Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
سوالات و مشكلات XBOX 360 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: کنسول ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: Microsoft - Xbox 360 , Xbox One (https://forum.gamefa.com/Forum-Microsoft-Xbox-360-Xbox-One)
+---- انجمن: مشکلات و آموزش ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: سوالات و مشكلات XBOX 360 (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B4%D9%83%D9%84%D8%A7%D8%AA-XBOX-360)

RE: سوالات و مشكلات XBOX 360 - mahdi081 - 11-06-2013

(11-06-2013, 02:04 PM)'faria3045' نوشته است:
سلام دوستان خسته نباشید
یه مشکل کوچولو داشتم
بازی های Fifa14 و assassins black flag و یه چنتا بازی دیگه چه روی دیسک،چه روی هارد نصب کنی بعد اجرا وسط بازی یه دو سه دقیقه میگذره یهو اررور Failed to authorize disc رو میده!!!
البته قبلا این مشکل رو نداشتم
بعد از اینکه بازی 
cell؞splinter 
رو گذاشتم کادر آپدیت ظاهر شد، زدم واسه آپدیت مثه آدمیزاد که آپدید نمیشد
چنبار صفحه سیاه میشد و همچی هنگ میکرد که دیگه بار چهارم موفق شدم آپدیتش کنم که کاش هیچوقت نمیشد
Help me

متاسفانه به دلیل همون اپدیت بوده داشبورد رو اپدیت کردی همچین مشکلی درست شده
شما میتونی بازی ها رو burner max
بخری بیشتر بازی های burner max  هیچ مشکلی ندارن

RE: سوالات و مشكلات XBOX 360 - last assassin - 11-06-2013

سلام دوستان خسته نباشید
یه مشکل کوچولو داشتم
بازی های Fifa14 و assassins black flag و یه چنتا بازی دیگه چه روی دیسک،چه روی هارد نصب کنی بعد اجرا وسط بازی یه دو سه دقیقه میگذره یهو اررور Failed to authorize disc رو میده!!!
بعد از اینکه بازی 
cell؞splinter 
چنبار صفحه سیاه میشد و همچی هنگ میکرد که دیگه بار چهارم موفق شدم آپدیتش کنم که کاش هیچوقت نمیشد
Help me

نه مشکل از اون نیس اون اگه آپدیت نمیشد نمیتونستی الان اینا رو بازی کنی
دیسکت 97% رایت شدس که بهشون میگن ترانکیت که قیمت پایین تری نسبت به برنرمکس دارن
و برای اینکه مشکلت حل شه یه آهنگ بریز رو کنسولت وزمانی که میخوای بازی رو اجرا کنی(از روی هارد یعنی بریزشون رو هارد)آهنگ در حال اجرا باشه یعنی آهنگ رو پلی کن بعد در حالی که درحال پخشه بازی رو پلی کن
بعد که رفتی تو بازی صدای آهنگ رو قطع کن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(11-06-2013, 06:33 PM)'last assassin' نوشته است:
سلام دوستان خسته نباشید
یه مشکل کوچولو داشتم
بعد از اینکه بازی 
cell؞splinter 
Help me

نه مشکل از اون نیس اون اگه آپدیت نمیشد نمیتونستی الان اینا رو بازی کنی
دیسکت 97% رایت شدس که بهشون میگن ترانکیت که قیمت پایین تری نسبت به برنرمکس دارن
و برای اینکه مشکلت حل شه یه آهنگ بریز رو کنسولت وزمانی که میخوای بازی رو اجرا کنی(از روی هارد یعنی بریزشون رو هارد)آهنگ در حال اجرا باشه یعنی آهنگ رو پلی کن بعد در حالی که درحال پخشه بازی رو پلی کن
بعد که رفتی تو بازی صدای آهنگ رو قطع کن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

:)
چرا مشکل از اونه وقتی داشبورد رو اپدیت کنی همچین مشکلی پیش میاد
بعدش اگه منظورت اینه که بازی رو بریزه رو هارد بعدش با اهنگ بازی رو اجرا کنه شک نکن که به زودی برا ایکس باکس مشکل ایجاد میکنه

RE: سوالات و مشكلات XBOX 360 - last assassin - 11-06-2013

نمیدونستم مرسی ببخشید

(10-31-2013, 03:45 PM)'last assassin' نوشته است:
(10-31-2013, 04:09 AM)'mahdi081' نوشته است:
(10-30-2013, 10:30 PM)'last assassin' نوشته است: لنز الان نوش چنده؟
آگه بخوایم تعمیرکنیم چی؟
کجا رو پیشنهاد میدی trevor

نمیشه گفت صد درصد از لنز ممکنه باشه ولی به احتمال زیاد از لنز هستش
من تغریبا 5 ماه پیش عوض کردم 40 تومان الان هم فکر کنم از 60 بشتر نیست
ولی در کل از نظر من بهتره کنسول رو ببری برات تستش کنن ببینن واقعا مشکل از کجاست
موفق باشی

من الان مشکلم اینه بعضی مواقع بازی رو که میذارم مینویسه play game ولی بازی رو نمیفهمه چیه واصلا نمیره توش البته بعضی مواقع فعلا که موردی نداره ولی اگه اوضاش وخیم شد با اوضاع الان به نظرت عوض کنم یا نه؟

عوض کردنش رو دقیق نمیدونم چون نمیدونم دقیق مشکل از کجاست
ولی به احتمال زیاد از لنز هستش چون دقیقا منم با این مشکل رو به رو شدم با عوض کرن لنز مشکل حل شد
اگه از لنز باشه بهتره همون لنزش رو عوض کنی

RE: سوالات و مشكلات XBOX 360 - Omib91 - 11-13-2013

سلام!
ایکس باکس من الان چند ماهه یه مشکلی پیدا کرده که باعث شده چند ماه نتونم بازی کنم و این باعث شده که الان از بی بازی ای میخوام با سر برم تو دیوار!!
تقریبا چند ماه پیش بود که متوجه شدم درایو ایکس باکسم رو هر چی دکمه میزنم در نمیاد!!
خلاصه با ناخن و چاقو و اینا درش آوردم بعد از چند بار که این مشکل ایجاد شد فهمیدم که وقتی دیسک تو دستگاه باشه در میاد ولی وقتی نباشه باید به سختی درش بیاری!
در نتیجه من همیشه یه دیسک میزاشتم تو دستگاه باشه که راحت در بیاد!!
تا اونجایی که داداشم اومد نشست با ایکس باکس بازی کرد و با توجه به اینکه نمیدونست اینطوری دیگه درایوش از جا در نمیاد بازی رو در آورد و گذاشت تو جلدش و یه لبخند ملیح زد و رفت!!
از اون موقع تا حالا هر چی با ایکس باکس کلنجار رفتم از جاش در نمیاد که نمیاد!!
بردم بیرون نشون دادم طرف گفت احتمالا کشش پاره شده و 40 تومن میگیرم درستش کنم!!!
راهنمایی کنید الان من چیکار کنم؟؟مشکلش دقیقا چیه؟؟؟اگه همین کشش پاره شده کجا ببرم که با یه قیمت معقول کشش رو عوض کنن؟؟
ممنون! [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: سوالات و مشكلات XBOX 360 - Wayne - 11-13-2013

محکم توش فوت کن درست میاد بیرون [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

RE: سوالات و مشكلات XBOX 360 - Omib91 - 11-13-2013

(11-13-2013, 10:59 PM)mammad_n4 نوشته است: محکم توش فوت کن درست میاد بیرون [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

جدا؟؟
چرا به فکر خودم نرسیده بود!! [img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
+
دارم میگم با چاقو و ناخن هم در نمیاد میگی فوت کن!! [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
+
جدا اگه راه حلی داری بگو!!

RE: سوالات و مشكلات XBOX 360 - Wayne - 11-14-2013

شما فوت كن اگه جواب نداد[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

RE: سوالات و مشكلات XBOX 360 - maskedfelon - 11-14-2013

(11-13-2013, 10:49 PM)'Omib91' نوشته است: سلام!
ایکس باکس من الان چند ماهه یه مشکلی پیدا کرده که باعث شده چند ماه نتونم بازی کنم و این باعث شده که الان از بی بازی ای میخوام با سر برم تو دیوار!!
تقریبا چند ماه پیش بود که متوجه شدم درایو ایکس باکسم رو هر چی دکمه میزنم در نمیاد!!
خلاصه با ناخن و چاقو و اینا درش آوردم بعد از چند بار که این مشکل ایجاد شد فهمیدم که وقتی دیسک تو دستگاه باشه در میاد ولی وقتی نباشه باید به سختی درش بیاری!
در نتیجه من همیشه یه دیسک میزاشتم تو دستگاه باشه که راحت در بیاد!!
تا اونجایی که داداشم اومد نشست با ایکس باکس بازی کرد و با توجه به اینکه نمیدونست اینطوری دیگه درایوش از جا در نمیاد بازی رو در آورد و گذاشت تو جلدش و یه لبخند ملیح زد و رفت!!
از اون موقع تا حالا هر چی با ایکس باکس کلنجار رفتم از جاش در نمیاد که نمیاد!!
بردم بیرون نشون دادم طرف گفت احتمالا کشش پاره شده و 40 تومن میگیرم درستش کنم!!!
راهنمایی کنید الان من چیکار کنم؟؟مشکلش دقیقا چیه؟؟؟اگه همین کشش پاره شده کجا ببرم که با یه قیمت معقول کشش رو عوض کنن؟؟
ممنون! [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من دقيقا همين مشكل براي درايو كامپيوترم خيلي وقته پيش اومده ولي كشش پاره نشده و نميدونم مشكل از كجاست. ولي من موقعي كه دكمش رو ميزنم يه دونه با دست ميزنم بالاي درايو ([img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) اونم مياد بيرون. ولي شما اينكارو با ايكس باكس نكن حيفه خراب ميشه.[تصویر:  eee.gif][تصویر:  167.gif]