی روی LOW و فریم ریت 15 داره.

حالا این فریم خیلی اذیت میکنه؟؟؟

صددرصد خیلی اذیت می‌کنه، اگ می‌خوای ی تجربه راحت داشته باشی کم کم باید 25 تا 30 فریم بگیری
15 فریم اونم تا بازی ویچر اصلا خوشایند نیست، تو هیچ بازی جالب نیست
ب نظرم قید ویچر رو باید بزنی، یا باید ی سری PATCH دانلود کنید ک گرافیکو نابود می‌کنه و فایده نداره

(07-10-2016, 05:21 PM)Farhad01 نوشته است:
(07-10-2016, 02:04 PM)mobin82 نوشته است:  

ببین کلن هیچ بازی OW رو با GTA مقایسه نکن!
و انتظار نداشته باش لذتی به کیفیت اون بده
حساب GTA همیشه جدا از بقیه بازی هاست

Sent from my iPhone using Tapatalk

ببین دوست عزیز آزادی عملش خیلی از gta بیشتره که  البته جای تعجب نداره چون سبکشون فرق داره gta سبکش open world اما فالوت rpg

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Marcus Holloway - 07-11-2016

سلام
لطفا چندتا بازی خیلی قشنگ بگید که گیمپلی . گرافیک . داستان داشته باشه
تو این سبکا خوشم میاد 
*open world . rpg . *stealth . action
این بازیهام بازی کردم:
the witcher 3 . fallout 4 . dark souls 3 . gtav . assassins creed series . call of duty series . battlefield series . tomb raider . rayman legend . splintercell series . batman arkham knight . metal gear solid v phantom pain

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Like A HERO - 07-11-2016

(07-11-2016, 01:11 PM)dark raider نوشته است: سلام
تو این سبکا خوشم میاد 
این بازیهام بازی کردم:
the witcher 3 . fallout 4 . dark souls 3 . gtav . assassins creed series . call of duty series . battlefield series . tomb raider . rayman legend . splintercell series . batman arkham knight . metal gear solid v phantom pain
WarFace 2016:Anubis
رایگان هست میتونی اورجینال از استیم دان کنی منم خودم دارم دانلود می کنم.
گیم پلیش رو هم که توی یوتیوب مربوط به بخش مولی پلیر بود رو هم دیدم واقعا زیبا بود.
شنیدم خرید درون بازی هم خیلی نداره.

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Marcus Holloway - 07-11-2016

(07-11-2016, 01:21 PM)Kian Khatibi نوشته است:
(07-11-2016, 01:11 PM)dark raider نوشته است: سلام
تو این سبکا خوشم میاد 
این بازیهام بازی کردم:
WarFace 2016:Anubis
رایگان هست میتونی اورجینال از استیم دان کنی منم خودم دارم دانلود می کنم.
گیم پلیش رو هم که توی یوتیوب مربوط به بخش مولی پلیر بود رو هم دیدم واقعا زیبا بود.
شنیدم خرید درون بازی هم خیلی نداره.

اهل انلاین نیستم