امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان برای جذب نویسنده برای مجله گیمرسان
[تصویر:  ejlzssqc0omnhkxti3l5.jpg]
؛درود

مجله گیمرسان مدتی کمی میباشد که منتشر شده است و با استقبال بي نظیر شما دوستان قرار گرفت و در سایت های بزرگ گیمفا,پردیسگیم و وبسایت دانلودها برای دانلود قرار گرفت و هم اکنون شما میتوانيد با مراجعه به یکی از این 3 وبسایت مجله گیمرسان را با بهترین کیفیت دانلود نمایید.
 در همین راه به این فکر افتادیم که برای افزایش کیفیت و قدرت مجله و گستردگی مطالب و افزایش تعداد صفحات مجله ,برای کسانی که توانایی نویسندگی هرگونه مقاله چه پیشنمایش یا نقدبررسي و...را دارند فراخوانی ایجاد کنیم تا شما خودرا محک بزنید.
[تصویر:  jux9d7ggdp15uz96jeo1.jpg]

برای قبول شدن در این فراخوان و نویسنده شدن در مجله بايد  مواردزیر را دارا باشید:

1.دارا بودن حداقل15 سال سن

2.انگیزه و علاقه برای نویسندگانی

3.دانستن قواعد نویسندگی

هر فردی که علاقه به نویسندگی دارد به بنده پیام خصوصی ارسال کند تا نام بازی مورد نظر برای گرفتن تست را ارسال کنم.
در رابطه با حقوق هم به توافق ميرسيم.
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
(07-31-2015, 12:48 AM)علیرضا! نوشته است: [تصویر:  ejlzssqc0omnhkxti3l5.jpg]
؛درود

مجله گیمرسان مدتی کمی میباشد که منتشر شده است و با استقبال بي نظیر شما دوستان قرار گرفت و در سایت های بزرگ گیمفا,پردیسگیم و وبسایت دانلودها برای دانلود قرار گرفت و هم اکنون شما میتوانيد با مراجعه به یکی از این 3 وبسایت مجله گیمرسان را با بهترین کیفیت دانلود نمایید.
 در همین راه به این فکر افتادیم که برای افزایش کیفیت و قدرت مجله و گستردگی مطالب و افزایش تعداد صفحات مجله ,برای کسانی که توانایی نویسندگی هرگونه مقاله چه پیشنمایش یا نقدبررسي و...را دارند فراخوانی ایجاد کنیم تا شما خودرا محک بزنید.
[تصویر:  jux9d7ggdp15uz96jeo1.jpg]

برای قبول شدن در این فراخوان و نویسنده شدن در مجله بايد  مواردزیر را دارا باشید:

1.دارا بودن حداقل15 سال سن

2.انگیزه و علاقه برای نویسندگانی

3.دانستن قواعد نویسندگی

هر فردی که علاقه به نویسندگی دارد به بنده پیام خصوصی ارسال کند تا نام بازی مورد نظر برای گرفتن تست را ارسال کنم.
در رابطه با حقوق هم به توافق ميرسيم.

سلام دادا من شرایط مد نظرشما رو دارم و تا آخرش هستم و تا دلت بخواهد وقت اضافه دارم سنمم 15 هستش متولد 79 هستم و عاشق نویسندگی هستم و تو حقوق هم سخت گیرنیستم فقط یه چیزی که به صرفه خدامون رو هم شکر میکنیم خخخخخخ :blush: حوصله  م سررفته بس که بیکار گشتم تو اینترنت ما میتونیم همکاری کنیم :huh:
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  روش کپی خور کردن کنسول ها و آیا روشی برای اتصال کنسول ها به کامپیوتر وجود دارد؟ Assassinwanted 1 2,400 06-15-2014, 12:35 PM
آخرین ارسال: grey
  رای دادن به ایران برای ساپورت ماکروسافت A.Rajabi 3 2,532 04-04-2014, 09:00 PM
آخرین ارسال: AMIR-GAMER
  خرید کنسول برای کلوپ گیم B The Game 12 4,200 05-05-2013, 05:39 PM
آخرین ارسال: Wayne
Information ده دلیل برای اثبات مفید بودن بازی های کامپیوتری B The Game 1 1,805 04-02-2013, 07:06 PM
آخرین ارسال: mohammad13
  تاریخ انتشار Resident Evil 6 برای PC NS game 2 2,019 12-19-2012, 11:40 PM
آخرین ارسال: batman_b52

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان