نظرسنجی: Battlefield or call of duty
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Battlefield
46.43%
13 46.43%
Call of duty
53.57%
15 53.57%
در کل 28 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battle field or call of duty
BATTLEFIELD

به خاطر صدا گذاری بی نظیر و کاملا طبیعی انفجار ها، وسایل نقلیه و اسلحه ها، چه موقع شلیک چه حتی موقع تعویض خشاب.

به خاطر گرافیک بی نظیر و چشم نواز

به خاطر تخریب پذیری مبهوت کننده

به خاطر گیم پلی طبیعی و باور پذیر به طوری که واقعا حس بودن در یک میدان نبرد رو به گیمر منتقل میکنه

به خاطر اینکه برخلاف بقیه بازی های هم سبک برای ایده های نو به آینده فرار نکرده و هنوز هم تو این زمان مونده

و مهمتر از هر چیز؛ به خاطر مولتی پلیری استادانه و فوق العاده جذاب به همراه مود های جالب و مپ های گسترده که طراحی اون فقط از عهده DICE بر میاد.

برای همین رای اول و آخر من فقط و فقط " میدان نبرد "

به امید عرضه Bad Company 3 در 2017

BATTLEFIELD = FEEL THE BATTLE

[تصویر:  27mex25oe9c4.jpg]
[تصویر:  rypvsl8jexcl.jpg]
پاسخ
(07-29-2015, 01:50 AM)SMAUG نوشته است: BATTLEFIELD

به خاطر صدا گذاری بی نظیر و کاملا طبیعی انفجار ها، وسایل نقلیه و اسلحه ها، چه موقع شلیک چه حتی موقع تعویض خشاب.

به خاطر گرافیک بی نظیر و چشم نواز

به خاطر تخریب پذیری مبهوت کننده

به خاطر گیم پلی طبیعی و باور پذیر به طوری که واقعا حس بودن در یک میدان نبرد رو به گیمر منتقل میکنه

به خاطر اینکه برخلاف بقیه بازی های هم سبک برای ایده های نو به آینده فرار نکرده و هنوز هم تو این زمان مونده

و مهمتر از هر چیز؛ به خاطر مولتی پلیری استادانه و فوق العاده جذاب به همراه مود های جالب و مپ های گسترده که طراحی اون فقط از عهده DICE بر میاد.

برای همین رای اول و آخر من فقط و فقط " میدان نبرد "

به امید عرضه Bad Company 3 در 2017

BATTLEFIELD = FEEL THE BATTLE

[تصویر:  27mex25oe9c4.jpg]
نمیدونم اسپم محسوب میشه یا نه ولی من با هیچ کدوم از نسخه های بتلفیلد نتوستم ارتباط برقرار کنم و بیشتر از ۲ مرحله از هر کدام نرفتم الان میخواستم بدونم من میتونم با BF4 ارتباط برقرار کنم؟
پاسخ
نقل‌قول: نمیدونم اسپم محسوب میشه یا نه ولی من با هیچ کدوم از نسخه های بتلفیلد نتوستم ارتباط برقرار کنم و بیشتر از ۲ مرحله از هر کدام نرفتم الان میخواستم بدونم من میتونم با BF4 ارتباط برقرار کنم؟

پوزش بابت اسپم

دوست خوبم اصلا و ابدا بتلفیلد رو برای بخش داستانی امتحان نکن، البته سینگل بتل 4 نسبت به 3 قابل تحمل تره ولی بتلفیلد فقط و فقط یعنی مولتی پلیر و رقابت آنلاین، پیشنهاد میکنم به صورت اوریجینال تهیه اش کن، شرط می بندم یه دست  conquest بزنی باهاش ارتباط برقرار میکنی.
[تصویر:  rypvsl8jexcl.jpg]
پاسخ
رأی من بتلفیلد
در اینکه سینگل کالاف از بتل بهتره هیچ شکی نیست!
ولی اصل کار مولتیه!
دلایل انتخاب بتلفیلد:
مولتی فوق العاده
گرافیک عالی
تانک و جت و هلی کوپتر و ...
مپ های وسیع
صدا گذاری بینظیر (برای مثال فقط کافیه یه هلی کوپتر رو منفجر کنی تا متوجه بشی)
و ...
همه اینا باعث شده که من بتلفیلد رو انتخاب کنم.
[تصویر:  ttm78k3yhid2wdubxh6r.jpg]
پاسخ
رای من کال اف

چون داستان بهتری داره
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ
دوست عزیز بستگی به خودتون داره

به نظر من دو مرحله از هرکدوم توی بخش سینگل رد کنید (فقط ضمن اینکه متوجه بشید با کدوم از لحاظ سبک تیراندازی ، سبک اسلحه ها ، صدا گذاری و.... بیشتر ارتباط برقرار می کنید)

برید اون رو به صورت اورجینال تهیه کنید چون به نظر من امسال هم کال آف دیوتی و هم بتلفیلد از بخش داستانی خوبی برخوردار بودن

من خودم شخصا Battlefield Hardline رو دارم

پیروز و موفق باشید ...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاریخچه سری بازی call of duty levi ackerman 15 7,790 07-25-2015, 12:12 PM
آخرین ارسال: You Never Win
  تاپیک هواداران Call of Duty Rise of Duty 1 1,974 07-24-2015, 02:44 AM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان