Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: PC (https://forum.gamefa.com/Forum-PC)
+--- انجمن: انجمن PC داران! (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-PC-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+---- انجمن: مشکلات و آموزش ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7--189)
+---- موضوع: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%DA%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85-%D9%88-%DA%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%85)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - FARZAN.CRASH007 - 07-01-2015

(07-01-2015, 08:38 PM)Jon Snow نوشته است:
(07-01-2015, 08:24 PM)FARZAN.CRASH007 نوشته است: سلام دوستان.این بازی DMC4 که جدید اومده میشه مثل DMC5میشه با موس بازی کرد یا همش با کیبورده؟؟؟
یه سوال دیگه.بازی Batman Arkham City نسخه ی بلک باکسش مشکلی نداره؟؟؟چون من یه نسخه از این بازی رو داشتم 4 تا DVD بود موقع مبارزه با MR.Freeze هنگ میکرد میخواستم ببینم این نسخه مشکل نداره.

سلام به داش فرزان گل!!!!!!!
نه داداش انگار نمیشه ولی با یه برنامه ای میشه با دسته بازیش کرد!!!!!!
بتمن آرکهام سیتی نسخه بلک باکس اونجایی که جوکر با ویلچر از پنجره پرتت میکنه بیرون بعدش صفحه سیاه میشه و کلا بد ریپک شده!
پشنهادم نسخه گوتیه!!!!!!
با دسته که اصلا حال نمیکنم.حالا شاید گرفتمش.
همون نسخه ی Goty  بلک باکسشو میخوام بدونم مشکلی داره یا نه.
این نسخه ای که من داشتم اونجایی که جوکر بتمن رو پرت میکنه بیرون توستم برم.یه 2 تا فایل رو از تو پوشه ی بازی حذف کردم و اون مرحله رد شد ولی با MR.Freeze مشکل داشتم.اونوقت اون نسخه ای که من داشتم کیفیت فیلماش خییییییییییلیییییییییی پایین بود.

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - The White Witcher - 07-01-2015

سلام،
سوال داشتم ازتون بچه ها
موندم بتمن رو بگیرم یا نه؟ 
طولانیه؟ چند ساعت؟ 
گیمپلیش باحاله؟ 
تکراری نیست؟ 
پلتفرمم هم وان هست
بدون تعصب بگین خواهشا.  [تصویر:  biggrin.png]

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - levi ackerman - 07-01-2015

(07-01-2015, 10:44 PM)kourosh gamer s نوشته است: سلام،
سوال داشتم ازتون بچه ها
موندم بتمن رو بگیرم یا نه؟ 
طولانیه؟ چند ساعت؟ 
گیمپلیش باحاله؟ 
تکراری نیست؟ 
پلتفرمم هم وان هست
بدون تعصب بگین خواهشا.  [تصویر:  biggrin.png]
اگه ارکام سیتیو بازی کردی حتما بگیر اگرم بازی نکردی بازم حتما بگیر گیم پلی خیلی عالیه تکراریم نمیشه تو خریدش شک نکن

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - BahramNouraei - 07-01-2015

(07-01-2015, 10:41 PM)FARZAN.CRASH007 نوشته است:
(07-01-2015, 08:24 PM)FARZAN.CRASH007 نوشته است: سلام دوستان.این بازی DMC4 که جدید اومده میشه مثل DMC5میشه با موس بازی کرد یا همش با کیبورده؟؟؟
یه سوال دیگه.بازی Batman Arkham City نسخه ی بلک باکسش مشکلی نداره؟؟؟چون من یه نسخه از این بازی رو داشتم 4 تا DVD بود موقع مبارزه با MR.Freeze هنگ میکرد میخواستم ببینم این نسخه مشکل نداره.

بتمن آرکهام سیتی نسخه بلک باکس اونجایی که جوکر با ویلچر از پنجره پرتت میکنه بیرون بعدش صفحه سیاه میشه و کلا بد ریپک شده!
پشنهادم نسخه گوتیه!!!!!!
این نسخه ای که من داشتم اونجایی که جوکر بتمن رو پرت میکنه بیرون توستم برم.یه 2 تا فایل رو از تو پوشه ی بازی حذف کردم و اون مرحله رد شد ولی با MR.Freeze مشکل داشتم.اونوقت اون نسخه ای که من داشتم کیفیت فیلماش خییییییییییلیییییییییی پایین بود.
داداش تا اونجایی که من میدونم اون نسخه ریپک شده گوتی نبود!!!!
نسخه prophet رو دانلود کن!!!!!!

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - FARZAN.CRASH007 - 07-02-2015

(07-01-2015, 11:19 PM)Jon Snow نوشته است:
(07-01-2015, 10:41 PM)FARZAN.CRASH007 نوشته است:

پشنهادم نسخه گوتیه!!!!!!
داداش تا اونجایی که من میدونم اون نسخه ریپک شده گوتی نبود!!!!
نسخه prophet رو دانلود کن!!!!!!
داداش من هرجا گشتم نسخه ی Prophet  رو برای Arkham Asylum پیدا کردم.

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - DeadSec - 07-02-2015

دوستان بنده هنوز بنا به دلایلی نتونستم MAX PAYNE 3 رو بازی کنم و حالا میخوام برم بخرمش !
بازیش چطوریه ؟ نسبت به مکس پین 2 چه پیشرفت های کرده ؟( منظورم از لحاظ گیم پلیه )

بعد کسی Arkham Knight رو روی pc بازی کرده ؟
به نظرتون منتظرم بشم تا آپدیت هاش بیاد بعد بخرمش ؟

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - ユニーク - 07-02-2015

(07-02-2015, 10:47 AM)DeadSec نوشته است: دوستان بنده هنوز بنا به دلایلی نتونستم MAX PAYNE 3 رو بازی کنم و حالا میخوام برم بخرمش !
بازیش چطوریه ؟ نسبت به مکس پین 2 چه پیشرفت های کرده ؟( منظورم از لحاظ گیم پلیه )

اگر می خوای مکس پین بازی کنی کمی ازش نا امید میشی جو ومحیط تاریک بازی عوض شده و داستان مثل قبل نیست اما اگر مکس پین 3 می خوای بازی با یکی از بهترین بازی های سال 2012 طرف هستی گیم پلی فوق العاده هست حرکت و پرش های مکس واقعا خوبه و به دل ادم می شینه همون مکانیک قدیمی داره اما با گرافیک باگ کمتر مسلما تجربش خالی از لطف نیست
آرخام نایت اگر آخرین آپدیت بازی رو طرف داشت بخر همین که توی صفحه اصلی خبرش هست

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Cpt. John "Soap" MacTavish - 07-02-2015

دوستان من دو تا سوال دارم اولی بازی Dragon Age Inquisition رو میتونم با این سیستم بازی کنم(گرافیک low یا مدیوم)
Ram:8 GB
GPU:AMD Radeon HD 7520G 512 MB Vram
CPU:AMD A6 Vision 4400 2.70 GHz
لپتاپ سامسونگ است.
حالا سوال دوم:واسه بازی کردن(هم قدیمی مثل doom1 یا max payne 1 یا total overdu و هم واسه بازیهای جدید مثل Dragon age یا dying light) کدوم ویندوز بهتره؟

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - DeadSec - 07-02-2015

(07-02-2015, 10:53 AM)unique نوشته است:
(07-02-2015, 10:47 AM)DeadSec نوشته است: دوستان بنده هنوز بنا به دلایلی نتونستم MAX PAYNE 3 رو بازی کنم و حالا میخوام برم بخرمش !

اگر می خوای مکس پین بازی کنی کمی ازش نا امید میشی جو ومحیط تاریک بازی عوض شده و داستان مثل قبل نیست اما اگر مکس پین 3 می خوای بازی با یکی از بهترین بازی های سال 2012 طرف هستی گیم پلی فوق العاده هست حرکت و پرش های مکس واقعا خوبه و به دل ادم می شینه همون مکانیک قدیمی داره اما با گرافیک باگ کمتر مسلما تجربش خالی از لطف نیست
آرخام نایت اگر آخرین آپدیت بازی رو طرف داشت بخر همین که توی صفحه اصلی خبرش هست

منظورت کدوم آپدیته ؟ S0 (43)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - The Last King On The Earth - 07-02-2015

دوستان به نظرتون DMC 4 نسخۀ جدیدشو بگیرم.
آیا ارزش داره؟ با کیبورده یا موس؟