امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نغمه خون و مرگ | پیشنمایش عنوان Battlefield 1
(09-30-2016, 02:36 AM)meysam-AP نوشته است: سلام!
خسته نباشی مازیار جان. 
خوشحالم که رفع اشکال مقاله و مسائلی که گفته شد تونسته بهت کمک کنه، اما مسئله اصلی که باعث پیشرفتت می شه فقط خودتی و پشتکارت. هیچ کس بدون اشتباه نیست و هیچکس هم از روز اول نویسنده نبوده، نگران نباش، با امید ادامه بده و بنویس، تا می تونی بنویس و بخون! 
نوشتن و خوندن هیچ ضرری نداره و وقت تلف کردن نیست، حتی اگر نخوای مقاله بنویسی هم، تجربیاتت در نوشتن و آموزه هایی که از خوندن زیاد تو ذهنت ثبت شده، همیشه همراهته و در آینده حتما به کمکت میاد!

سلام میثم عزیز.
ممنون از این که خوندید. ماشاالله بزنم به تخته همه کارها روی دوش شما و سعید عزیز بوده. بنده فقط اشکال هایی که شما گفتید رو رفع کردم. عجب کلمه زیبایی "امید". امید میتونه کاری کنه جلوی سخت ترین چیزها مثل کوه استوار بمونی و کم نیاری. اولاش که اومده بودم فکر نمیکردم قراره مورد توجه اساتیدی مثل شما و جناب اقابابی و دهقانی قرار بگیرم و به نوشتن بپردازم. خوندن نقش مهمی توی نوشتن و باز شدن ذهن داره. وقتی که تغریباً مخت هنگ کرده خوندن کمک زیادی میتونه بهمون بکنه. نکاتی که گفته شد همشون یکی از زیر مجموعه های کلمه "تجربه" هستش. البته راه زیادی در پیش دارم و این ها یه نیمچه ای از تجربیاتی هستش که توی این چند ماه به دست اوردم. بازم ممنون از این که وقت گذاشتید و خوندید .. S0 (74)
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نغمه خون و مرگ | پیشنمایش عنوان Battlefield 1 - توسط Maziyar Hemmati - 09-30-2016, 03:00 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  (شیوه ای جدید در مقاله نویسی)Battlefield-vs-Call of duty one.aiden 13 5,141 04-11-2020, 02:39 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  زنان هم در آزادی امروز جهان نقش دارند| نقد و بررسی بازی Battlefield V White Beard 0 1,260 11-28-2018, 04:56 PM
آخرین ارسال: White Beard
  کدوم بهتره؟ Call of Duty Modern Warfare 2 یا battlefield Bad Company 2؟ Mohammad Fathi 3 1,737 02-23-2018, 11:07 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  بازبینی بازی Battlefield 1 بر روی MSI GT72VR Gabit0 0 1,713 03-03-2017, 11:38 AM
آخرین ارسال: Gabit0
  روزی روزگاری : دبی، بیابانی خونین | نقد و بررسی عنوان Spec Ops: The line Maziyar Hemmati 2 2,445 11-24-2016, 07:33 PM
آخرین ارسال: Y PS

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان