امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا این نام کاربری؟ چرا این امضا و آواتار؟
سلام علیک مخلص همه بچه های گل گیمفا  Ghelion   و تکفارس  S0 (43) 

آواتارم که ماشالله یه 2 سالی هستش قدمت داره و دوستان میدونن که هیچوقت عوضش نمیکنم  S0 (2) خیلی معنی های خاصی توش نهفته هست که چهره ی شخصیت اصلی سریال مورد علاقم breaking bad (هایزنبرگ) هستش و من هم فقط از چهره و لقب و ویژگی های اون برای بیان احساساتم استفاده میکنم  241 کاورمم که مشاهده میکنید که چهره ی مورده علاقم هایزنبرگ هستش با کلاه و عینک که وقتی نگاش میکنم احساس قدرت میکنم و انرژی میگیرم Confused0 (69):  بالای کاورمم بصورت فورمول شیمیایی نوشتم just gamefa (به این دلیل بصورت فرمول شیمیایی نوشتمش چونکه آقای هایزنبریگ تو سریال استاد شیمی بوده و از توانایی هایی که در زمینه ی تخصیصیش داره شروع میکنه به درست کردن مواد مخدر که بتونه پول درمان سرطانش رو دربیاره .....عخی فداش بشم S0 (23) )  

و به این دلیل اسم پروفایلم رو گذاشتم isapor123 چونکه دلیلش رو نمیدونم خداشاهده منم مثل توام  Eee

اگر هم به آواتارم نگاه کنید زیرش نوشتم (خطر اسپم) بخاطر اینکه:
 i am spamer   111

i am danger  S0 (37)  

امضای بنده هم که همیشه در حال تغییر هستش و تصاویر مختلف از بازی های مورد علاقم رو میزارم کنار هم مثل همین پایینی که مشاهده میفرمایید اگه شما هم از اینجور امضا ها خواستید به من بگید که واسه بازی مورد علاقتون درست کنم حالشو ببرید   Confused0 (21):
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: چرا این نام کاربری؟ چرا این امضا و آواتار؟ - توسط isapor123 - 09-10-2015, 01:23 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up سرگرمی: نظرت رو در مورد آواتار و امضا و شخصیت نفر قبلی بگو PicaSSO 2,828 211,295 01-02-2017, 08:28 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان