امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا
خب منم معرفی می‌کنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

مانی میرجوادی 
متولد 22 آبان 1372 
تمامی فعالیتم مربوط به گیم و کتاب خوندن میشه. من از 5 سالگی میتونستم بخونم واسه همینم از همون زمان به شعر و ادبیات علاقه نشون می‌دادم. حدودا نه یا ده سالم بود که تونستم شاهنامه رو به طور کلی بخونم ولی علاقه‌ی آنچنانی به این کتاب ندارم هرچند براش ارزش زیادی قائلم. 
علاقه‌ی اصلی من تو ورزش مربوط میشه به رشته‌ی بسکتبال چون خودم تو همین رشته مشغولم (البته چند وقتیه که اصلا حرفه‌ای دنبالش نمیرم). ولی اگه قرار باشه برای تماشا بین فوتبال و بسکتبال یکی رو انتخاب کنم بدون شک انتخابم فوتباله! پرسپولیسی‌ام و رئالی متعصب!! 
با دانیال حدودا چهار پنج سالی میشه که تو همین فضای اینترنتی آشنا شدم و به خاطر فشار درس فقط تونستن خیلی کم بهش کمک برسونم واسه بالا بردن گیمفا که امیدوارم از همین تابستون تلاشم بیشتر شه و کمک بیشتری بکنم. 
تو نویسندگی خب ید طولایی دارم. تو صفحه‌ی اجتماعی فیسبوقم دو تا رمان کامل نوشتم. فیلمنامه‌های زیادی نوشتم و در حال نوشتنشون هستم. اهل نوشتن متنای فلسفی و ادبی هم هستم. شعر و ترانه‌هم میگم ولی خب نه در حد خیلی حرفه‌ای. هرچند دوستان به من خیلی لطف دارن. 
بیشتر دوست دارم مقاله بنویسم. با اینکه زبان انگلیسیم اونقدر خوب هست که تو ترجمه بتونم موفق باشم، اما ترجیح میدم خودم بنویسم. تو ترجمه کردنم هم همیشه نوع نوشته و لحنش بیشتر واسه خودمه تا کس دیگه‌! 

بازی مورد علاقه‌مم تا امروز Batman Arkham City بوده و شخصیت مورد علاقه‌ام Joker. 
هیچوقت فن هیچ کنسول یا بازیی نبودم و نخواهم شد چون کل و کل بحث تو این زمینه‌رو بی فایده میدونم. 

با تشکر از شما [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
“Didn’t we have some fun though? Remember when the platform was sliding into the fire pit and I said ‘Goodbye’ and you were like ‘NO WAY!’ and then I was all ‘We pretended we were going to murder you’? That was great."
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط mani - 06-26-2013, 12:49 AM
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط Delsin Rowe - 02-02-2014, 12:39 PM
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط Mobin Ahmadi - 03-28-2015, 04:41 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 63,605 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,596 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  برگشت سایت به سیستم قبلی kasra 0 2,502 12-31-2013, 01:06 PM
آخرین ارسال: kasra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان