Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
بازي = تجربه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: کنسول ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: Microsoft - Xbox 360 , Xbox One (https://forum.gamefa.com/Forum-Microsoft-Xbox-360-Xbox-One)
+---- انجمن: Xbox 360 (https://forum.gamefa.com/Forum-Xbox-360)
+---- موضوع: بازي = تجربه (/Thread-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%8A-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%D9%87)

RE: بازي = تجربه - jose mourinho - 04-06-2014

بازی criysis 3 خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: بازي = تجربه - Avenged Devil - 04-06-2014

(04-06-2014, 01:27 PM)'juan mata' نوشته است: بازی criysis 3 خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چی  ؟؟؟؟؟! [img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
الان سوال کردی یا توهین  ؟؟؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
معلومه خوبه ! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] من اگه صد بارم بازی کنمش خسته نمیشم . [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه هنوزم بازی نکردیش حتمآ یک بار هم شده تجربه اش کن ! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: بازي = تجربه - van helsing - 04-06-2014

(04-06-2014, 01:27 PM)'juan mata' نوشته است: بازی criysis 3 خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گرافیکش توی پی سی حرف نداره ولی گیم پلیش به خوبی نسخه اول نیست اما از نسخه دوم کمی بهتره[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

RE: بازي = تجربه - aria2015 - 04-11-2014

سلام. اینا از نظر جذابیت و هیجان وگرافیک( بازی های گرافیک پایینو بازی نمیکنم ولی توقعم زیاد بالا نیست مثلا بر خلاف همه از گرافیک cod bo2 لذت بردم یا چند هفته پیش که داشتم mw2رو بازی می کردم گرافیکشو خیلی دوست داشتم)( داستان و صدا برام خیلی مهم نیستند ) چطورن؟(pc)
Cod:ghosts
Crysis 2
Crysis 3
Ac:freedom cry
Ac liberation hd
Metal gear rising:r
Goat simulator
Ac:r
Ac:b
Spec ops the line
Cod 4 mw
Cod 5 waw
Far cry 2
Batman ac
Mgxp
Metro ln
Nfs hp
nfs mw 2
Dirt sh
Burnout p
Dragon age o
Battlefield bc2
Battlefield 3
Thief
Castlevania los
Castlevania los2
Cod2 (!!!)
Deus Ex hr
 grid 2
medal of honor warfighter
south park
prince of persia tfs
splinter cell convition

RE: بازي = تجربه - Punished Snake - 04-11-2014

(04-11-2014, 11:09 AM)'aria2015' نوشته است:  سلام. اینا از نظر جذابیت و هیجان وگرافیک( بازی های گرافیک پایینو بازی نمیکنم ولی توقعم زیاد بالا نیست مثلا بر خلاف همه از گرافیک cod bo2 لذت بردم یا چند هفته پیش که داشتم mw2رو بازی می کردم گرافیکشو خیلی دوست داشتم)( داستان و صدا برام خیلی مهم نیستند ) چطورن؟(pc)
Crysis 2
Crysis 3
Ac liberation hd
Goat simulator
Spec ops the line
Cod 4 mw
Cod 5 waw
Far cry 2
Batman ac
Mgxp
Metro ln
Nfs hp
nfs mw 2
Dirt sh
Burnout p
Dragon age o
Battlefield bc2
Battlefield 3
Thief 
Castlevania los
Castlevania los2
Cod2 (!!!)

Ghosts بدک نیست، اما برای کسایی که یکی دو تا نسخه از BO و MW رو رفتن به شدت خسته کننده هست. من ازش لذت بردم اما بازی گرافیک خوبی نداره. کلاً بازی همون COD های قبلی هست که فقط بهش سگ اضافه شده :|

کرایسیس 2 واقعاً خوبه، گرافیکم فک برانداز هست. مراحلش خیلی قشنگه و در کل خیلی قشنگه

Crysis 3 اصلاً جالب نیست. :| تقریباً یه چیز مثل همون Crysis 2 هست که نهایتاً تو 4 ساعت تمومه :|:| اما گرافیکش خیلی عالیه

Liberation خیلی مزخرفه! خیلی خیــــلی! تنها اساسینی بود که تمومش نکردم از بس تکراری و بی مزه بود. گرافیکش بد نیست خوبه.

MGR در یک کلام فوق العادست. فریمش خیلی عالیه و بازی روند خیلی سریع و باس فایت های عالی ـی داره. با H&S میونه خوبی ندارم اما از این یکی خیلی خوشم اومد.

رولیشن و برادرهود با این که تا حدودی تکراری هستن و مثل II نیستن اما خیلی قشنگن. ارزش تجربه رو داره.

SO: The Line هم گرافیکش چنگلی به دل نمیزنه مثل خیلی بازی های Unreal Engine 3 تو لود بافت ها مشکل داره اما داستان و گیم پلی ــش فوق العادست.

COD 4 یکی از بهترین COD هایی هست که بازی کردم اما World at War جالب نیست. انگار همون Cod های قدیمی هست که گرافیکش رو بهتر کردن :|

Batman Arkham City گرافیکش خیلی خوبه و به شدت اعتیاد آور و سرگرم کنندست.

Metro Last Light هم محشره، اتمسفر و گرافیک خیلی خوبه، گیم پلی هم اصلاً کسل کننده نیست.

NFS HP رو من زیاد ازش خوشم نیمد. گرافیکش خوبه اما من ازش خیلی انتظار بیشتری داشتم.  MW 2012 هم همینطور.

Burnout Paradise خیلی قشنگه، مخصوصاً تصادفاش و اینا. ارزش تجربه رو داره.

DA Origins گرافیکش تعریف خاصی نداره. RPG ـیه و سلیقه ای. ولی نمی دونم چرا ازش خوشم نمیاد. یه بازی متوسط هست (نظر شخصی.)

بتلفیلدا فقط بدرد مولتی میخورن ( Bad Company 2 سینگلش هم تا حدودی قشنگه) و گرافیک ـه خوبی هم دارن.

اگه از مخفی کاری خوشت میاد حتماً Thief رو تجربه کن. با اینکه زیاد نمره های خوبی نیورد ولی من ازش خیلی خیلی خوشم اومد.

LOS 2 به نظرم یه تیکه زباله هست :| جالب نیست، گرافیک خوبی هم نداره.

COD 2 هم تو زمان خودش خوب بود الان دیگه شاید زیاد نچسبه. گرافیکشم طبیعتاً الان به هیچ خوب نیست.

RE: بازي = تجربه - R.I.P - 04-14-2014

(04-11-2014, 11:09 AM)'aria2015' نوشته است:  سلام. اینا از نظر جذابیت و هیجان وگرافیک( بازی های گرافیک پایینو بازی نمیکنم ولی توقعم زیاد بالا نیست مثلا بر خلاف همه از گرافیک cod bo2 لذت بردم یا چند هفته پیش که داشتم mw2رو بازی می کردم گرافیکشو خیلی دوست داشتم)( داستان و صدا برام خیلی مهم نیستند ) چطورن؟(pc)
Crysis 2
Crysis 3
Ac liberation hd
Goat simulator
Spec ops the line
Cod 4 mw
Cod 5 waw
Far cry 2
Batman ac
Mgxp
Metro ln
Nfs hp
nfs mw 2
Dirt sh
Burnout p
Dragon age o
Battlefield bc2
Battlefield 3
Thief
Castlevania los
Castlevania los2
Cod2 (!!!)
Deus Ex hr
 grid 2
south park
prince of persia tfs

به نظر من
Crysis 2
Crysis 3(فقط گرافیک خفن)
pec ops the line
Cod 4 mw
Batman ac
Metro lnThief
عالیند حتما تجربه کن.

RE: بازي = تجربه - Colin Wade - 04-14-2014

Crysis 2
Crysis 3
Ac liberation hd
Goat simulator
Spec ops the line
Cod 4 mw
Cod 5 waw
Far cry 2
Batman ac
Mgxp
Metro ln
Nfs hp
nfs mw 2
Dirt sh
Burnout p
Dragon age o
Battlefield bc2
Battlefield 3
Thief
Castlevania los
Castlevania los2
Cod2 (!!!)
Deus Ex hr
 grid 2
south park
prince of persia tfs

بنده
COD:Ghosts
Crysis 3
Revelations
Brotherhood
Spec ops the line
COD 5
COD 4
COD 2
Batman:Arkham City
Metro
Most Wanted 2
رو پیشنهاد می کنم.

RE: بازي = تجربه - samanpes - 04-27-2014

[font][bgcolor=transparent]سلام ..... یه[/bgcolor][/font]
بازی
[font][bgcolor=transparent][font]می خوام مثه need for speed که دنده ماشین رو بشه دستی کرد یه دستی باشه ........گرافیک خوبی هم داشته باشه .....[/font]

[font]ممنون می شم اگه رهنمایی کنید[/font][/bgcolor][/font][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

RE: بازي = تجربه - jose mourinho - 04-27-2014

سلام دوستان بازی dark souls 2 چجور بازیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

RE: بازي = تجربه - Punished Snake - 04-27-2014

(04-27-2014, 09:08 PM)juan mata نوشته است: سلام دوستان بازی dark souls 2 چجور بازیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

خیلی سخته [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بازی قشنگیه، فقط باید توی پیش روی بازی خیلی صبر داشته باشی
اینم نقد و بررسی بازیش
نقل‌قول:
[bgcolor=transparent]سلام ..... یه[/bgcolor]
بازی
[bgcolor=transparent]می خوام مثه need for speed که دنده ماشین رو بشه دستی کرد یه دستی باشه ........گرافیک خوبی هم داشته باشه .....

ممنون می شم اگه رهنمایی کنید[/bgcolor][تصویر:  s0%20%2874%29.gif][تصویر:  s0%20%2883%29.gif]
Dirt 2
Burnout Paradise
Grid