امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دریافت گیفت کارت رایگان
[rtl]سلام و خسته نباشید به همه ی دوستانی که یه چیز رو تو گوگل سرچ کردن و به نتیجه ای نرسیدن .[/rtl]

[rtl]امروز همونطور که از اسم تاپیک معلومه می خوام روش گرفتن گیفت کارد رو در دو قسمت یعنی android  و کامپیوتر بهتون توضیح بدم ( متاسفانه من گوشی اپل ندارم ولی گرفتن گیفت کارت برای اون دسته از افرادی که گوشی با سیستم عامل ios  دارن خیلی راحت تره )[/rtl]

[rtl]دریافت گیفت کارت از طریق گوشی ها و تبلت های اندروید : برای گرفتن گیفت کارد می تونید از برنامه های زیادی استفاده کنید که به لطف فیلترینگ حرفه ای ایران دسترسی به این قسمت خیلی خیلی آسونه Confused25: ...  .[/rtl]
[rtl]( باید توجه داشته باشید که حتما از قند شکن hot spot shield استفاده کنید چون من با سایفون نتونستم کاری انجام بدم )[/rtl]

[rtl]Appbounty (کسانی که گوشی اپل دارن هم می تونن از این برنامه استفاده کنن ولی من اطلاعی در این زمینه ندارم )

این برنامه یکی از معروف ترین و پرطرفدار ترین برنامه ها در این زمینه است . ابتدا این برنامه رو از play store  (خدا رو شکر این قسمت دیگه فیلتر نیست ) دانلود کنید . وقتی با قند شکن وارد برنامه شدید می تونید log in  کنید :[/rtl]

[rtl]و بعد منوای براتون باز میشه که لیستی از اپلیکیشن ها و بازی ها در اون وجود داره :[/rtl]

[rtl] [تصویر:  0.png][/rtl]

[rtl]از این منو می تونید هر برنامه ای رو که خواستید دانلود کنید ( دانلودتون حتما باید از طریق play store باشه . دوستانی هم که به که با ارور this app is unavailable for your country مواجه می شن باید gmailشون رو پاک کنن و دوباره با قند شکن gmailشون رو فعال کنن )
بعد از جمع کردن امتیاز شما می تونید کد گیفت کارت مورد نظرتون رو از قبیل : amazon – google play – steam و ... دریافت کنید

[/rtl]

[rtl]App trailers[/rtl]
[rtl]این برنامه به نظرم از appbounty خیلی بهتره ولی گمنام هست و شما باید از طریق نرم افزار mobogenie این اپلیکیشن رو دانلود کنید ( فیلتر نیست )[/rtl]
[rtl]پس از دانلود و ورود به برنامه از بخش settings به وسیله ی facebook تون log in کنید بعد برگردید به منوی اول :[/rtl]

[rtl]این برنامه برای شما یک جور سرگرمی هم محسوب میشه یعنی می تونید با دیدن تریلر فیلم ها و بازی ها و ... امتیاز جمع کنید .[/rtl]
[rtl]شما هم چنین می تونید با انجام دادن بعضی offer ها امتیاز جمع کنید و وقتی امتیازتون به حد معینی رسید می تونید کد گیفت کارت مورد نظرتون رو از قسمت redeem دریافت کنید ( offer ها از تریلر ها امتیاز بیشتری دارن )
[تصویر:  screen568x568.jpeg]
[/rtl]
[rtl]این دو برنامه بهترین برنامه ها برای گیفت کارت هستن ولی برنامه های دیگه ای مثل app karma و free my apps هم هستن منتهی من با این برنامه ها به نتیجه ای نرسیدم .

[/rtl]
[rtl]می ریم سراغ قسمت اصلی یعنی تهیه ی گیفت کارد از طریق کامپیوتر که عمدتا برای بازی های استیم سرچ میشه ( دوستان همونطور که می دونید برنامه ای برای کامپیوتر تو این زمینه وجود نداره و همه ی کار ها به وسیله ی web browserتون انجام میشه) .[/rtl]
[rtl]اولین سایت که از همه سر تره سایت tremorgames.com هست  که شما با بازی کردن و انجام بعضی از offer ها می تونید امتیاز جمع کنید . (متاسفانه در این سایت گیفت کارت play store پیدا نمیشه )[/rtl]
[rtl]تصویری از منوی سایت :
[تصویر:  ac8e992a329eb654c4ec5aa49dffec98cc35ec6f...rgames.com]
[/rtl]
[rtl]یک مشکلی که وجود داره اینه که شما از خط اینترنتتون فقط می تونید یه id بسازید و سعی کنید فقط با یک browser وارد این سایت بشید چون اگه passwordتون رو گم کنید اشکتون در میاد ( برای خودم پیش اومده ) .[/rtl]
[rtl]در این سایت بازی های زیادی وجود داره که خیلی سرگرم کننده هست ولی شما نباید انتظار گرافیک زیبا از این بازی ها داشته باشید چون بعید می دونم که حجم حتی یکی از اون ها به 50 مگ برسه . دقت کنید که بازی هایی که انجام میدید رو از قسمت achievements اجرا کنید چون بعضی از بازی ها امتیازی نداره و اگه شما توجه نکنید بسیار بسیار کفری می شید ( بازم برای خودم پیش اومده )[/rtl]
[rtl]بزرگ ترین مزیت این سایت که همه به دنبال اون هستن اینه که می تونید بازی های پولی استیم رو بدون تهیه ی گیفت کارت دانلود کنید یعنی مثلا برای بازی dayz که 34 دلار هست باید 30-40 هزار امتیاز جمع کنید اما می تونید با زحمت کم تر 22 هزار امتیاز جمع کنید و کد این بازی رو از سایت دریافت کنید و حالش رو ببرید . هم چنین می تونید آیتم بازی هایی مثل LOL – Dota 2 و CS:GO رو با امتیاز بسیار کم دریافت کنید .[/rtl]
[rtl]سایت بعدی که معرفی می کنم سایت lootpalace.com هست ولی من راجع به این سایت به شما توضیحی نمی دم چون همه ی توضیح ها تکراریه و سعی کنید از سایت اولی که بهتون معرفی کردم استفاده کنید .

[/rtl]

[rtl]امیدوارم مطالبی که گفتم برای شما مفید باشه اگه غلط املایی داشتم به بزرگی خودتون ببخشید و به من گوش زد کنید که دیگه تکرار نشه .
این روش ها توسط خودم تست شده و اگر هم مشکلی داشتین من به دلیل امتحان فیزیک امروز نمی تونم راهنمایی تون کنم (شاید هم بتونم) .
[/rtl]
[تصویر:  Dhoom-3-Aamir-Khan.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود رایگان فیلم های دوره آموزشی MCITP farazNetwork 0 1,473 10-12-2019, 02:16 PM
آخرین ارسال: farazNetwork
  آموزش ویدیویی کامل و جامع C# - رایگان HuNTeRPlus 1 1,669 11-29-2018, 05:25 PM
آخرین ارسال: HuNTeRPlus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان