امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US
سرور دیسکورد among us ، سرور ایرانی ، امانگ آس فارسی

بعد از یه ماه پابلیک بازی کردن امانگ آس ، چن وقت بود دنبال یه بستر مناسب میگشتم تا بتونم هرزمان که دلم خاست با ایرانیا among us پلی بدم که مدتی پیش موفق شدم و فهمیدم چقدر راحته این داستان و من چقد نوب بودم :)

این آموزش و اطلاعات هم برا کسایی گذاشتم که مثل من کلا هیچ اطلاعاتی از دیسکورد و نحوه بازی کردن امانگ آس با دیسکورد ندارن و میخان خیلی سریع یاد بگیرن و از بازی کردن لذت ببرن.

اینجا یه سرور و یه کانال معرفی میکنم که باهاشون آشنا شدم وآموزش ها و تمام نکاتی که تو چنل و سرورشون قرار دادن رو دسته بندی کردم

سرور دیسکوردی که برای این گیم انتخاب میکنم با توجه به این دو هفته ای که توش جوین بودم
https://discord.gg/69mNexP

هستش.

در این سرور شما میتونید 24 ساعته با دوستانتون و پلیر های سرور امانگ آس بازی کنید و همچنین از شرکت در ایونت هایی مثل مافیا ، صندلی داغ ، جرعت حقیقت ، شب شعر و... لذت ببرید

بعد از وارد شدن در سرور میتونید در چنل های help آموزش هایی در مورد دیسکورد مثل، چطور با دیسکورد امانگ آس بازی کنیم؟! یا فیلتر شکنی که برای بازی و دیسکورد توصیه میشود؟! رو برای شما توضیح داده

همچنین شما با جوین شدن در چنل تلگرامشون میتونید از جدید ترین آپدیت های بازی با خبر بشید و جواب سوالات خود در موارد زیر را بگیرید:

" https://t.me/amongus_iranian "

1) روش، قوانین و سبک بازی

2) رفع ارور و مشکلات ورود به گیم (disconnected from the server یا you are running an older version of the game")

3) زمان های برگزاری تورنومنت های among us

4) نحوه دانلود رایگان امانگ اس برای pc (کامپیوتر)

5) مشاهده لحظات فان و خنده دار ، انیمیشن ، نقاشی ، آهنگ و استریم های بازی

6 ) توضیحاتی در مورد نسخه مود ، چیت(هک) ، انلاک ، کرک ،اسکین دار بازی among us در اندروید و پی سی

7 ) ترفند هایی برای پرو شدن و بهتر بازی کردن

8) سیستم مورد نیاز و ....

امیدارم جواب اکثر سوال هایی که برا شما هم مثل من پیش اومده بود رو گرفته باشد

دوستتون دارم
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US - توسط saeid15 - 11-28-2020, 06:39 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع اسپویل داستان بازی های ویدیویی Devil Prince 106 46,978 05-17-2023, 12:38 AM
آخرین ارسال: Ali Gudarzi
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,801 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  مقایسه بازی wow با new world beh123 1 603 01-06-2023, 11:00 AM
آخرین ارسال: PEYMAN66
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 966 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 990 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان