امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا
درود ...من اول خسته نباشید می گم به تحریریه به خاطر مقاله،خبر ها و نقد های خوبتون و اینکه بسیار آن تایم هستید.
فقط یک انتقاد داشتم.سایت گیم فا برای مقاله ها و... تیتر هایی را انتخاب می کند و قبل از تیتر اصلی که مثلا پیش نمایش فلان بازی باشد یک جمله یا کلمه ای می نویسد که همان کلمه یک توضیح خیلی کلی درمورد اینکه چه چیزی در اون مقاله منتظر شماست یا درمود بازی می دهد و این کار بسیار کار پسندیده ایست  چون بیشتر سایت های حرفه ای هم این کار را انجام می دهند....ولی کمی به نظر من زیاده روی می کنید .من نمی خوام بگم که لوس شده ولی کمی بیش از حد در نقد های جدی حالت تمسخر آمیز گرفته... و یاکلا ربطی به بازی نداره.(من به تمام مقاله ها اشاره نمی کنم ،فقط تعداد اندکی)...و انتخاب اینجور تیتر ها باعث شده است که به داخل انجمن کشانده شود و کاربرانی که می خواهند وارد مقاله یا نقد نویسی شوند ،در خود فکر می کنند هر چه تیتر عجیب تر ،خواننده بیشتری وارد می شود!
لطفا اگر می شود رسیدگی کنید
[تصویر:  h07zrpme2vpnqptkqap2.png]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا - توسط FERYGAMER - 07-20-2013, 07:44 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 63,580 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا dark_prince277 44 22,678 08-29-2015, 01:06 PM
آخرین ارسال: The White Witcher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان