Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
RPG بازها(تاپیک هواداران بازی های نقش آفرینی) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: اطلاعات پایه بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: RPG (https://forum.gamefa.com/Forum-RPG)
+---- موضوع: RPG بازها(تاپیک هواداران بازی های نقش آفرینی) (/Thread-RPG-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%87%D8%A7-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%82%D8%B4-%D8%A2%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%86%DB%8C)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: RPG بازها(تاپیک هواداران بازی های نقش آفرینی) - levi ackerman - 06-07-2015

اقایون من تازه رتم یریم گرفتم سانم میشه که چرا با اینکه ار پی جی گیمرم تاحالا تجربه ش نکرده بودم

ببخشید ی سوال در مورد اسکایریم چون تازه گرفتمش زیاد بلد نیستم چجوری باید شمشیرو جادوی جدید پیدا کنم

RE: RPG بازها(تاپیک هواداران بازی های نقش آفرینی) - levi ackerman - 06-07-2015

اقا کسی نی جواب مارو بده

RE: RPG بازها(تاپیک هواداران بازی های نقش آفرینی) - Last of Shadow - 06-08-2015

(06-07-2015, 08:30 PM)mahan-shadow نوشته است: اقایون من تازه رتم یریم گرفتم سانم میشه که چرا با اینکه ار پی جی گیمرم تاحالا تجربه ش نکرده بودم

ببخشید ی سوال در مورد اسکایریم چون تازه گرفتمش زیاد بلد نیستم چجوری باید شمشیرو جادوی جدید پیدا کنم
شرمنده متوجه نشدم بودم.
پیدا کردن سلاح و ... کار خاصی نیاز نداره باید توی محیط خوب بگردی و اون ها رو پیدا کنی، به مرور زمان شمشیر ها و تجهیزات بیشتری پیدا می کنی و بعد ها از طریق اهنگری ها میتونی و حتی میتونی ارتقاشون هم بدی. همینطور بازی کن خودت تجربه کسب می کنی.

RE: RPG بازها(تاپیک هواداران بازی های نقش آفرینی) - levi ackerman - 06-08-2015

جادو چطور چجوری اونارو پیدا کنم جدید باشن

RE: RPG بازها(تاپیک هواداران بازی های نقش آفرینی) - Last of Shadow - 06-08-2015

(06-08-2015, 02:02 PM)mahan-shadow نوشته است: جادو چطور چجوری اونارو پیدا کنم جدید باشن

برای یاد گرفتن spell ها میتونی از NPC هایی که spell می فروشند، بخری و هم میتونی با خوندن Spell Books ها اونا رو یاد بگیری.
در کل عجله نکنف اوایل بازی همه چیز معلوم نیست ولی به مرور زمان خودت یاد می گیری.

RE: RPG بازها(تاپیک هواداران بازی های نقش آفرینی) - levi ackerman - 06-08-2015

وای رفتم ی جایی نزدیک صد تا کتاب اسپل بود باید پول جمع کنم همرو بخرم روز به روز دارم به بازی امیدوار تر میشم

RE: RPG بازها(تاپیک هواداران بازی های نقش آفرینی) - Last Warrior - 06-26-2015

همه نظرات و نوشته‌های دوستان رو از اول خوندم؛ برای ادامه حیات این تاپیک قشنگ، من هم از اسکایریم( که هنوز در حال بازیشم) مطالب و عکس‌هایی رو اینجا قرار میدم، باشد که رستگار شویم . . . 
خب اول از زره و کلاه‌خود و ... شروع کنیم که فعلا اینها هستن :
(لولم دور و بر30 هست فعلا)

قابلیت ویژه Volsung امکان تنفس در زیر آب هستش علاوه بر بقیه توانایی‌ها که در تصویر می‌بینید.
یکی از محبوب‌ترین تجهیزات من تا اینجای بازی

[تصویر:  9gxk43djkp0k.jpg]

زره ارتقا یافته، از اون معمولیاشه

[تصویر:  gcsferxb4i1y.jpg]

این هم بقیه تجهیزات فعلی که در ماموریت‌ها پیداشون کردم

[تصویر:  to2y5be00hfz.jpg]

[تصویر:  1v5918dxlu93.jpg]

این هم از انگشترمون

[تصویر:  83s7j97cbyar.jpg]

این شمشیری هست که خودم قابلیت جذب خون دشمن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها رو بهش اضافه کردم
اونقدرها قوی نیست ولی بازم خوبه، فعلا خوبه

[تصویر:  vqu8men25um5.jpg]

در مورد ماد‌ها، مأموریت‌‌ها و داستان و اتفاقاتی که در دنیای زیبای اسکایریم میفته یه مواردی هم در ادامه میگم . . .

RE: RPG بازها(تاپیک هواداران بازی های نقش آفرینی) - levi ackerman - 06-26-2015

(06-26-2015, 09:12 PM)Last Warrior نوشته است: همه نظرات و نوشته‌های دوستان رو از اول خوندم؛ برای ادامه حیات این تاپیک قشنگ، من هم از اسکایریم( که هنوز در حال بازیشم) مطالب و عکس‌هایی رو اینجا قرار میدم، باشد که رستگار شویم . . . 
خب اول از زره و کلاه‌خود و ... شروع کنیم که فعلا اینها هستن :
(لولم دور و بر30 هست فعلا)

قابلیت ویژه Volsung امکان تنفس در زیر آب هستش علاوه بر بقیه توانایی‌ها که در تصویر می‌بینید.
یکی از محبوب‌ترین تجهیزات من تا اینجای بازی

[تصویر:  9gxk43djkp0k.jpg]

زره ارتقا یافته، از اون معمولیاشه

[تصویر:  gcsferxb4i1y.jpg]

این هم بقیه تجهیزات فعلی که در ماموریت‌ها پیداشون کردم

[تصویر:  to2y5be00hfz.jpg]

[تصویر:  1v5918dxlu93.jpg]

این هم از انگشترمون

[تصویر:  83s7j97cbyar.jpg]

این شمشیری هست که خودم قابلیت جذب خون دشمن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها رو بهش اضافه کردم
اونقدرها قوی نیست ولی بازم خوبه، فعلا خوبه

[تصویر:  vqu8men25um5.jpg]

در مورد ماد‌ها، مأموریت‌‌ها و داستان و اتفاقاتی که در دنیای زیبای اسکایریم میفته یه مواردی هم در ادامه میگم . . .

من تازهبه ار پی جی پی بردم و زندگیم شده نمیتونم کنارش بزارم تازه بازیای ارپیجی رو شروع کردم اسکایریم و دراک سولزو البته دارک سولزو دوماهه بازی میکنم ولی اسکایریم دو هفته ست

RE: RPG بازها(تاپیک هواداران بازی های نقش آفرینی) - Mr.Payne - 06-26-2015

دوستان عزیز بنده فال اوت نیو وگاس رو تجربه کردم..
به نظر شما فال اوت 3 از نیو وگاس قشنگ تره؟

*

دوستان من می خوام "اسکایریم" رو بازی کنم ولی هنوز سر دو راهی موندم.
ارزش بازی کردن داره اسکایریم؟

دوستان عزیز بنده فال اوت نیو وگاس رو تجربه کردم..

*

RE: RPG بازها(تاپیک هواداران بازی های نقش آفرینی) - BadBoy4Ever - 06-27-2015

(06-26-2015, 11:57 PM)Mr.Payne نوشته است: دوستان عزیز بنده فال اوت نیو وگاس رو تجربه کردم..

*

به نظره من 3 خیلی بهتر بود جفتشو تجربه کردم ولی حداقل از لحاظ داستانی سه خیییلی خیلی سر تره
.
.
من خودم سه بار عاشق اسکایریم شدم و سه بار هم نصبش کردم ولی هر سه دفعه بعد از نیم ساعت پاکش کردم
اصلا نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم شاید بخاطر داستانشه شایدم باگ ها باعث و بانیشن
خودم الان دارم نسخه قبلیش یعنی ابلیوین رو دانلود می کنم شاید یکم بهتر بتونم باهاش ارتباط برقرار کنم
به تو هم پیشنهاد میکنم اول ابلیوین رو بازی کنی بعد بری سراغ اسکایریم 
:heart: