امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا
(02-11-2013, 09:53 PM)FERYGAMER نوشته است: آقا من یه انتقاد دارم از تون
به نظر من بهتره برای بعضی از مقاله ها تون اسم نویسند رو به مترجم تغییر بدید...چون در بعضی از مقاله ها منبع های اصلی سایت های خارجی بوده اند و نویسند کسی دیگری و بعضی از تحریریه سایت ان ها را ترجمه کرده اند
مثل این مقاله که منبع اصلی gameinformer یا این مقاله که باز منبع gameinformer بوده
لا اقل در یه جایی ذکر کنید که طبق این سایت این لیست تهیه شده است

حرف شما کاملا درسته. خود تیم تحریریه به دو زیرمجموعه تقسیم میشه: 1. نویسنده ها 2. مترجم ها

علت اینکه منبع اصلی رو نمی زنن به خاطر حفظ قانون کپی هست. فرض کنین یکی میاد کل مطالب مقاله رو + لینک اصلی رو کپی می کنه. کسی هم نیست که بگه نویسنده اصلی کی بوده ، مگر اینکه به تاریخ انتشار توجه کنیم. طرف هم می تونه بیاد بگه که آره! من از قبل نوشته بودم ، یکی از من کش رفت ، گذاشت رو سایت! باور کنید من این موارد رو تجربه کردم پس نگید که امکان نداره این داستانات.

ولی برای این انتقاد من یه کار بهتری می کنم. آخر مقالاتی که ترجمه شده اضافه می کنیم که :

این مطلب توسط آقای X ترجمه شده است. یا امضای مترجم پای متن زده میشه. Confused24:
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا - توسط dark_prince277 - 02-11-2013, 11:07 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 63,581 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا dark_prince277 44 22,678 08-29-2015, 01:06 PM
آخرین ارسال: The White Witcher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان