امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt
(07-09-2015, 01:01 AM)PC-Gamer نوشته است:
(07-09-2015, 12:38 AM)rasoul76 نوشته است:
(07-09-2015, 12:25 AM)PC-Gamer نوشته است: سلام دوستان عزیز و گرامی
الان من رسیدم به یه مرحله که میری توی یه قلعه، بعد دو تا گارد ازت سوالاتی میکنن ( میخوای بری جای نیلفگارد ) و از در وارد میشی اون گوشه یه یارو وایساده که میتونی سلاح هاتو آپ کنی. حالا من تمام وسایل مورد نیاز لباس رو تهیه کردم ولی میخوام آپ کنم مینویسه
Wrong Craftsman
یعنی چی!؟
اینم اسکرین شات
[تصویر:  Screenshot-6-.png]

میخوام لباس گرالت رو آپگرید کنم.
در ضمن برای لول آپ شدن گرالت باید چکار کنم تا زودتر آپ بشه لولش؟
الان دو ساعته دارم بازی میکنم هنوز لولش یکه
و بعد یه سوال دیگه اینکه: بجز همین سه حالت شمشیر زدن و چندتا مجیک که داره میشه مثلا طوری دیگه شمشیر زنی کرد با کلیدهای ترکیبی؟ الان شیفت کلیک میکنی با قدرت میزنه ( توی آموزش با واسمیر یاد داد ) و چند تا حرکت دیگه
آیا حرکتهای دیگه ای هم داره؟

اگر میشه به همه سوالاتم پاسخ بدید ممنون میشم!

شما میخوای لباس برا گرالت آپگرید کنی ولی رفتی پیش آهنگر شمشیرساز. پیش یه نفر که با Armor کار میکنه برو. علامتش رو نقشه یه زره هستش.
در ضمن برای آپگرید های خفن باید پیش آهنگ حرفه ای بری. اگه دقت کنی تو عکسا نوشته : Craftman's Level is too low
شما تازه 2 ساعت بازی کردی زیاد عجله نکن. خــــــــــیلی مونده . من تا آخر بازی رفتم لولم 35 ـه ! (با وجود طولانی بودن بازی و رفتن مراحل فرعی بین مراحل اصلی)
از توی پجره ی Character میتونی برای مبارزات گرالت قابلیت بخری. بک اسپیس رو بزن و برو تو صفحه ی Character البته برای این که قابلیتا رو باز کنی باید Level ـت بره بالا.
جاییش مبهم بود بپرس

الان این یارو که با آرمور هست رو از کجا پیدا کنم؟
آهان یعنی اوناهایی هم که نوشته سطح هنرمند پایین است یعنی اینی که پیششم نمیتونه یه سری از آپگریدها رو انجام بده!؟
چه جالب
خب آهنگر خفن کجاس!؟

-------------------------------
ببینم... این بازی از دارک سولز 2 سخت تره؟
من دارک سولز رو تقریبا یک روز پلی کردم هیچی نفهمیدم خخخخخخخ
بعدش پاکش کردم! چون واقعا هیچی توش ننوشته بود. به شدت هاردکــور بود بازیش! داغون شدم!
این گرالت یکمی شخصیتش گیرا تره... توی دارک سولز زود به زود میمردی و روحت همونجا میموند و میرفتی میگرفتیش !!! بعد توی فرومها کاربرا میگفتند توی این بازی هر مرگ یعنی یک تجربه!!! در کل خیلی هنگ بود این ویچر که مثل اون نیست احیانا؟ از آیتم ها و ... که چیزی نمیشه فهمید زیاد... تقریبا مثل وارکرفت باید آیتم چینی کنی و ... :(

تو نقشه هستن باز کن پیدا کن من که نمیتونم اینجوری نشونت بدم ولی یکیشون توی همون روستایی که اول بازی میری هست
آپگریدایی که به لول شما بخوره رو میتونه فعلا انجام بده نگران نباش
همین که تو بازی پیش بری و بری جاهای جدید Armorer های خفن تری پیداشون میشه توی مناطق مختلف ولی خفن ترینشون توی قلعه ی Crow Perch توی velen هست (نرسیدی بهش) که یه مرحله هم داره
----------------------------------------
نه دارک سولز صبر ایوب میخواد! این یه ذره بری جلوتر با کله میدویی میری طرف دشمنا! یه ذره بری جلو لولت بره بالای 10 کیف واقعی شروع میشه. اینم بگم که یهو میوفتی رو دور بالا رفتن لول! به خودت میای میبینی لولت شده 17 !
خوب بالاخره بازی نقش آفرینیه ولی به اندازه ی بقیه پیچیده نیست. هر جایی که برای اولین بار بری یه آموزش بهت میده ( رو یه صفحه سفید) به اونا حتما دقت کن. مشکلی هم پیش اومد بپرس بروبچ جواب میدن
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - توسط reza gamer - 06-08-2015, 09:53 PM
RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - توسط reza gamer - 06-08-2015, 10:15 PM
RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - توسط reza gamer - 06-08-2015, 10:35 PM
RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - توسط Rasoul_76 - 07-09-2015, 01:36 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,600 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,968 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,606 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,707 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 41,039 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان