امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام.من در mortal kombat x که با دسته بازی میکنم جای دکمه ها به هم ریختست و به حای هم عمل میکنن.قبلا هم گفتم با XPADDER کار کردم ولی درست نشد .از داخل بازی هم عوض میکنم ولی درست نمیشه .الان STORY هم نمیتونم بازی کنم .بادسته شک دار معمولی هم بازی میکنم.

HEELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLPPPPP Wall Wall Wall Wall Wall
[تصویر:  j6sohzyikj0f.jpg]
پاسخ
(03-11-2016, 02:22 PM)omid orton نوشته است: سلام.من در mortal kombat x که با دسته بازی میکنم جای دکمه ها به هم ریختست و به حای هم عمل میکنن.قبلا هم گفتم با XPADDER کار کردم ولی درست نشد .از داخل بازی هم عوض میکنم ولی درست نمیشه .الان STORY هم نمیتونم بازی کنم .بادسته شک دار معمولی هم بازی میکنم.

اگه توی تنظیمات Controller هم رفتید و تغییر دادید و درست نشد، احتمالا مشکل از دسته هست.

ورژن عادی MKX یا با DLC ها؟
پاسخ
(03-11-2016, 02:38 PM)DFSHINNOK7 نوشته است:
(03-11-2016, 02:22 PM)omid orton نوشته است: سلام.من در mortal kombat x که با دسته بازی میکنم جای دکمه ها به هم ریختست و به حای هم عمل میکنن.قبلا هم گفتم با XPADDER کار کردم ولی درست نشد .از داخل بازی هم عوض میکنم ولی درست نمیشه .الان STORY هم نمیتونم بازی کنم .بادسته شک دار معمولی هم بازی میکنم.

اگه توی تنظیمات Controller هم رفتید و تغییر دادید و درست نشد، احتمالا مشکل از دسته هست.

ورژن عادی MKX یا با DLC ها؟

compelet edition رو از ساتل لند دانلود کردم.من با این دسته pes 2016 هم بازی میکنم مشکل ندارم
[تصویر:  j6sohzyikj0f.jpg]
پاسخ
سلام، من بازی مکس پین 1 رو نصب کردم روی ویندوز 7 64 بیت، ولی هرکاری که میکنم باز نمیشه حتی Complication رو هم فعال کردم و با Run as Administrator هم میخواستم باز کنم ولی بازم اجرا نمیشد، کسی راه دیگری بلده؟
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
سلام من تو بازی witcher 2 مشکل دارم . یه جایی میخام یه هیولایی به اسم kayran بکشم شبیه هشتپا هست من چهارتا پاشو قطع میکنم ولی بلد نیستم بعدش چکار کنم میشه اهنمایی کنید؟
[تصویر:  0ig7e02rj0pa9yhbyyjp.jpg]
پاسخ
(03-11-2016, 05:00 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: سلام، من بازی مکس پین 1 رو نصب کردم روی ویندوز 7 64 بیت، ولی هرکاری که میکنم باز نمیشه حتی Complication رو هم فعال کردم و با Run as Administrator هم میخواستم باز کنم ولی بازم اجرا نمیشد، کسی راه دیگری بلده؟

بازی رو دوبار اجرا کن.
بار دوم اجرا میشه. ولی بعدش پردازش قبلی + rundll 32 اگه اشتباه نکنم رو ببند. خودم همینجوری بازی کردم.
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
(03-09-2016, 11:30 PM)مجید‌نصر نوشته است:
(03-09-2016, 07:03 PM)samanir نوشته است: سلام
من بازی Hitman absolution نصب کردم میرم تو بازی قسمت سطح بازی رو که انتخاب میکنم مثلا نرمال یا هارد یا easy فرق نداره و اوکی میزنم تا صفحه سیاه میشه بازی بیاد دیگه صفحه همون سیاه میمونه تا کلیکیم میکنم رو صفحه close program میزنه و درجا از بازی میاد بیرون
میشه کمکم کنید؟
سلام
بازی رو روی چه ویندوزی اجرا می کنید؟
از چه کرکی استفاده می کنید؟

بازی رو ویندوز 7 64 بیتی کرکمم skkidrow 
گفتن باید رفتی تو بازی برو تو task  bar  یکی از cpu هارو غیرفعال کنی اونکارم کردم بازم نشد
میشه کمک کنید
[تصویر:  5b8u3whcv9gkuntav09r.jpg]
پاسخ
(03-11-2016, 10:59 PM)samanir نوشته است:
(03-09-2016, 11:30 PM)مجید‌نصر نوشته است:
(03-09-2016, 07:03 PM)samanir نوشته است: سلام
من بازی Hitman absolution نصب کردم میرم تو بازی قسمت سطح بازی رو که انتخاب میکنم مثلا نرمال یا هارد یا easy فرق نداره و اوکی میزنم تا صفحه سیاه میشه بازی بیاد دیگه صفحه همون سیاه میمونه تا کلیکیم میکنم رو صفحه close program میزنه و درجا از بازی میاد بیرون
میشه کمکم کنید؟
سلام
بازی رو روی چه ویندوزی اجرا می کنید؟
از چه کرکی استفاده می کنید؟

بازی رو ویندوز 7 64 بیتی کرکمم skkidrow 
گفتن باید رفتی تو بازی برو تو task  bar  یکی از cpu هارو غیرفعال کنی اونکارم کردم بازم نشد
میشه کمک کنید

دوست عزیز دو تا مشکل هست:

1: توی اینجور مشکل ها یا یکی از فایل های بازی ناقص هست

2: یا باید کرک دیگه ای بریزی

3: شما چند تا کرک امتحان کنید شاید درست شد

به احتمال زیاد همینه مشکل از خود بازی هست نه نرم افزاری سیستمتون

دو تا کرک سالم براتون گذاشتم استفاده کنید:

کرک اول 

رمز : www.tiny-games.ir

کرک دوم

رمز : www.crackbaz.ir
پاسخ
دوستان تو بازی دارک سولز 2 تو محیط mujula کسی میدونه چجوری باید به محیط forest of fallen giants رسید؟ میگن آسان ترین راه برای پیش بردن بازی همین محیط forest of fallen giants استS0 (2)
هر چی میگردم راهی پیدا نمیکنم و تنها یه راه هست که اونم اشک از چشمم در آورد آنقدر سخته  S0 (43) S0 (43) S0 (43) Wall
پاسخ
سلام من تو بازی بلادبورن با هر ضربه شمشیر مقدار خون زیادی از دشمنان کم میکردم اما بعد از مردن زیاد تو اون مرحله با هر ضربه جون کمتری از دشمنان کم می کنه مشکلش چیه و یه سوال دیگه در گوشه سمت چپ مانیتور تصویر یک چشم هست ک جلوی اون نوشته 5 نمیدونم چیه میشه راهنمایی کنید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,651 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,214 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,515 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,317 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,773 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 29 مهمان