Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
بازي = تجربه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: کنسول ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: Microsoft - Xbox 360 , Xbox One (https://forum.gamefa.com/Forum-Microsoft-Xbox-360-Xbox-One)
+---- انجمن: Xbox 360 (https://forum.gamefa.com/Forum-Xbox-360)
+---- موضوع: بازي = تجربه (/Thread-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%8A-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%D9%87)

RE: بازي = تجربه - ali 007 - 10-13-2013

(08-17-2012, 11:46 PM)'GamerStation' نوشته است: سلام به همه ي گيمفايي هاي عزيز

خوب تو اين تاپيك قصد داريم تا درباره ي بازي هايي كه تازه تو بازار ميان ( البته قديمي ها هم اشكال نداره ! ) بحث كنيم و بگيم آيا ارزش خريد رو دارن كه آدم براشون پول بده يا نه . مي تونيد از تجربياتتون استفاده كنيد و به سوالات هم ديگه جواب بديد .

توجه : اين تاپيك براي همه ي پلتفرم ها هست .

قوانين اين تاپيك : اسپم نديد - به دوستانتون احترام بگذاريد .

با تشكر

اول از خودم شروع مي كنم :

بازي Sleeping Dogs بازي خوبي هست يا نه ؟ ارزش خريد رو داره ؟

راستش من بازی نکردم ولی شنیدم که میگن قشنگه

RE: بازي = تجربه - Stan - 10-13-2013

'ali 007 dateline='' نوشته است:
'GamerStation dateline='' نوشته است: سلام به همه ي گيمفايي هاي عزيز

خوب تو اين تاپيك قصد داريم تا درباره ي بازي هايي كه تازه تو بازار ميان ( البته قديمي ها هم اشكال نداره ! ) بحث كنيم و بگيم آيا ارزش خريد رو دارن كه آدم براشون پول بده يا نه . مي تونيد از تجربياتتون استفاده كنيد و به سوالات هم ديگه جواب بديد .

توجه : اين تاپيك براي همه ي پلتفرم ها هست .

قوانين اين تاپيك : اسپم نديد - به دوستانتون احترام بگذاريد .

با تشكر

اول از خودم شروع مي كنم :

بازي Sleeping Dogs بازي خوبي هست يا نه ؟ ارزش خريد رو داره ؟

راستش من بازی نکردم ولی شنیدم که میگن قشنگه

________________________________________________________________________________
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

RE: بازي = تجربه - S.T.Reactor - 10-14-2013

DisHonored:GOTYاومده؟اگه اره مثل نسخه اصل ارزش داره؟

RE: بازي = تجربه - S.T.Reactor - 10-14-2013

یعنی توی انجمنی که بیست هزار نفر جمعیت داره اینقدر جواب دادن سخته؟؟؟؟یه کلمه بگین اومده یانه.

مثل این که خیلی کار سختیه...

RE: بازي = تجربه - mohammad13 - 10-15-2013

سلام من بازی re6 رو با لیون تموم کردم به نظرتون با شخصیت های دیگه هم برم؟چون توی قسمت کریس زامبی ها اسلحه داشتن!من از این حالت خوشم نمیاد.

RE: بازي = تجربه - deatg22 - 10-15-2013

(10-15-2013, 12:49 AM)'mohammad13' نوشته است: سلام من بازی re6 رو با لیون تموم کردم به نظرتون با شخصیت های دیگه هم برم؟چون توی قسمت کریس زامبی ها اسلحه داشتن!من از این حالت خوشم نمیاد.

اگه واست داستان مهمه حتما بره چون داستان هر کدوم با هم فرق داره[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

RE: بازي = تجربه - alireza88 - 10-15-2013

(10-15-2013, 12:49 AM)'mohammad13' نوشته است: سلام من بازی re6 رو با لیون تموم کردم به نظرتون با شخصیت های دیگه هم برم؟چون توی قسمت کریس زامبی ها اسلحه داشتن!من از این حالت خوشم نمیاد.

بخش جیک وشری از کریس بهتره ولی لیون ازهمه بهتره

RE: بازي = تجربه - last assassin - 10-16-2013

اگه تو gta v در آخر فقط تروور و فرانکلین بمونن چی میشه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
چون من مایکل و فرانکلین رو گذاشتم بمونن
این جوری گفتم مثلا اسپویل نشه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: بازي = تجربه - www. - 10-17-2013

اقا تو gta v فرانکلین و تراور رو با هم دعوا انداختم!!!! یعنی خودم مایکل شدم و اون 2 تا با اسلحه به هم شلیک میکردن و یکشون باید کشته می شد. خلاصه تراور زد فرانکلین رو کشت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: بازي = تجربه - Mahthenewgamer - 10-24-2013

سلام ببخشید من توی یکی از مراحل بازی batman Arkham orgins گیر کردم
بعد ازین که Death stroke رو زدم اومدم تو اداره پلیس به یه در رسیدم که نمیشد رمزشو حک کرد
و جمر(jammer) داشت و یه آبجکت دیگه هم توی همون اداره ولی توی یکی از طبقه های دیگش ضاهر شد
ولی من اون طبقه رو نمیتونم پیدا کنم هر چی میگردم
لطفا راهنمایی کنید حدود 10٪ از بازیو رفتم