امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی درباره مشکلات رایج ویندوز
مشکلات DirectX
مطلب#2:
به مشکل این دوستمون توجه کنید. شاید مشکل شماهم باشه:
خلاصه مشکل: ایراد بازیهای قدیمی در ویندوز7(که بصورت پیش فرض dx11 دارد).
شرح مشکل:من بازی های زیادی دارم که با Dx11 مشکل دارند. بازی هایی نظیر Everquest,wow,farcry,alien vs predator 2,counterstrike,doom3 و بسیاری از بازی های قدیمی دیگر.خیلی از جوابهایی که به سوالایی مشابه سوال من داده میشه بدین معنی است که من یک مشکل سخت افزاری دارم یا مشکل من مربوط به compatibility با ویندوز7 میشه. اما من میدونم که مشکل دقیقا مربوط میشه به Dx11.!!!
من هیچ علاقه ای ندارم که به این سوالات جواب بدم که: چه اروری دریافت کردم؟ یا از چه سخت افزاری استفاده میکنم؟ و یا از چه درایور هایی استفاده میکنم؟ تنها کاری که من باید انجام دهم اینه که ورژن دایرکت اکس رو به ورژن های قدیمی تر برگردونم. مثلا 9c. من همین مشکلات رو در ویندوز ویستا هم داشتم که وقتی به نسخه های قدیمی تر restore کردم مشکلم حل شد. من نسخه های web installer dx رو امتحان کردم اما نصب نمیشن بخاطر ارور "you have a newer version already installed etc.".من تنظیمات compatibility رو هم تغییر دادم اما بی فایده بود.
خلاصه راه حل: در کنار ویندوز خود یک ویندوز قدیمی تر مثلا xp نصب کنید و dx9c یا dx10 رو در اون نصب کنید و به هیچ وجه تلاش نکنید آنرا ارتقا دهید.
شرح راه حل:من از فضای سیستمی زیادی استفاده میکنم. و تصمیم گرفتم در درایو جدید(مثلا یه هارد) سیستم عامل قدیمی(مثل XP) رو نصب کنم و بازی هامو از درایو سیستم که فایل های سیستمی ویندوز7 در اون نصب بود رو پاک کنم و اونها رو در درایو مربوط به ویندوز XP نصب کنم. 
نتیجه: ویندوز7 به صورت دیفالت dx11 دارد لذا هیچ راه حلی برای برگرداندن ورژن dx به قدیمی تر ها وجود ندارد لذا نصب ویندوز دوم بهترین راه است.
لینک مشکل و راه حل:http://answers.microsoft.com/en-us/windo...b=5&auth=1
ترجمه و خلاصه: قارچ
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: راهنمایی درباره مشکلات رایج ویندوز - توسط قارچ - 02-02-2016, 09:09 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش ساخت برنامه برای Restart و Shutdown و Logoff ویندوز Mr.ISO 1 1,954 04-16-2016, 09:06 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  چگونه برنامه ای شبیه به Run ویندوز بنویسیم؟ (آموزش) Mr.ISO 0 1,288 03-03-2016, 11:15 PM
آخرین ارسال: Mr.ISO
  کرک وحل مشکلات بازی GTA V دیاکو 2 2,325 05-31-2015, 07:33 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان