Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
بازي = تجربه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: کنسول ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: Microsoft - Xbox 360 , Xbox One (https://forum.gamefa.com/Forum-Microsoft-Xbox-360-Xbox-One)
+---- انجمن: Xbox 360 (https://forum.gamefa.com/Forum-Xbox-360)
+---- موضوع: بازي = تجربه (/Thread-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%8A-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%D9%87)

RE: بازي = تجربه - soheilds - 06-05-2013

resident evil revelations چطوره؟در کل ارزش داره؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

RE: بازي = تجربه - R4mtin - 06-06-2013

(06-05-2013, 07:35 PM)soheilds نوشته است: resident evil revelations چطوره؟در کل ارزش داره؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
نه دوست من به نظر من ارزش نداره چون گرافیکش خیلی نسبت به resident evil 6 پایین تره و این پایین بودن به دلیل اینه که این بازی واسه nintedo 3d s بوده و اینا این بازی رو واسه xbox . ps3 va pc باز سازی کردن در کل محیط بازی خیلی قدیمیه و من چون از بازیش خوشم نیومده دیگه ادامه بازی رو نرفتم این بازی اصلا با evil 6 قابل مقایسه نیست  موفق باشی

RE: بازي = تجربه - NS game - 06-06-2013

دوستان به نظر شما Defiance و FUSE ارزش رو داره بخرم؟

RE: بازي = تجربه - L I O N E L - 06-06-2013

(06-06-2013, 07:49 PM)'NS game' نوشته است: دوستان به نظر شما Defiance و FUSE ارزش رو داره بخرم؟

هیچ کدوم بازی های خوبی نیستند. با خودت. Fuse خیلی خوش بین باشی، خیلی معمولی هست

RE: بازي = تجربه - Timbersaw - 06-06-2013

دنبال یه بازی می گردم که تغریباً هم سبک Gears of war بود تو زمان آینده اتقاف می افتاد نقش اولش هم یه آدم خیلی تنومند بود که کلاه کابوی تو سرش می زاشت و  سوار موتور های خوابیده می شد یه چیزی تو مایه های ترمیناتور بود و تو بازی هم اگه یادم نرفته باشه یه زن و یه مرد دیگه همراهیت می کردن . صحبت یه سه چهار سال پیش هست. مـتأسفانه اسم بازی رو یادم نمیاد اگه کسی با این توضیحات من تونست راهنمایی کنه اون بازی چی بوده خیلی ممنون می شم.

RE: بازي = تجربه - Ruthless - 06-06-2013

grid 2 به سیستم من می خوره بگیرم
البته خواستم مترو بگیرم بعد مرده نیاورده بود مجبور شدم کال او خوارز رو بگیرم که خداییش بازی جالب و خوبی بود و کلا خیلی حال کردم 2 روزه تمومش کردم!
حال فعلا واسه خرید grid 2 موجود هست راستی سیستم من :
    Microsoft Windows 7 Ultimate 32-bit SP1
CPU
    Intel Pentium E5200 @ 2.50GHz    55 °C
    Wolfdale 45nm Technology
RAM
    2.00GB Single-Channel DDR2 @ 400MHz (6-6-6-18)
Motherboard
    Gigabyte Technology Co., Ltd. EP31-DS3L (Socket 775)    38 °C
Graphics
    T730BH (1024x768@85Hz)
    1024MB GeForce 9500 GT (XFX Pine Group)    59 °C
Hard Drives
    298GB Western Digital WDC WD3200AAJS-00L7A0 ATA Device (SATA)

RE: بازي = تجربه - R4mtin - 06-06-2013

(06-06-2013, 08:27 PM)Timbersaw نوشته است: دنبال یه بازی می گردم که تغریباً هم سبک Gears of war بود تو زمان آینده اتقاف می افتاد نقش اولش هم یه آدم خیلی تنومند بود که کلاه کابوی تو سرش می زاشت و  سوار موتور های خوابیده می شد یه چیزی تو مایه های ترمیناتور بود و تو بازی هم اگه یادم نرفته باشه یه زن و یه مرد دیگه همراهیت می کردن . صحبت یه سه چهار سال پیش هست. مـتأسفانه اسم بازی رو یادم نمیاد اگه کسی با این توضیحات من تونست راهنمایی کنه اون بازی چی بوده خیلی ممنون می شم.
اگه بازیش معروف باشه میشناسمش اگه امکانش هست یکم بیشتر اطلاعات بده (مثلا بازیش واسه همه ی پلتفرم ها بود یا یه بازیه انحصاری بود) شاید بتونم بهتون کمک کنم

RE: بازي = تجربه - Timbersaw - 06-07-2013

(06-06-2013, 09:41 PM)'R4mtin' نوشته است:
(06-06-2013, 08:27 PM)'Timbersaw' نوشته است: دنبال یه بازی می گردم که تغریباً هم سبک Gears of war بود تو زمان آینده اتقاف می افتاد نقش اولش هم یه آدم خیلی تنومند بود که کلاه کابوی تو سرش می زاشت و  سوار موتور های خوابیده می شد یه چیزی تو مایه های ترمیناتور بود و تو بازی هم اگه یادم نرفته باشه یه زن و یه مرد دیگه همراهیت می کردن . صحبت یه سه چهار سال پیش هست. مـتأسفانه اسم بازی رو یادم نمیاد اگه کسی با این توضیحات من تونست راهنمایی کنه اون بازی چی بوده خیلی ممنون می شم.

اگه بازیش معروف باشه میشناسمش اگه امکانش هست یکم بیشتر اطلاعات بده (مثلا بازیش واسه همه ی پلتفرم ها بود یا یه بازیه انحصاری بود) شاید بتونم بهتون کمک کنم

ولله می گم حدود یه  چند سال پیش تو کامپیوتر یه بنده خدایی بازی کردم. همینایی که یادم بود گفتم. اتمسفرش خیلی تیره و تار بود. از اون تفنگای گنده و تخیلی تو دستشون می گرفتن کلتش اندازه ی یه وینچستر بود. اگه اشتباه نکنم مرحله ی اولش وارد یه خرابه ای میشدن بعد میرسیدن به یه برجی که توش آدم بدا رو می کشتن.
دیگه چیزی بیشتر از این یادم نمیاد. حالا اگه شما بازی های این چنینی یادتون هست اسم ببرید من تو گوگل سرچ کنم ببینم کدومشونه!

RE: بازي = تجربه - van helsing - 06-07-2013

(06-07-2013, 12:12 AM)'Timbersaw' نوشته است:
(06-06-2013, 08:27 PM)'Timbersaw' نوشته است: دنبال یه بازی می گردم که تغریباً هم سبک Gears of war بود تو زمان آینده اتقاف می افتاد نقش اولش هم یه آدم خیلی تنومند بود که کلاه کابوی تو سرش می زاشت و  سوار موتور های خوابیده می شد یه چیزی تو مایه های ترمیناتور بود و تو بازی هم اگه یادم نرفته باشه یه زن و یه مرد دیگه همراهیت می کردن . صحبت یه سه چهار سال پیش هست. مـتأسفانه اسم بازی رو یادم نمیاد اگه کسی با این توضیحات من تونست راهنمایی کنه اون بازی چی بوده خیلی ممنون می شم.

ولله می گم حدود یه  چند سال پیش تو کامپیوتر یه بنده خدایی بازی کردم. همینایی که یادم بود گفتم. اتمسفرش خیلی تیره و تار بود. از اون تفنگای گنده و تخیلی تو دستشون می گرفتن کلتش اندازه ی یه وینچستر بود. اگه اشتباه نکنم مرحله ی اولش وارد یه خرابه ای میشدن بعد میرسیدن به یه برجی که توش آدم بدا رو می کشتن.
دیگه چیزی بیشتر از این یادم نمیاد. حالا اگه شما بازی های این چنینی یادتون هست اسم ببرید من تو گوگل سرچ کنم ببینم کدومشونه!
با این اطلاعاتی که شما دادین من یاد سری mass effect افتادم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: بازي = تجربه - R4mtin - 06-07-2013

(06-07-2013, 12:12 AM)Timbersaw نوشته است:

ولله می گم حدود یه  چند سال پیش تو کامپیوتر یه بنده خدایی بازی کردم. همینایی که یادم بود گفتم. اتمسفرش خیلی تیره و تار بود. از اون تفنگای گنده و تخیلی تو دستشون می گرفتن کلتش اندازه ی یه وینچستر بود. اگه اشتباه نکنم مرحله ی اولش وارد یه خرابه ای میشدن بعد میرسیدن به یه برجی که توش آدم بدا رو می کشتن.
شرمنده چیزی به خاطرم نیومد  موفق باشی