امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خانه هوشمند فریتز
جهان به سمت فن آوری های خارق العاده حرکت می کند. در این بین افرادی که با حرکت جهان همراه می شوند، لذت می برند. چرا که تکنولوژی، پاداش های بی نظیری برایشان تدارک خواهد دید. 
بگذارید ساده تر بگویم:
تصور کنید درون خانه ای زندگی می کنید که گویی یک خدمتکار تمام وقت در اختیارتان قرارداده تا فقط امر بفرمایید الآن چه میخواهید. میخواهید چشمانتان را ببندید و کمی استراحت کنید ولی نور زیاد محیط مزاحم است؟ میخواهید پس از استراحت قهوه تان آماده نوشیدن باشد؟ میخواهید هنگامی که از خانه خارج میشوید حدس و گمان هایی چون آیا درب را خوب قفل کردم، آیا قهوه جوش را خاموش کردم، آیا تلویزیون روشن بود؟ و.... را هم با خیال راحت پشت سر بگذارید؟  خب پس شما نیاز دارید به چنین خانه ای که هوشمندانه پاسخگوی نیازهایتان باشد. البته خانه هوشمند غول چراغ جادو نیست که از اون یک چمدان پر از پول بخواهید یا فلان آرزوی دیگر. 
اما خب تا حدودی علاوه بر حفظ سرمایه های مالی و انرژی و زمان، به شما روی لذت بخش تری از زندگی را هدیه می کند. 
متاسفانه در ایران واژه ی هوشمندسازی به خوبی تعریف نشده. چرا که گاها برای خودمان پیش آمده که پرسیده اند شما چکاری انجام میدهید؟ پاسخ داده ام هوشمندسازی ساختمان و پاسخ شنیده ام دوربین مداربسته؟ 
بله درست متوجه شدید. واژه ی هوشمندسازی ساختمان خیلی فراتر از ایجاد امکان روشنایی اتوماتیک و اعلام سرقت و اعلام حریق است. یک خانه هوشمند باید بتواند بصورت کاملا خودکار برنامه ریزی شود و باید بتواند مزیت برتری خود نسبت به یک خانه معمولی را در عمل اثبات کند.  اما واقعا چه امکاناتی میتوانند یک خانه را بعنوان خانه هوشمند واقعی معرفی کنند؟ 
شما را دعوت میکنم به همراهی، اگر دوست دارید درمورد مفهوم واقعی خانه هوشمند بیشتر بدانید و با امکاناتی آشناشوید که هوشمندی را برایتان به همراه دارند!
منبع : https://hooshmandbms.ir
آلفا یک شرکت تولید کننده ایرانی تجهیزات هوشمندسازی ساختمان است. مزیت این شرکت در طراحی و تولید تجهیزات استندالون (مستقل از پروتکل های هوشمندسازی) هوشمند با صرفه اقتصادی بالاست.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
خانه هوشمند فریتز - توسط fritzco - 09-01-2021, 03:13 PM
RE: خانه هوشمند فریتز - توسط alphaholding - 02-09-2022, 02:26 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان