امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایه ها می آیند...به زودی فصل دوم{ آغاز تغییر...}
(11-07-2014, 12:58 PM)'DEFALT' نوشته است: واقعا تا به اینجا عالی بود...منتظر قسمتهای بعدی هم هستم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فقط یه نکته ای رو نمیدونم من متوجه نشدم درست یا چیز دیگه...گفته بودی که پیرزن با یک تماس ساختمون شرکتی که یارو توش کار میکرد رو منفجر کرد...با این حال تو این قسمت چهارم به این اشاره کردی که شاید کسی اون موقع بیدار نباشه...تناقض داشت یکم
ولی بازم ممنون:x
موفق باشید

خیــــــــلی ممنون از نظری که دادید و در ضمن هم :

اون قسمت که راجع به بیدار بودن مردم گفتم منظورم بعد از یه مدت رانندگی و فاصله است که احتمالا هم از محل حادثه دور شدن و هم زمان گذشته ولی با این حال بابت اشتباهم در کامل توضیح ندادن معذرت می خواهم و تشکر می کنم که با همچین دقتی داستان رو خواندید و خوشحالمون کردید![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

شاید هم بعد از تموم شدن داستان اون رو به صورت اولین کتاب داستان الکترونیک از طرف سایت گیمفا( اگر مدیران اجازه بدن) منتشر کنم. فقط یه گرافیست باید صفحه آرایی اش رو قبول کنه![img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
YOU WILL NEVER WALK ALONE
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سایه ها می آیند...(آپدیت می شود) - توسط adam76 - 11-07-2014, 10:03 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دربست گیم ها را از دست ندهید!!! بازی های جدید به زودی... BlazingFallGames 0 1,925 06-20-2016, 10:17 AM
آخرین ارسال: BlazingFallGames
Wink روزی که عمو گیمی آمد...آغاز فصل دوم!(آپدیت می شود.) adam76 30 9,859 02-06-2015, 05:53 PM
آخرین ارسال: DarkangelMLA

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان