امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
(06-14-2016, 07:40 PM)Arash356 نوشته است:
(06-14-2016, 05:53 PM)ERFAN RP نوشته است:
(06-13-2016, 09:57 PM)Arash356 نوشته است: لطفا بنده را راهنمایی کنید.... سوال مهمی ست

سلام یه مشورتی میخاستم...
بنده از اونایی ام که وقتی بایه فرنچایز آشنا میشم دوست دارم از اول برم...(متاسفانه خیلی دیر هم با هر فرنچایز آشنا میشم...دیر گیمرم Wall ) S0 (2)
الان اسنایپر الایت رو مد نظر دارم..نسخه 2 بخش داستانیشو رفتم و تموم کردم میخام برم سراغ بقیه...
به نظر شما نسخه یک و اولین این بازی رو بازی کنم به اندازه 2 هیجان و...گرافیک و.. داره؟
مشکلی نیست خسته نمیشیم.؟
یک رو دانلود کنم و بازی کنم؟ بنظرتون بعد دانلود کنار نمیندازمش.؟ لطفا کمک کنید....
امیدوارم منظورمو فهمیده باشین 113
--------------------------------------------------------------------------------

بعد یه چیز دیگه
بازی سه گانه Zombie Army Trilogy
شمال همه اون سه تا نسخه ای که جدا گونه انتشار شده هست؟
یعنی نیازی نیست سه تایی رو جدا بگیرم...اینو بگیرم دقیقا همون سه تاست؟ مشکلی نیست...یعنی همشون رو تونستم یه جا بازی کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید...

نسخه 1 احتمال اینکه ازش زده بشید خیلی هست، گیم‌پلی بازی توی نسخه 2 و 3 به تکامل رسیده.
بله با دانلود نسخه trilogy میتونید از هر 3 نسخه بهره‌مند بشید

ممنون..
پس شما دانلود نسخه یک رو پیشنهاد نمیکنید....چون بنده یه بار بازی کلکشنی رو دانلود کردم که فقط نسخه های جدیدشو بازی کردم و قدیمی هاشو واقعا نشد.. به دلم نشست! S0 (2)
نسخه تریلوژی چطوره؟ یعنی سه تا بازی جدا گونه به هم چسبیدن و وارد منو که میشی میگه وارد کدوم بایز میخاید بشین اول؟ میشه توضیح بدین؟ دقیقا همون مراحل و.... نسخه های تکی رو داره؟ هیچی حذف یا ..نشده؟
مثل نسخه اسان سه گانه (چاینیز راشا و ..) هستش دیگه...؟ اونم همینطوریه.؟ کلا این سه گانه رسمیه یا کسی ریپک کرده یا به هم چسبونده یه جورایی؟ S0 (2)
ممنون میشم راهنماییم کنید...

این تریلوژی به طور رسمی عرضه شده، دقیق نمیدونم ولی حتما از داخل منوی بازی به هریک از بازی ها به طور جداگونه میتونید دسترسی داشته باشید
That was just a dream

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - توسط ERFAN RP - 06-14-2016, 08:34 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک برای بازی نید فور اسپید پی بک need for speed pay back yousefmoradalivand 0 362 03-09-2023, 01:50 AM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 735 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  با سرور بازی پینگ دارم ولی وصل نمیشه! hosseinbrusli 0 610 06-25-2022, 11:37 AM
آخرین ارسال: hosseinbrusli
  باگ‌های بازی arkham knight simchin 0 1,333 12-06-2020, 03:20 AM
آخرین ارسال: simchin
  رفع مشکلات بازی Assassin's Creed Rogue sir x (2) LG 15 20,940 11-11-2020, 12:25 PM
آخرین ارسال: لاو اساسین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان