امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آفریقای وحشی با چاشنی زامبی:نقد وبررسی عنوان Resident Evil5
(10-20-2016, 04:48 PM)The Future نوشته است: سلام علیکم.
نقد خوبی بود، عنوان نظرم رو خیلی جلب کرد. یکی از مشکلات مهم توی این نقد کوتاهیش بود! خیلی کوتاه درباره بازی توضیح داده بودید.
خب بریم سراغ مشکلات:
نقل‌قول: پس از گذشت 13 سال از شروع کار یکی از بزرگترین فرنچایزهای تاریخ وبعد از انتشار چندین نسخه اصلی وفرعی از فرنچایز رزیدنت ایول در سال2009 بالاخره نوبت به پنجمین قسمت
بهتر بود بین این کلمات و اعداد فاصله بذارید. 
و بعد
و فرعی
سال 2009
نقل‌قول: از این عنوان بالا بود.حال میخواهیم ببینیم
اینجا هم همینطور. 
بود. حال
نقل‌قول: حال میخواهیم ببینیم که آیا واقعا نسخه پنجم توانسته یک عنوان درخور نام رزیدنت ایول باشد
اینجا باید از نیم فاصله استفاده می‌کردید.
می‌خواهیم.
اگر نمی‌دونید چطوری باید از نیم فاصله بذارید، دستور زیر را اجرا کنید:
Ctrl + Shift + 2
=============================
درباره بخش داستانی بازی خیلی خیلی کم توضیح دادید. یعنی فقط شما اومدید مقداری از داستان رو گفتید و هیچ چیز دیگه دربارش نگفتید. بهتر بود درباره شخصیت پردازی، داستان روایت خوبی داره!؟ اونقدر به شما انگیزه میده که تا آخر پای بازی بشینید؟! و...!
در بخش گرافیک هم همینطور. 
نقل‌قول: اما مهمترین قسمت گرافیک بازی نورپردازی فوق العاده زیبای آن است که بیش از هرچیز شما را مجذوب خود میکند
اگر من بودم، سعی می‌کردم یه مثال هم برای این نکته مثبت بزنم! نور پردازی توی چی خوبه!؟ شب!؟ روز؟! یا ..!؟
نقل‌قول: صداگذاری کریس,شوا وجیل فوق العاده است اما آلبرت وسکر چیز دیگریست و بسیار شگفت‌انگیز است.
صدا گذاری کریس، شوا و جیل فوق‌العاده است. اما آلبرت و سکر جایی برای حرف باقی نگذاشته اند. 

خب اینم از رفع اشکال. باید بگم با این کار قصد نداشتم نقد شما رو بکوبم و شما رو مایوس کنم. چون قطعاً در نقد بعدیتون این مشکلات به نصف می‌رسن. موفق باشید ...  S0 (74)
خیلی ممنون حتما در نقدهای بعدی رعایت میکنم
والا نیم فاصلرو اواسط مقاله یادم اومد بزارم وکوتاه بودن نقدم که واسه کم تجربگی بود
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: آفریقای وحشی با چاشنی زامبی:نقد وبررسی عنوان Resident Evil5 - توسط S.T.A.R.S - 10-20-2016, 04:54 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  زامبی کشی در مقیاس وسیع! | آنچه از Days Gone می دانیم White Beard 1 1,266 11-25-2018, 12:40 PM
آخرین ارسال: White Beard
  روزی روزگاری در قلمروی بیکرها | نقد و بررسی Resident Evil 7: Biohazard Lazaretto 4 3,480 04-23-2017, 01:19 AM
آخرین ارسال: Death Lord
  بازبینی بازی Resident Evil 7 بر روی MSI GS43VR Phantom Pro Gabit0 0 1,450 04-04-2017, 10:50 AM
آخرین ارسال: Gabit0
  روزی روزگاری : دبی، بیابانی خونین | نقد و بررسی عنوان Spec Ops: The line Maziyar Hemmati 2 2,447 11-24-2016, 07:33 PM
آخرین ارسال: Y PS
  نغمه خون و مرگ | پیشنمایش عنوان Battlefield 1 Maziyar Hemmati 8 3,410 09-30-2016, 03:00 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان