امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(03-10-2016, 10:20 AM)INJUERD_WOLF نوشته است:
(03-09-2016, 10:08 PM)ash-1999 نوشته است:
(03-09-2016, 09:54 PM)INJUERD_WOLF نوشته است: سلام خسته نباشید.
من مکس پین 3 رو نصب کردم ورژن full movie با آپدیت 1.2... وقتی که بازی رو اجرا میکنم
تو لودینگ گیر میکنه(هنگ نمیکنه)فقط تو لودینگ میمونه و جلو نمیره.
لطفا راهنمایی کنید.

من اینجا سه تا را ه براتون پیدا کردم:

2-مشکل گیر کردن بازی در مرحله Loading : این مشکل مخصوصا برای کسانی که نسخه BlackBox رو دارن خیلی رایجه و راه حل این مشکل به شرح زیر هست :
ابتدا آپدیت های زیر را دانلود کنید.
دانلود  آپدیت 1.0.0.13 و  1.0.0.17
حجم : 186 MB  
پسورد: www.p30source.com
دانلود آپدیت 1.0.0.22 
پسورد : soft98.ir
حجم:   MB 31.2
بعد از دانلود فایل های فشرده را extract کنید سپس MP3_Launcher_1_13_0_0 و بعدMP3_Patch_Update_1_0_0_17  را در مسیر بازی کپی کرده و سپس نصب کنید. اگر Rockstar Social Clubرو از قبل نصب نکردید اون رو هم نصب کنید. سپس در فایل دوم  MP3_Patch_Update_1_0_0_22 را در مسیر بازی کپی کرده و نصب کنید . و تمام محتویات پوشه ی کرک موجود در فایل دوم را در مسیر بازی کپی کنید .
( توجه کنید که ابتدا آپدیت هارو بریزید و بعد کرک )
سپس پوشه ی پروفایل داخل پوشه ی کرک را نیز در مسیر Documents\Rockstar Games\Social Club کپی کنید . دوستانی که نسخه جدید (1.0.9.5) Rockstar Social Club رو ندارند می توانند از پوشه ی U_M_P_3موجود در پوشه آپدیت اول نصب کنند . سپس بازی را اجرا کنید .
اگر بازی شما با موفقیت اجرا شد و در مرحله Loading گیر کرد مراحل زیر را دنبال کنید: فایل زیر را دانلود کنید و در مسیر بازی کپی کنید.
دانلود
از این پس وقتی می خواهید بازی اجرا کنید این فایل را اجرا کنید با اجرای این فایل کسانی که هنگام Loading با مشکل مواجه می شوند، مشکلشان حل می شود . برای راحتی کارتان می توانید یک Shortcut از این فایل در دسکتاپ بسازید .
اگر باز هم مشکل Loading حل نشد باید دو فایل PlayMaxPayne3.exe و MaxPayne3.exe رو در فایر وال بلاک کنید.برای این کار از روش زیر استفاده کنید.
1- به کنترل پنل رفته و به Windows Firewall بروید و گزینه Advance Settings رو انتخاب کنید.
2- در منوی سمت چپ به Outbound Rules بروید.
3- در منوی سمت راست …New Rule را انتخاب کنید.
4- در صفحه بازشده Program رو انتخاب کنید و Next بزنید.
5- This Program Path رو انتخاب کنید و روی Browse کلیک کنید و به مسیر بازی رفته و PlayMaxPayne3.exe رو انتخاب کنید و Next بزنید.
6-Block Connection رو انتخاب کنیدو Next بزنید.
7- هر سه گزینه را انتخاب کرده و Next بزنید.
8-یک اسم تایپ کنید و بر روی Finish Click کنید.
9-تمامی مراحل بالا را برای فایل MaxPayne3.exe هم انجام دهید.
بلک کردن فایل ها در ویندوز xp:
1- به منوی Start برید و بر روی Control Panel کلیک کنید.
2- روی گزینه Windows Firewall کلیک کنید.
3- در پنجره باز شده بر روی گزینه Exceptions کلیک کنید و Add رو بزنید.

حالا بازی رو اجرا کنید.اگر باز هم در مرحله لودینگ گیر کردید، پس از انجام مراحل بالا کرک زیر رو دانلود کنید.
دانلود کرک
اگر باز هم در مرحله لودینگ گیر کرد نسخه جدید Social Club رو نصب کنید و دوباره پوشه Profiles رو کپی کنید.
دانلود Social Club
اگر روش بالا رو به صورت دقیق انجام بدید مشکلتون حل میشه ، با این وجودراه حلی پیشنهاد میکنیم که این هم جواب میده و به صورت زیر هست .
1- آپدیت 1.0.0.17 و 1.0.0.22 رو توی محل نصب کپی و بعد اجرا کنید .
2- کرک Skidrow رو توی محل نصب کپی کنید .
[font=Tahoma, arial]دانلود کرک اسکیدرو
[/font]

منبع : http://mobinigi.blogfa.com

3- قبل از این که Rockstar Social Club رو نصب کنید وارد بازی بشید . وقتی دکمه enter رو میزنید از بازی میاد بیرون که با این که پوشه save در my documents ایجاد میشه.

4- نسخه 1.0.9.5 نرم افزار Rockstar Social Club رو نصب کنید.

5- حالا از کرک reloaded (همون کرکی که داخل آپدیت دوم قرار داره) پوشه profiles رو داخل پوشه Social Club در My Documents کپی کنید .

6- در قسمت سرچ بار استارت  عبارت windows features رو تایپ کنید و enter بزنید . در صفحه ی باز شده تیک کنار گزینه net frame work 3.5 رو بردارید .
[font=Tahoma, arial]7- وارد بازی شوید .[/font]

[font=Tahoma, arial]فقط دوست عزیز INJURED_WOLF بعضی از لینک ها *یلتره[/font]
آقا مشکل من حل شد دمت گرم عزیز. با راه حل اول لینکارو با ...شکن باز کردم. خیلی آقایی
یه سوال دیگه هم دارم تو بازی ویچر 2 بدجور افت فریم دارم در حالی که سیستمم از اون بالاتره
اینم کمک کنی فداتم.
ویچر 2 تقریبا همونه یه چیز فوق العاده سنگ و بد بهینه شده هست
آپدیت هاش رو امتحان کنید

(03-10-2016, 10:20 AM)INJUERD_WOLF نوشته است:
(03-09-2016, 10:08 PM)ash-1999 نوشته است:
(03-09-2016, 09:54 PM)INJUERD_WOLF نوشته است: سلام خسته نباشید.
من مکس پین 3 رو نصب کردم ورژن full movie با آپدیت 1.2... وقتی که بازی رو اجرا میکنم
تو لودینگ گیر میکنه(هنگ نمیکنه)فقط تو لودینگ میمونه و جلو نمیره.
لطفا راهنمایی کنید.

من اینجا سه تا را ه براتون پیدا کردم:

2-مشکل گیر کردن بازی در مرحله Loading : این مشکل مخصوصا برای کسانی که نسخه BlackBox رو دارن خیلی رایجه و راه حل این مشکل به شرح زیر هست :
ابتدا آپدیت های زیر را دانلود کنید.
دانلود  آپدیت 1.0.0.13 و  1.0.0.17
حجم : 186 MB  
پسورد: www.p30source.com
دانلود آپدیت 1.0.0.22 
پسورد : soft98.ir
حجم:   MB 31.2
بعد از دانلود فایل های فشرده را extract کنید سپس MP3_Launcher_1_13_0_0 و بعدMP3_Patch_Update_1_0_0_17  را در مسیر بازی کپی کرده و سپس نصب کنید. اگر Rockstar Social Clubرو از قبل نصب نکردید اون رو هم نصب کنید. سپس در فایل دوم  MP3_Patch_Update_1_0_0_22 را در مسیر بازی کپی کرده و نصب کنید . و تمام محتویات پوشه ی کرک موجود در فایل دوم را در مسیر بازی کپی کنید .
( توجه کنید که ابتدا آپدیت هارو بریزید و بعد کرک )
سپس پوشه ی پروفایل داخل پوشه ی کرک را نیز در مسیر Documents\Rockstar Games\Social Club کپی کنید . دوستانی که نسخه جدید (1.0.9.5) Rockstar Social Club رو ندارند می توانند از پوشه ی U_M_P_3موجود در پوشه آپدیت اول نصب کنند . سپس بازی را اجرا کنید .
اگر بازی شما با موفقیت اجرا شد و در مرحله Loading گیر کرد مراحل زیر را دنبال کنید: فایل زیر را دانلود کنید و در مسیر بازی کپی کنید.
دانلود
از این پس وقتی می خواهید بازی اجرا کنید این فایل را اجرا کنید با اجرای این فایل کسانی که هنگام Loading با مشکل مواجه می شوند، مشکلشان حل می شود . برای راحتی کارتان می توانید یک Shortcut از این فایل در دسکتاپ بسازید .
اگر باز هم مشکل Loading حل نشد باید دو فایل PlayMaxPayne3.exe و MaxPayne3.exe رو در فایر وال بلاک کنید.برای این کار از روش زیر استفاده کنید.
1- به کنترل پنل رفته و به Windows Firewall بروید و گزینه Advance Settings رو انتخاب کنید.
2- در منوی سمت چپ به Outbound Rules بروید.
3- در منوی سمت راست …New Rule را انتخاب کنید.
4- در صفحه بازشده Program رو انتخاب کنید و Next بزنید.
5- This Program Path رو انتخاب کنید و روی Browse کلیک کنید و به مسیر بازی رفته و PlayMaxPayne3.exe رو انتخاب کنید و Next بزنید.
6-Block Connection رو انتخاب کنیدو Next بزنید.
7- هر سه گزینه را انتخاب کرده و Next بزنید.
8-یک اسم تایپ کنید و بر روی Finish Click کنید.
9-تمامی مراحل بالا را برای فایل MaxPayne3.exe هم انجام دهید.
بلک کردن فایل ها در ویندوز xp:
1- به منوی Start برید و بر روی Control Panel کلیک کنید.
2- روی گزینه Windows Firewall کلیک کنید.
3- در پنجره باز شده بر روی گزینه Exceptions کلیک کنید و Add رو بزنید.

حالا بازی رو اجرا کنید.اگر باز هم در مرحله لودینگ گیر کردید، پس از انجام مراحل بالا کرک زیر رو دانلود کنید.
دانلود کرک
اگر باز هم در مرحله لودینگ گیر کرد نسخه جدید Social Club رو نصب کنید و دوباره پوشه Profiles رو کپی کنید.
دانلود Social Club
اگر روش بالا رو به صورت دقیق انجام بدید مشکلتون حل میشه ، با این وجودراه حلی پیشنهاد میکنیم که این هم جواب میده و به صورت زیر هست .
1- آپدیت 1.0.0.17 و 1.0.0.22 رو توی محل نصب کپی و بعد اجرا کنید .
2- کرک Skidrow رو توی محل نصب کپی کنید .
[font=Tahoma, arial]دانلود کرک اسکیدرو
[/font]

منبع : http://mobinigi.blogfa.com

3- قبل از این که Rockstar Social Club رو نصب کنید وارد بازی بشید . وقتی دکمه enter رو میزنید از بازی میاد بیرون که با این که پوشه save در my documents ایجاد میشه.

4- نسخه 1.0.9.5 نرم افزار Rockstar Social Club رو نصب کنید.

5- حالا از کرک reloaded (همون کرکی که داخل آپدیت دوم قرار داره) پوشه profiles رو داخل پوشه Social Club در My Documents کپی کنید .

6- در قسمت سرچ بار استارت  عبارت windows features رو تایپ کنید و enter بزنید . در صفحه ی باز شده تیک کنار گزینه net frame work 3.5 رو بردارید .
[font=Tahoma, arial]7- وارد بازی شوید .[/font]

[font=Tahoma, arial]فقط دوست عزیز INJURED_WOLF بعضی از لینک ها *یلتره[/font]
آقا مشکل من حل شد دمت گرم عزیز. با راه حل اول لینکارو با ...شکن باز کردم. خیلی آقایی
یه سوال دیگه هم دارم تو بازی ویچر 2 بدجور افت فریم دارم در حالی که سیستمم از اون بالاتره
اینم کمک کنی فداتم.
ویچر 2 تقریبا همونه یه چیز فوق العاده سنگ و بد بهینه شده هست
آپدیت هاش رو امتحان کنید
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
The Bureau XCOM Declassified - توسط SA_DARK - 09-03-2013, 02:25 AM
تنظیمات برای God Of War - توسط pouyamahmoudi - 04-23-2014, 03:44 PM
کمک دربازی The Witcher 3 - توسط hasan722 - 06-03-2015, 01:12 PM
مشکل در اجرای payday2 - توسط BSAAteam - 01-08-2016, 08:23 AM
RE: مشکل در اجرای payday2 - توسط The Breaker - 01-08-2016, 01:09 PM
RE: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی - توسط AMIR_PC - 03-10-2016, 03:46 PM
RESIDENT EVIL 7 biohazard - توسط HI1992 - 02-16-2017, 03:40 AM
RE: RESIDENT EVIL 7 biohazard - توسط HI1992 - 02-19-2017, 04:30 AM
RESIDENT EVIL 7 - توسط HI1992 - 02-16-2017, 07:07 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,526 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,260 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,702 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 23 مهمان