امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک دانلود بازی ها و نرم افزارهاي موبايل
خب اول جواب دوست عزیز amir game باید بگم که من مشکلاتم با دوستان رو تو فیس بوق(ک)حل می کنم و یه مقدار دوستان رو زیر سوال می برم و با یک استاتوس نظرم رو در مورد شخص به نمایش عموم میزارم.البته که من با کسی مشکل ندارم ما همه دوست هستیم

و در جواب آرین عزیز باید بگم که اگر خبر داشته باشی قانون ممنوعیت کپی کردن دو یا یک ساله که در فروم ایجاد شده و دقیقا بعد از قرار گیری این قانون فقط کپی کردن خبر و سایر مطالب ممنوع شده بود نه دانلود برنامه و بقیه موارد
همونطور که گفتم حتی مدیریت هم از دیدن لینک های دانلود بازی ها موبایل و...از وبسایت های فارسی زبان مشکل نداشتند و خودشون هم همکاری داشتند و فکر نمی کنم قوانین از اون موقع تا حالا که بودم فرقی کرده باشه.درسته؟
امیر جان اگه تاپیک بازی های موبایل آقا نیما که دیگه به فروم نمیاد رو به یاد بیاری متوجه حرف من میشی.
عجب سخنرانی کردم

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تاپیک دانلود بازی ها و نرم افزارهاي موبايل - توسط ALAN - 11-16-2013, 05:50 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما در موبایل و گوشی های هوشمند Station 80 19,944 10-31-2016, 08:28 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  دانلود نرم افزار دوربین بدنساز برای اندروید + لینک کافه بازار Moien_fr 2 2,045 10-27-2015, 12:23 AM
آخرین ارسال: Moien_fr
  تاپیک درخواست و رفع مشکلات برنامه های موبایل Station 0 1,501 08-11-2015, 02:27 PM
آخرین ارسال: Station
  دانلود رام های رسمی سونی Mr.Mehdi 1 1,297 07-07-2015, 01:35 PM
آخرین ارسال: Mr.Mehdi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان