امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گیمفا در تسخیر نویسندگان | 8 نویسنده برتر گیمفا
(08-29-2016, 08:08 PM)B.A.T نوشته است: دوستان گیمفا نام بزرگیه... بعد از راه افتادن شاخه سینما حالا بزرگتر هم شده و قطعا کسی باید درش مشغول به کار باشه که بتونه بدون حاشیه و متمرکز کارش رو به بهترین شکل ممکن انجام بده.
دلیل این همه انتقاد چیه؟ دوستان دقت کنید، سردبیر محترم برای شما پیامی داره:«لطفا خودتون رو تیکه پاره نکنید»... دیگه از این واضح تر؟ نکنید دیگه
اصلا چه دلیلی داره سردبیر تو کارش با دشمن‌ها هم نظر باشه؟ اون هم دشمنانی که از همه وجودشون مایه گذاشتن برای اسم «گیمفا»... دشمن‌هارو باید نابود کرد... پشیزی اهمیت نداره که کی قبلا اینجا مایه گذاشته، خودمون رو عشق است؛ بهترین سردبیری که گیمفا به خودش دیده
اونهایی که در گذشته سایت رو بالا اوردن میگن «با جدیت هر چه بیشتر میگم حتی اگر 100 نویسنده برتر رسانه هم نوشته بشه به اون لیست تعلق ندارم» اما سردبیر نظر دیگه‌ای داره و میگه:«کسی نمیتونه با لاپشونی کسی که [فقط در یک مقاله ساده] در صدر هست رو عوض کنه»
همه از گذشتگان و زحمت کش‌های قبلی به عنوان یک شخصیت ماندگار یاد میکنن ولی تو گیمفا پیشکسوت‌ها دشمن نامیده میشن... من هم قطعا بعد از نوشتن این متن میرم تو تیم دشمن‌ها...آره شاید فکر کنن من الان با یک تک تیر انداز منتظرم تا هر کی رو دیدم زخمی کنم... خوشبختانه اونهایی که باید من (و خیلی‌های دیگه) رو بشناسن، به خوبی می‌شناسند.
آره این آدم‌ها دشمن هستند...دشمن هستند چون قلبشون اجازه نمیده از زیر اسم گیمفا بیان بیرون، دشمن هستن چون با وجود هر مشکل و کدورتی پشت سر کسی (و گیمفا) صحبت نمیکنن و دشمن هستند چون یک شخص همه رو دشمن میبینه.
همه میدونیم هیچ وقت هیچ کس با حاشیه رشد نمیکنه اما تازگی‌ها همه با حاشیه اسم در میکنن... چرا کسی به بخش خبری گیمفا انتقاد و اعتراضی نداره؟ چرا سردبیر بخش خبری هر روز با این و اون دست به یقه نمیشه؟برای اینکه بدون حاشیه و با تمام تمرکز کارش رو انجام میده و برای همین هم خبرنگارها از هیچ چیزی برای این سردبیر کم نمیذارن. اگر هم انتقادی از این بخش بود قطعا با فحش و بد و بیراه بهشون جواب داده نمیشه.
خیلی نمینویسم چون سردبیر خیلی محترمانه گفته خودتون رو *ر ندین، همینه که هست...نظرم رو میندازم تو صندوق انتقادات و پیشنهادات و برای گیمفا بهترین‌هارو آرزو میکنم.
اشکان جان تو از دوستای خوبمی، البته شناخت زیادی از هم نداریم اما هیچوقت مشکلی هم نداشتیم با هم و  بعد از این ارسالت و این جوابی که میدم هم ایشالا مشکلی با هم نمیخوریم و این یک اختلاف نظر هست. 

قبل از جواب دادنم بگم اگه کسی فکر میکنه که چرا من که الان تو گیمفا نه کاره ای هستم نه این چیزا برام سودی داره نه ضرری نه چیزی ازم کم میشه نه چیزی بهم اضافه میشه، پس چرا دارم انقد دفاع میکنم از سردبیر فعلی.
دلیلش دوتا چیز هست. اولین دلیلش دوستیم با سعید و شناختم از ایشون هست و دلیل دومش این که دوس ندارم یه گوشه بشینم ببینم که راست و دروغ رو انقدر ساده جاشون رو عوض میکنن بعضیا.

دوباره حرفای احساسی و قشنگ با پیام غلط نوشته شد.

شخصیت های ماندگاری که ازشون یاد کردی چی شد که رفتن؟؟ همیشه یه جمله بود دوستان به دلایل شخصی از گیمفا جدا شدم و چند خط هم متن احساسی. این دوستان همونقدر که به گیمفا کمک کردن تا بالا بیاد، همونقدر هم با یک دفعگی رفتنشون و جا زدنشون گیمفا رو تو مشکل انداختن. یکم به کاراشون بعد از گیمفا نگاه کنیم بهتر میشه یه سری چیزا رو بفهمیم. اول میره یه سایت دیگه که براش میصرفه، بعد یه مدت اونجام دیگه اونقدرا براش به صرفه نیست، خب میره یه سایت دیگه و...  یا یکی دیگه میره یه سایت دیگه و با یه سری دیگه گیمفا و کاربراش رو به فحش میبنده و بعد دوباره با گردن کج برمیگرد اینور البته کاش با گردن کج بود جوری میان که انگار هیچ چیزی نبوده. همونایی که میگی قلبشون اجازه نمیده از گیمفا بیان بیرون و این حرفا، وقتی رفته بودن سایت دی بازی تنها کارشون فحش دادن به گیمفا و کاربراش بوده و بعد برگشتن. 

ببخشید دشمنانی که میگی از وجودشون مایه گذاشتن واسه گیمفا مگه سردبیر فعلی از چیش مایه میزاره؟ مگه بچه های تیم الان از چی مایه میزارن؟ نکنه دست مزدا میلیونی شده و ما خبر نداریم؟؟ شایدم به همین دلیله که خیلیا زد به سرشون برگردن. چه میدونم والا :)))))

میگی چرا بخش  خبری حاشیه نداره و کارش رو پیش میبره؟؟؟ خیلی رک بگم. الان افراد به دو دسته تقسیم شدن و هیچ کس هم نمیتونه این رو انکار کنه. یک دسته میشن افرادی که با سعید آقابابایی مشکل دارن و میخوان بکوبوننش و یک دسته ام میشه سعید آقابابایی و چندتا از اعضای سایت..... 

خب حالا بگو بخش خبری دست کدوم یکی از این دو دسته اس؟؟ ها؟ خب معلومه دست کساییه که با سعید مشکل دارن پس نمیان واسه خودشون حاشیه سازی بکنن که. اگه بخش خبری ام به دست سعید آقابابایی یا یکی از کسایی که آقایون باهاش حال نمیکردن بود براش حاشیه میساختن. کسی که حاشیه سازی میکنه سعید نیست. سعید جواب میده فقط. 

فقط یک جمله دیگه میگم. وقتی یک مهمان یک کاربر جدید بیاد این متن هارو بخونه تصویر ذهنیش از گیمفا خراب میشه و فقط به ضرر گیمفا و در نهایت به ضرر کسی که حاشیه سازی میکنه هست. پس کسی که حاشیه سازی میکنه عملا دلش به حال گیمفا نمیسوزه و واسه کینه های خودش هرکاری میکنه S0 (24)
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گیمفا در تسخیر نویسندگان | 8 نویسنده برتر گیمفا - توسط Moien_fr - 08-29-2016, 09:14 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Video ماجرا های گیمفا | اگزوشیست ها Lightninghero 7 3,138 03-13-2017, 06:17 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
Music ماجرا های گیمفا | پایانی برای آغاز Lightninghero 18 7,374 09-24-2016, 04:38 PM
  ترول های انتقادی گیمفا Farhan 272 70,171 07-22-2016, 04:36 PM
آخرین ارسال: HeathcliffAndrewLedger
Music ماجرا های گیمفا | من بهترینم! Lightninghero 18 6,242 06-09-2016, 01:01 AM
Music پادکست صوتی طنز (اختصاصی انجمن گیمفا) | موضوع این هفته قتل در کوچه های گیمفا Lightninghero 36 8,892 04-11-2016, 08:25 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان