Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: PC (https://forum.gamefa.com/Forum-PC)
+--- انجمن: انجمن PC داران! (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-PC-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+---- انجمن: مشکلات و آموزش ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7--189)
+---- موضوع: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%DA%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85-%D9%88-%DA%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%85)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Alireza Nikandish - 09-03-2015

با عرض ادب بازی The Last Of Us  رو بگیرم برای PS4 یا  God Of War 3

بعد چند ساعت گیم پلی  دارن هرکدوم (برای این می گم که برای کرایه بگیرم یا تعویض)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Free man - 09-03-2015

(09-03-2015, 04:17 PM)roali نوشته است: با عرض ادب بازی The Last Of Us  رو بگیرم برای PS4 یا  God Of War 3

بعد چند ساعت گیم پلی  دارن هرکدوم (برای این می گم که برای کرایه بگیرم یا تعویض)

خوب عزیز این طوری که مشخص هست نسل هفتم  PS3 نداشتی! اگه من بودم و قبلا رو  PS3 بازی نکرده بودم این بازی ها رو  GOW 3 رو می گرفتم!
1- به دلیل حماسی بودن بازی و اینکه ادامه ای برای  GOW 2 هست 2- به دلیل اینکه ارزان تر هست. الان حدودا 140 هزار تومن گیرت میاد ( دست دوم )

TLOU هم عالیه. اما سبکش کاملا متفاوته!..... داستان محور تر هست. ( کلا داستان  GOW  یه مدل دیگه هست ). 

به نظر من  GOW 3 بخر! و  TLOU  یه چند شب کرایه کن S0 (25)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - ps 4 ever - 09-03-2015

دوستان من gta v دست دوم سفارش دادم.
ولی مشکلش اینه که صحنه داره و منم نمیخوام به گناه بیوفتم و بخاطر همین میتونم کات سین هاشو رد کنم اما یه مشکلی دیگه هست اینکه بعد که بازی رو تموم کردم، بخوام بفروشمش بنظرم کار درستی نیست و یه نفر دیگه ممکنه به گناه بوفته و الآن فکر میکنم همچین معامله ای چندان حلال نیست! :-/
الآن خیلی سردرگم شدم نمیدونم سفارشم رو لغو کنم :exclamation: و از یه طرف هم gta رو خیلی دوست دارم بازی کنم حالا موندم چکار کنم اگه بخرم بعدا از عذاب وجدان میمیرم Confused
خیلی این مسائل برام مهمه
لطفا حذف نکنید :(
ممنون میشم اگه تو این زمینه چیزی میدونید راهنماییم کنید!

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - 0099 - 09-03-2015

(09-03-2015, 11:32 PM)ps 4 ever نوشته است: دوستان من gta v دست دوم سفارش دادم.
ولی مشکلش اینه که صحنه داره و منم نمیخوام به گناه بیوفتم و بخاطر همین میتونم کات سین هاشو رد کنم اما یه مشکلی دیگه هست اینکه بعد که بازی رو تموم کردم، بخوام بفروشمش بنظرم کار درستی نیست و یه نفر دیگه ممکنه به گناه بوفته و الآن فکر میکنم همچین معامله ای چندان حلال نیست! :-/
الآن خیلی سردرگم شدم نمیدونم سفارشم رو لغو کنم :exclamation: و از یه طرف هم gta رو خیلی دوست دارم بازی کنم حالا موندم چکار کنم اگه بخرم بعدا از عذاب وجدان میمیرم Confused
خیلی این مسائل برام مهمه

اصلا چرا می خوای بفروشیش؟
آنلاینش حسابی سرگرمت می کنه

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - BadBoy4Ever - 09-03-2015

(09-03-2015, 11:35 PM)0099 نوشته است:
(09-03-2015, 11:32 PM)ps 4 ever نوشته است: دوستان من gta v دست دوم سفارش دادم.
خیلی این مسائل برام مهمه

اصلا چرا می خوای بفروشیش؟
آنلاینش حسابی سرگرمت می کنه

آره راس میگه کلا آنلاین برو
مشکلی هم نداره

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - ps 4 ever - 09-04-2015

دوستان دمتون گرم که جواب دادید :heart:
نت درست وحسابی ندارم و نمیتونم آنلاین بازی کنم کلا معامله رو بهم زدم و خیالم راحت شد، آخیییش :D
زیر 120 تومن چه بازی رو پیشنهاد میدید که غیر اخلاقی نباشه ;)
واچ داگز و فارکرای و اینفیمس و یونیتی و لست رو بازی کردم. نظر خودم بیشتر روی اسلیپینگ داگز(شاید جای خالی gta رو یه ذره پر کنه) و شادو اف موردور
بعد چه قیمتی بخرم خوبه؟

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - ALIREZA A.T.A - 09-04-2015

(09-04-2015, 01:10 AM)ps 4 ever نوشته است: دوستان دمتون گرم که جواب دادید :heart:
نت درست وحسابی ندارم و نمیتونم آنلاین بازی کنم کلا معامله رو بهم زدم و خیالم راحت شد، آخیییش :D
واچ داگز و فارکرای و اینفیمس و یونیتی و لست رو بازی کردم. نظر خودم بیشتر روی اسلیپینگ داگز(شاید جای خالی gta رو یه ذره پر کنه) و شادو اف موردور
بعد چه قیمتی بخرم خوبه؟

میتونی بری بازی های انحصاری ps4 رو بگیری البته order یک جاش صحنه غیراخلاقی داره ولی در حد 2 ثانیه هست ولی میتونی
evolve- dying light رو بگیری البته دایینگ لایت رو بازی کردم عالی ولی evolve رو تعریفش رو شنیدم و میتونی بازی sniper elite 3 رو بگیری

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - The Wolf Of Rivia - 09-04-2015

(09-04-2015, 01:18 AM)ALIREZA A.T.A نوشته است:
(09-04-2015, 01:10 AM)ps 4 ever نوشته است: دوستان دمتون گرم که جواب دادید :heart:
بعد چه قیمتی بخرم خوبه؟

میتونی بری بازی های انحصاری ps4 رو بگیری البته order یک جاش صحنه غیراخلاقی داره ولی در حد 2 ثانیه هست ولی میتونی
evolve- dying light رو بگیری البته دایینگ لایت رو بازی کردم عالی ولی evolve رو تعریفش رو شنیدم و میتونی بازی sniper elite 3 رو بگیری

هر چی میگیری فقط اسنایپر نگیر ...
شادو آف موردور عالیه ...

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - masterpourya - 09-04-2015

Shadow of mordor

Evil Within هم عالیه

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - sasanjz23 - 09-04-2015

ببخشید کسی یه سایت خوب داره که GTA v  رو گیفت استیم رو با قیمت خوب بده ؟ اگه دارید لینکشو بزارید ،،،،،مرسی