امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
و پس از سال ها دوری آپدیت 6.61 کنسول PSP
به نام خدا

[تصویر:  bwclynk1l545xdtwc35b.png]

با سلام خدمت تمامی گیمفایی ها
این خبر واقعا خبر تعجب برانگیزی هست که بعد از حدود تقریبا دو سال سونی آپدیتی اجباری را برای این کنسول دستی که دیگه از رده خارج شده منتشر کرده.
این آپدیت باری ثبات بیشتر سیستمی این کنسول منتشر شده است و در تاریخ 15 January سال 2015 منتشر شد.
در این تاپیک قصد آموزش آپدیت کردن کنسول به این ورژن را دارم.
دلیل اینکه این آموزش را دیر قرار دادم این بود که خودم می خواستم تست کنم و از سالم بودن اون مطمئن باشم.
حالا میریم سراغ آپدیت
اول اینکه شما باید آپدیت رسمی 6.61 را دانلود و نصب کنید.

دوستان عزیز قبل از انجام دادن آپدیت به این دو نکته حتما توجه کنید.

در هنگام آپدیت هیچ کاری با دستگاه نداشته باشید.(خاموش کردن یا در آوردن مموری و از این قبیل)

شارژ دستگاه حتما باید بالای 80 درصد باشه.

خب حالا بستگی به نوع PSP تون یکی از این آپدیت ها رو دانلود کنید.

برای PSP های سری 2000
PSP 2xxx Update 6.61

برای PSP Go
PSP Go Update 6.61

بعد از دانلود فایل EBOOT.PBP آن را به داخل مموری در پوشه ی PSP>GAME>UPDATE کپی کنید.(اگر پوشه ی UPDATE وجود نداشت خودتون اون رو به صورت دستی درست کنید) و بعد از شاخه ی GAME آپدیت کنسول را شروع کنید.

[تصویر:  a2f66003v6ztajngt9td.jpg]

خب تبریک میگم حالا کنسول شما به آخرین نسخه یعنی 6.61 آپدیت شده و حالا میریم سراغ هک این نسخه

خب اول از همه این فایل رو که با حجم حدود 2 مگ هست دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید.

6.61 PRO-C2 22-01-2015

وقتی فایل هک را از حالت فشرده خارج کردید با دو پوشه مواجه میشید این دو پوشه را در داخل مموری PSP  خودتون کپی کنید و اگر با پیغام جایگزینی فایل ها موجه شدید بگذارید فایل ها جایگزین شوند.
حالا مموری را داخل PSP قرار بدید و به قسمت GAME بروید میبینید که با سه فایلجدید رو به رو شدید که ما فقط با PROUPDATE کار داریم.
PROUPDATE را انتخاب کرده و منتظر بمانید تا صفحه ی PSP مشکی بشه و بعد از چند لحظه چند خط نوشته میاد که به شما میگه که دکمه X رو بزنید تا عملیات هک شروع بشه و بعد از پایان یافتن هک دوباره کمه ی X را بزنید تا PSP ریست میشه و هک شما کامل.
تبریک میگم الان PSP شما به آخرین ورژن هک شد و می تونید از اون لذت ببرید.
این هک توسط خودم بر روی PSP 2000 تست شده و کانلا بدون هیچ مشکلی جواب میده.
انحصار این مطلب در اختیار  انجمن گیمفا هست و حق کپی برداری فقط با ذکر منبع می باشد.
من و انجمن در قبال خرابی کنسول شما ناشی از سهل انگاری در حین کار نمی باشیم.
با تشکر

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
لینک دانلود مشکل داره دانلود نمیشه هک PSP اصلاح کنید لطفا
پاسخ
(03-02-2015, 06:41 PM)zzzanborzzz نوشته است: لینک دانلود مشکل داره دانلود نمیشه هک PSP اصلاح کنید لطفا

دوست عزیز لینک ها رو چک کردم مشکلی نداشت و بهم حجم داد.
من خودم با مرورگر Firefox و نرم افزار IDM تست کردم و بهم لینک داد حالا شما با چند تا مرورگر تست کن اگه نشد بهم اطلاع بده تا برات لینک دیگه ای پیدا کنم.
پاسخ
من درست اپدیت کردم خوبه ولی بازی ها و باز نمیکنه چیکا کنم
پاسخ
میخواستم بدونم که این نسخه از اپدیت رو میشه روی psp e 1000 هم انجام داد و بعد هکش کرد
لطفاً راهنمایی کنید و جواب بدید ممنون

و در صورت امکان اگر تونستید بازیهای خوبو انحصاری psp رو قرار بدید
هنوز کسانی هستن و موندن که از این کنسول دستی فوقولاده استفاده میکنن
ممنون
پاسخ
سلام ببخشید لینک مشکل داره من هم گوگل کروم و هم IDM تست کردم خراب بود ا
میشود فایل رو برام ایمیل کنید؟
پاسخ
(03-17-2017, 07:07 AM)BASCrazy نوشته است: سلام ببخشید لینک مشکل داره من هم گوگل کروم و هم IDM تست کردم خراب بود ا
میشود فایل رو برام ایمیل کنید؟
سلام فایل مشکلی نداره من الان خودم تست کردم.
[تصویر:  v881_یبسیبسیبش.jpg]

با این حال صبر کنید تا لینک رو در جای دیگه ای آپلود کنم و لینکش رو در اختیارتون قرار بدم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان