امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی
 مدیریت بازی مدیریت زندگی     
قهرمانان دیوار قرون وسطی                                                                       
بازی قهرمانان قرون وسطی یک بازی مدیریتی است که در زمان قرون وسطی اتفاق می افتد.                                                                                                   
جدا از بسیاری  بازی های مدیریتی این بازی علاوه بر پول و غذا داری الماس هم هست.
هر کدام از این ایتم ها در بازی نقش مهمی ایفا می کنند                                         
الماس:ازاد سازی مراحل و خرید سربازان جدید و در برخی اوقات جمع کردن منابع به دست امده.                                                                                           
طلا و غذا:طلا و غذا یک تیم مشترک در بازی هستند و با ان ها میتوانید سرباز بخرید یا برجک های تیر اندازی نصب کنید یا معادن طلا و مزارع غذا را ارتقاء دهید           
این بازی در سال 2013 توسط سایت لیگت گیم ساخته شد و دانلودی بالای 30 هزار فقط در سایت های ایرانی داشته است                                                              
بازی داری 56 مرحله و 8 فصل است هز فصل شمارا در محیط جدیدی میگذارد.

[تصویر:  btlo_screenshots03-300x168.jpg]
بازی داری یک ساختمان مرکزی برای بهره برداری از معادن و مزارع است که باید کارگر داشته باشیدتا بتوانید بهره برداری کنید حداکثر کارگر با اپدیت ساختمان مرکزی 4 کاگر است.                                  
گیم پلی و گرافیک:                                                                                
بازی گیم پلی جذابی دارد .هوش مصنوعی دشمنان واقعا بالاست .گاهی اوقات که حمله تمام شده و شما در حال بهره برداری از معادن و مزارع خود هستید و حواستان به منطقه نبرد نیست یک سرباز ساده  برجک های کمانداری و سربازانتان را دور می زند و به تخریب دیوار قلعه می پردازد ؟ پس استراتژی غیر قابل نفوذی برای خود انتخاب کنید
گرافیک بازی بی نظیر و چشنواز است . از نظرمن 8 از10 را باید بهش بدهیم           [تصویر:  6y_screen568x568.jpeg]
سربازان(اخرین بخش):سربازان بازی از نظر تنوع سربازها تنوع متوسطی دارد .سرباز های شما زرد و سرباز های دشمن ابی رنگ هستند (استقلالی ها ناراحت نشن).                       

بازی داری 16 نوع سرباز است که در هر نبرد میتوانید بین 5 تا 8 تای ان هارا با خود به نبرد ببرید.                                                                                          

سخن پایانی :

من خودم یه گیمر هستم ولی تا  حالا نقدی برای بازی انجام ندادم حالا هم که انجام دادم دست به نقد بازی های بزرگ نزدم چون میدانم افرادی حرفه ای تر از من میتوانند این بازی هارا نقد کنند .من فقط بازی های کوچک ولی عالی را نقد میکنم .

بهتر است هر چند از گاهی بازی های کوچک را نیز بازی کنیم .

گرافیک:8 از 10

صدا گذاری: 6 از 10
گیم پلی :7 از 10
حجم (تعجب نکنید در بازی های کوچک مهم است):7 از 10

[تصویر:  xwbn_screenshot2.jpg]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع اسپویل داستان بازی های ویدیویی Devil Prince 106 46,594 05-17-2023, 12:38 AM
آخرین ارسال: Ali Gudarzi
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,733 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  مقایسه بازی wow با new world beh123 1 541 01-06-2023, 11:00 AM
آخرین ارسال: PEYMAN66
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 914 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 938 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان